Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Kalendarz imprez - zgłoszenia, pomysły i komentarze

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Abrel
    replied
    III Zagłębiowska Giełda Birofiliów

    Bardzo proszę o poprawienie daty giełdy . Pisałem 19 wrzesień, a wbite jest 15

    Leave a comment:


  • Abrel
    replied
    III Zagłębiowska Giełda Birofiliów

    Wszystkich zainteresowanych informuję, że III ZAGŁĘBIOWSKA GIEŁDA BIROFILIÓW odbędzie się dnia 19.września 2015r. w Browarze na Jurze - Zawiercie

    Leave a comment:


  • pivaria
    replied
    SZCZECIN - GIEŁDA 2015

    Chciałbym potwierdzić termin Giełdy w Szczecinie:
    XV Giełda odbędzie się dnia 14.03.2015 roku.
    Miejsce to jak zwykle Klub SŁOWIANIN.
    Godziny rozpoczęcia jeszcze nie znam, ale będzie to 7.00 lub 8.00.
    Pozdrawiam i zapraszam w marcu do Szczecina!

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Jeszcze nie ma końca roku, a w tym roku wygląda na to, że odbyło /i odbędzie się jeszcze/ w sumie 25 konkursów piw domowych. To o kilka więcej niż w 2013 i drugie tyle co w 2012 roku. Oczywiście nie licząc zagranicznych na których polscy piwowarzy zdobywają zasłużone laury od paru lat.

    Leave a comment:


  • dyczkin
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
    To jest impreza w listopadzie a nie w październiku ale ja nic więcej nie wiem.

    BTW, odbyła się jesienna edycja Lubińskiego Festiwalu Piwa czy nie? Na stronie WWW nic nie ma poza propozycja zgłoszeń, a na FB jest tylko skromnie i nie na temat. Był on czy nie?
    Nie byłem na imprezie więc się nie odbyła .

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    To jest impreza w listopadzie a nie w październiku ale ja nic więcej nie wiem.

    BTW, odbyła się jesienna edycja Lubińskiego Festiwalu Piwa czy nie? Na stronie WWW nic nie ma poza propozycja zgłoszeń, a na FB jest tylko skromnie i nie na temat. Był on czy nie?

    Leave a comment:


  • Dariobeer
    replied
    Czy coś wiadomo więcej na temat giełdy birofilistyki w Poznaniu (15.10)? Narazie jest tylko data podana.
    Last edited by Dariobeer; 06-10-2014, 18:32.

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gwzd Wyświetlenie odpowiedzi
    W wakacje ciemne piwo sprzedaje się słabo (...)
    A dlaczego? Oczywiście nie mam namyśli portera bałtyckiego/RIS-a.
    Last edited by e-prezes; 01-09-2014, 14:59.

    Leave a comment:


  • gwzd
    replied
    Myślę, że za wcześnie. W wakacje ciemne piwo sprzedaje się słabo, więc pewnie na jesieni browary powrócą na poważniej do stoutów.

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Międzynarodowy Dzień Stoutu 2014

    Do tegorocznej edycji zostało raptem 2 miesiące, a w sklepach internetowych można uświadczyć zaledwie 6 polskich stoutów + jeden kolaboracyjny. Szkoda, że nie wszystkie w jednym sklepie. Jest taka bryndza na polskiej scenie piwowarskiej czy w butelki już się nie leje piwa czy jeszcze za wcześnie?

    Leave a comment:


  • adi_999
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
    Natrafiłem na informację, że w Piwotece łódzkiej 30 sierpnia odbędzie się II Giełda Birofiliów. To prawda?

    prawda .

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Natrafiłem na informację, że w Piwotece łódzkiej 30 sierpnia odbędzie się II Giełda Birofiliów. To prawda?

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Tak i znów trzeba będzie wybierać...
    Last edited by e-prezes; 02-08-2014, 09:52. Powód: linkowanie

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
    2014.09.20 - II Giełda Birofiliów, Gdańsk, Browar Piwna
    Dzisiaj ustalono datę, szczegółów brak.
    Start zapewne jak w roku poprzednim, czyli zdaje się o 10.
    Jednak od 9 (do 13).

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Terminy giełd uzależnione są od różnych czynników, nie zawsze organizatorzy mają pełny wpływ na termin i tym samym korelację z innymi tego typu imprezami. Wbrew temu co kiedyś ktoś pisał, iż pozostaną duże giełdy a małe stracą na znaczeniu i znikną, powstają nowe. Z roku na rok się rozwijają, albo skupiają dość dużą grupę lokalnych kolekcjonerów. Takich sytuacji się nie uniknie. Zresztą przykład tegoroczny, gdzie dwie bardzo duże imprezy odbyły się w tym samym terminie: Praga i Żywiec, świadczy o tym, że zawsze trzeba będzie wybierać. W przypadku Gdańska i Sosnowca nie sądzę, by miało to aż takie znaczenie. Ilu jest takich hardcorowców, którzy pojawiają się na każdej giełdzie w Polsce? Zresztą gdyby była tydzień później coś by to zmieniło?

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎