Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Kalendarz imprez - zgłoszenia, pomysły i komentarze

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • e-prezes
    replied
    Przewiduję/mam taką nadzieję, że w przyszłym roku odbędą się nw. giełdy:

    ● BIAŁA PODLASKA - III Bialskie Spotkanie Kolekcjonerów Birofiliów
    Też mam nadzieję, że się odbędzie. Chętnie na nią przyjdę

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Chyba przegapiłem ten rumuński termin, ale niczego takiego nie trafiłem.

    Tak czy inaczej BeerWeek w Krakowie, który miał być prawie równolegle z Warszawskim Festiwalem Piwa został przeniesiony z hali Cracovii w inne miejsce i w inny termin - 8 listopada. Miałem chytry plan zahaczyć oba i teraz się nie uda

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Jak już wspominałem na forum kapslarzy w Rumunii też odbywają się spotkania kolekcjonerskie (raz w roku). Nie są duże, ale w tym roku będzie już 3-cie. Zapewne w Bukareszcie we wrześniu. Pozostałe znane mi na Bałkanach i na północy dodałem. Fajnie byłoby na któreś ruszyć dupsko.

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Z racji, że ten wątek odszedł w niebyt dla potrzebujących lista piwnych imprez festiwalowych w Polsce
    Szukasz piwnej imprezy? Chcesz sprawdzić datę festiwalu? Poniżej znajdziesz aktualną piwnych wydarzeń na 2019 rok. Jeśli czegoś brakuje – daj nam znać! luty 1-2/02/2019, Craft Beer Fiesta, Gdańsk 1/02/2019, I Festiwal Piwa i Ziemniaka, Stargard 9/02/2019, XII Toruński Zlot Piwowarów Domowych marzec 2-3/03/2019, Festiwal piwa, wina i cydru, Bydgoszcz 8-9/03/2019, Piwowary, Łódź 17/03/2019, Dzień Świętego Patryka 23/03/2019, Beer Geek Madness 7, Wrocław 29-31/03/2019, Wrocławska Feta. Festiwal Piwa, Wina i Sera, Wrocław kwiecień 4-6/04/2019, 10 Warszawski Festiwal Piwa, Warszawa 12-13/04/2019, Silesia Beer Fest, Katowice maj 10-11/05/2019, II Elbląski Festiwal Piw Rzemieślniczych, Elbląg 10-11/05/2019, Beerstok, Białystok 10-11/05/2019, Microbeer Microbeer Festival, Kraków 17-18/05/2019, Beergoszcz, Bydgoszcz 17-19/05/2019, Lotny Festiwal Piwa, Zielona Góra 24-26/05/2019, Beer Week 05, Kraków 31/05/-01/06/2019, Szczecin Beer Fest, Szczecin 31/05/-01/06/2019, Lotny […]

    Leave a comment:


  • sredstvom
    replied
    Wybiera sie ktos z was moze na Beer Treking do Czech 06.10.? Nie znalazlem watku na ten temat, ale jesli powtorzylem - to wybaczcie :-)



    Strona tylko po czesku, niestety...

    Leave a comment:


  • westvleteren
    replied
    Lotny Festiwal Piwa - Legnica

    Hej,

    Lotny Festiwal Piwa powraca do Legnicy w dniach 31.08-2.09.

    Szczegóły tutaj:

    Wydarzenie Napoje w: Legnica, województwo dolnośląskie, które organizuje Craft Event i 4 innych osób piątek, sierpnia 31 2018 z 1,4 tys. osobami zainteresowanymi i 551 osobami biorącymi udział....

    Leave a comment:


  • westvleteren
    replied
    Lotny Festiwal Piwa - Lubin

    Z FB:
    Lotny Festiwal Piwa powraca! Tym razem lądujemy w Lubinie. Przygotujcie się na prawdziwe święto piwa, ale również muzyki i jedzenia. Oprócz licznych rzemieślniczych browarów na festiwalu pojawią się też foodtracki z jedzeniem z całego świata oraz scena, na której zobaczycie nie tylko interesujących artystów, ale również posłuchacie prelekcji naszych ekspertów, od których dowiecie się np. ile tak naprawdę kosztuje produkcja piwa, jak je degustować oraz od czego zacząć. To nie wszystko! Będzie również degustacja (szczegóły wkrótce), podczas której sprawdzimy Wasze kubki smakowe. Nic tylko przyjeżdżać! Wstęp oczywiście darmowy. Do zobaczenia!!

    Więcej (sukcesywnie): https://www.facebook.com/events/228099311148473/

    P.S. Rybnicki Zalew jest 17-19 sierpnia, a nie 12, jak jest napisane tutaj.

    Leave a comment:


  • dyczkin
    replied
    Lotny Festiwal Piwa w Głogowie

    Leave a comment:


  • anteks
    replied
    18-20.05 BFF Poznań
    Wydarzenie w: Poznań, województwo wielkopolskie, które organizują Beer & Food Festival i NaturalneNapoje.pl - hurtownia dobrego piwa i napojów Poznań piątek, maja 18 2018 z 9,3 tys. osobami...

    Leave a comment:


  • anteks
    replied
    Trzecia impreza w Wlkp w ten weekend 23-24.06.18 Grodziskie Piwobranie

    Leave a comment:


  • chmielakikrasnystaw
    replied
    Chmielaki Krasnostawskie 2018

    48. Ogólnopolskie Święto Chmielarzy i Piwowarów "Chmielaki Krasnostawskie" - 17-19 sierpnia 2018 r.

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Przypomnę, że jest nowy tegoroczny spis festiwali:
    ten fragment forum służy jako tablica reklamowa dla imprez, prowadzonych promocji związanych z piwem, etc.

    Leave a comment:


  • Warzywo
    replied
    1-3 grudnia Street Beer Festival Łódź

    Street Beer Festival - Christmas edition. 1-3 grudnia. Współorganizowany przez Piwotekę.
    Wydarzenie w: Łódź, województwo łódzkie organizowane przez Browar Piwoteka i 2 innych użytkowników w dniu piątek, grudnia 1 2017, z 8,5 tys. osobami zainteresowanymi i 1,4 tys. osobami biorącymi...

    Leave a comment:


  • anteks
    replied
    9-10.03.2018 Targi Piwa Łódź
    Zaloguj się do Facebooka, aby zacząć udostępniać różne rzeczy oraz łączyć się ze znajomymi, rodziną i ludźmi, których znasz.

    Leave a comment:


  • anteks
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
    wiadomo coś o tym tegorocznym Faworze?
    Latem rozmawiałem o tym z Maciejem, nie wiem jak sie rozwinęło

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎