Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2013.09.06-07 - Cieszyn, V Bracka Jesień

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • seba_gliwice
    Senior
    • 10-2003
    • 374

    #61
    Przecież to nie jest impreza obowiązkowa !!! … Jeśli komuś nie pasuje, to niech nie zwiedza i w ten sposób odpuści sobie ten punkt programu …

    A jeśli komuś nie pasuje cała impreza, to niech zostanie w domu (tak jest najtaniej !!!), zrobi sobie promocyjne zakupy w Biedronce (tak też jest chyba najtaniej !!!) i w poczuciu samo-satysfakcji z najtaniej spędzonego czasu rozpali sobie grill (na balkonie najtaniej !!!), na którym przygotowane "specjały" okrasi sobie kilkoma koncernowymi „piwkami” …

    W efekcie spędzi sobie weekend w typowy dla Polaków sposób, kontynuując w ten sposób typowe dla Polaków narzekanie i marudzenie, które ma tutaj miejsce …

    Pozdrawiam wszystkich, którzy planują być na tej świetnej, corocznej, tradycyjnej już imprezie i jak zwykle świetnie się bawić i spędzić wspólnie czas … Podziękowania dla organizatorów za przygotowania i niemały wysiłek z tym związany i … Do zobaczenia za tydzień w sobotę !!!

    Comment

    • agaslayer
      Senior
      • 06-2009
      • 219

      #62
      ja nie narzekam, ja tylko podsumowalem

      ja sie ciesze, duzo kumpli zaprosilem z Czech i juz sie nie moge doczekac jak imprezy to glownie przyjaciol z Polski (no i na nowe podstawki :P)

      aha, bardzo mi sie podoba logo aktualne, szacun dla grafika
      Katalog czeskich podstawek piwnych http://www.coasters.cz

      nowa strona z kolekcja podstawek - prawie gotowa :-D
      http://beer.agaslayer.cz

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #63
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika agaslayer Wyświetlenie odpowiedzi
        ja nie narzekam, ja tylko podsumowalem
        Myślę, że to było skierowane do innych "zawodowych" narzekaczy

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • mflasinski
          Member
          • 12-2011
          • 35

          #64
          Mam pytanie: czy zwiedzanie jest tylko o jednej porze czyli o 10 ? Czy tak jak na Birofilii co godzinę ?

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13949

            #65
            Dostałem maila w tej sprawie, więc cytuję za panią Krystyną Nowak:

            W piątek o godzinie 19:00 wychodzą dwie grupy płatne - jedna za 30 zł i druga za 60 zł) i jedna grupa bezpłatna.
            W sobotę wychodzą 3 grupy płatne o godzinie 11:00, 16:00 oraz o godzinie 20:00. Płatne 30 zł/osobę. Od o godziny 10:00 do 21:00 wychodzą grupy bezpłatne (co godzinę).
            W niedzielę wychodzą dwie grupy płatne - o godzinie 11:00 oraz 16:00. Płatne 30 zł/osobę, oraz od godziny 11:00 - 17:00 (co godzinę ) grupy bezpłatne.
            Płaci się na miejscu przed zwiedzaniem

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • mflasinski
              Member
              • 12-2011
              • 35

              #66
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
              Dostałem maila w tej sprawie, więc cytuję za panią Krystyną Nowak:

              W piątek o godzinie 19:00 wychodzą dwie grupy płatne - jedna za 30 zł i druga za 60 zł) i jedna grupa bezpłatna.
              W sobotę wychodzą 3 grupy płatne o godzinie 11:00, 16:00 oraz o godzinie 20:00. Płatne 30 zł/osobę. Od o godziny 10:00 do 21:00 wychodzą grupy bezpłatne (co godzinę).
              W niedzielę wychodzą dwie grupy płatne - o godzinie 11:00 oraz 16:00. Płatne 30 zł/osobę, oraz od godziny 11:00 - 17:00 (co godzinę ) grupy bezpłatne.
              Płaci się na miejscu przed zwiedzaniem
              Dzięki, czyli jak myślałem. Trochę mylący jest plan, możnaby napisać zwiedzanie od 10 do 21 i byłaby jasność...

              Comment

              • mflasinski
                Member
                • 12-2011
                • 35

                #67
                Mam pytania bo pierwszy raz będę w Cieszynie:
                1. Czy warto iść na czeską stronę do browaru Sachsenberg ?
                2. Czy po czeskiej stronie da się napić Velveta ?

                Comment

                • agaslayer
                  Senior
                  • 06-2009
                  • 219

                  #68
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mflasinski Wyświetlenie odpowiedzi
                  Mam pytania bo pierwszy raz będę w Cieszynie:
                  1. Czy warto iść na czeską stronę do browaru Sachsenberg ?
                  2. Czy po czeskiej stronie da się napić Velveta ?
                  1. nie, Sachsenberg juz na innym adresie (Ostravska 10, bar Art Club), ale nie wiem czy juz jest przeniesiony
                  2. Velveta juz dlugo nie widzialem w Czeskim Cieszynie ani u mnie w Havirove
                  Katalog czeskich podstawek piwnych http://www.coasters.cz

                  nowa strona z kolekcja podstawek - prawie gotowa :-D
                  http://beer.agaslayer.cz

                  Comment

                  • mflasinski
                    Member
                    • 12-2011
                    • 35

                    #69
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika agaslayer Wyświetlenie odpowiedzi
                    1. nie, Sachsenberg juz na innym adresie (Ostravska 10, bar Art Club), ale nie wiem czy juz jest przeniesiony
                    2. Velveta juz dlugo nie widzialem w Czeskim Cieszynie ani u mnie w Havirove
                    Dzięki za odpowiedź, właśnie znalazłem na tym forum info o przeniesieniu Sachsenberga. A czy sa jakieś ciekawe miejsca, które warto by było odwiedzić w sobotę ? Będę miedzy 9 a 18 wiec pewnie niewiele będzie otwarte. Może jakieś miejsca gdzie można zjeść ? Na forum jest parę tematów, ale nie wiem jak z aktualnoscia.

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13949

                      #70
                      Wchodzisz ma moją mapę czeskich knajp - patrz sygnaturka - znajdujesz Moravsko-Slezsky kraj i wiesz wszystko

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • mflasinski
                        Member
                        • 12-2011
                        • 35

                        #71
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                        Wchodzisz ma moją mapę czeskich knajp - patrz sygnaturka - znajdujesz Moravsko-Slezsky kraj i wiesz wszystko
                        O, dzięki, bardzo przydatne

                        Comment

                        • telek
                          PremiumUżytkownik
                          • 05-2011
                          • 530

                          #72
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                          Dostałem maila w tej sprawie, więc cytuję za panią Krystyną Nowak:
                          [...]
                          W niedzielę wychodzą dwie grupy płatne - o godzinie 11:00 oraz 16:00. Płatne 30 zł/osobę, oraz od godziny 11:00 - 17:00 (co godzinę ) grupy bezpłatne.
                          W niedzielę?!?!?
                          :-O

                          Comment

                          • PiwnicaZamkowa
                            codziennie od 16:00
                            • 05-2011
                            • 805

                            #73
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mflasinski Wyświetlenie odpowiedzi
                            ... A czy sa jakieś ciekawe miejsca, które warto by było odwiedzić w sobotę ? Będę miedzy 9 a 18 wiec pewnie niewiele będzie otwarte. Może jakieś miejsca gdzie można zjeść ? Na forum jest parę tematów, ale nie wiem jak z aktualnoscia.
                            Piwna wycieczka Bracka Jesień sobota 07.09.13

                            Piwnica Zamkowa organizuje wyjazd na Bracką Jesień 2013 oraz do Czech.
                            W planie mamy pobyt w Cieszynie a następnie chcemy odwiedzić Vojkovice,Nosovice,Vysni Lhoty,Ostravice,Kozlovice,Dolni Sklenov,Krmelin.
                            Wyjazd z Bielska-Białej o godz.8:15 parking ul.Słowackiego przy LO nr IV
                            Powrót około 19:00
                            Koszt 40-50 zł zależy od ilości uczestników
                            Środek transportu luksusowy,klimatyzowany bus

                            Rezerwacje na PW . Informacje tel.602-255-867

                            p.s.
                            może mi tego wątku nie usuną Jest przecież w temacie

                            Comment

                            • agaslayer
                              Senior
                              • 06-2009
                              • 219

                              #74
                              No zrobilem zaproszenie w PDF i wrzucilem na czeska strone kolekcjonerow podstawek no i pare chetnych czechow sie wybierze, czyli bedzie miedzynarodowa gielda ))
                              Katalog czeskich podstawek piwnych http://www.coasters.cz

                              nowa strona z kolekcja podstawek - prawie gotowa :-D
                              http://beer.agaslayer.cz

                              Comment

                              • agaslayer
                                Senior
                                • 06-2009
                                • 219

                                #75
                                Radegast ma impreze az 14.9.
                                Katalog czeskich podstawek piwnych http://www.coasters.cz

                                nowa strona z kolekcja podstawek - prawie gotowa :-D
                                http://beer.agaslayer.cz

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎