Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2014.05.23-25 - Zabierzów (pod Krakowem), I Krakowski Festiwal Piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Doran
    Senior
    • 05-2011
    • 486

    #31
    Konkurs Piw Domowych

    Z wielką przyjemnością informujemy że został opublikowany na naszej stronie www.beerfestival.pl Regulamin Konkursu Piw Domowych.

    Konkurs piw domowych zostanie przeprowadzony w 4 kategoriach:

    1. American Amber Ale – ( 10B wg. BJCP )
    2. Roggenbier – ( 15D wg. BJCP )
    3. German Pilsener – ( 2A wg. BJCP )
    4. Golden Ale ( English Summer Ale ) – ( kategoria stanowi część kategori 6B wg. BJCP )
    Szczegółowe materiały do stylu Golden Ale dostępne są w formie załącznika.

    Opublikowanie przewidzianych nagród wkrótce
    Kraków ul. Józefa 6/1U

    Comment

    • Abrel
      Senior
      • 05-2007
      • 102

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika waclaw67 Wyświetlenie odpowiedzi
      Nigdzie nie jest napisane o największej,tylko jedna z największych imprez piwnych
      Co ma Szczecin do Krakowa.Zabierzów w pewnym sensie ma,prawie że na rogatkach Krakowa.
      A to że się jeszcze nie odbyła nie znaczy że nie będzie jedną z największych.
      ważne ,że będzie super impreza, melduję się na całe trzy dni

      Comment

      • Ahumba
        Senior
        • 05-2001
        • 8962

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika waclaw67 Wyświetlenie odpowiedzi
        Nigdzie nie jest napisane o największej,tylko jedna z największych imprez piwnych
        Na fejsie u samej góry można przeczytać:

        Krakowski Festiwal Piwa - największe wydarzenie piwne w Małopolsce.

        A tak a propos to bilety przejazdowe na KFP już kupiłem
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19159

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
          Z Krakowem to ta impreza ma raczej niewiele wspólnego, ba nawet z Zabierzowem. Zaczyna się bowiem tam, gdzie się ten Zabierzów... kończy Łąka na wysokości skały Kmity. Z pociągu to ponad 1 km na około. Od przystanku autobusowego niewiele mnie, a 3 podmiejskie linie autobusowe, dają takt godzinny (średnio). Na dodatek najpierw trzeba do tych autobusów dojechać na Bronowice bo nie jadą one bynajmniej z centrum.
          Gdyby nie pociąg, to byłby sajgon, który zresztą i tak przewiduję, chyba że Krakusom nie będzie się chciało jechać na takie zadupie.
          Jak organizatorzy nie zorganizują specjalnego transportu to będzie wielka klapa, a nie "największy festiwal".
          A jak jeszcze spadnie deszcz...
          O, widzisz, to ja mylnie określiłem lokalizację... Mnie się wydawało, że jest to w bliskim sąsiedztwie Kraków Business Park. Niby 1 km to tylko 1000 m, ale ważne jest oznakowanie, bo i na trasie 200 m można się zgubić.

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13949

            #35
            Pewnie takie były pierwsze sygnały od organizatora, bo miałem podobne wrażenie. Dopiero gdy zajrzałem na stronę festiwalu, gdzie pokazali dokładną lokalizację, to zrozumiałem że wcale tak kolorowo nie jest. Nie byłoby tak źle, gdyby od tej strony torów było jakieś przejście, ale wygląda na to, że nie ma, a na dodatek teren jest chyba bagnisty.
            Last edited by Pendragon; 11-03-2014, 13:00.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • Doran
              Senior
              • 05-2011
              • 486

              #36
              Spoko, przejście będzie

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
              Pewnie takie były pierwsze sygnały od organizatora, bo miałem podobne wrażenie. Dopiero gdy zajrzałem na stronę festiwalu, gdzie pokazali dokładną lokalizację, to zrozumiałem że wcale tak kolorowo nie jest. Nie byłoby tak źle, gdyby od tej strony torów było jakieś przejście, ale wygląda na to, że nie ma, a na dodatek teren jest chyba bagnisty.
              Kraków ul. Józefa 6/1U

              Comment

              • wasyll
                Senior
                • 09-2008
                • 1823

                #37
                Jak tam się można w prosty sposób dostać? Tak żeby stracić na dojazd najmniej czasu. Wysiadam na dworcu PKP Kraków i co dalej? Jak często jeżdżą te pociągi do Zabierzowa? Co z komunikacją miejską?
                www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13949

                  #38
                  Ciężko powiedzieć, bo do tego czasu rozkład pociągów się zmieni.
                  Wejdź sobie na http://www.e-podroznik.pl i wpisz koordynaty:
                  Z: 50.069095, 19.947824 DO: 50.105806, 19.823349

                  A jeśli wolisz komunikacją miejską, to wchodzisz na http://krakow.jakdojade.pl/ i tam:
                  Z: 50°4'5", 19°56'49" DO: 50°6'12", 19°48'57" Tutaj też są pociągi.

                  W obydwu przypadkach wybierasz jeszcze odpowiednią datę i godzinę. Pamiętaj jednak, że pod koniec kwietnia, tydzień po Wielkanocy, rozkład pociągów się zmienia.
                  Last edited by Pendragon; 16-03-2014, 19:06.

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • Cez
                    Senior
                    • 01-2003
                    • 1789

                    #39
                    Można tez wybrać samolot i dotrzeć z Balic
                    Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                    Comment

                    • Javox
                      PremiumUżytkownik
                      • 11-2009
                      • 6077

                      #40
                      Albo kajakiem poszerzoną rzeczką Rudawa...

                      Comment

                      • Doran
                        Senior
                        • 05-2011
                        • 486

                        #41
                        Konkurs Piw Rzemielśniczych

                        Kolejny breaking news: nasz konkurs piw rzemieślniczych będzie mieć wymiar międzynarodowy! Swoje piwa zapowiedziało już kilka browarów z południa, zachodu, a nawet dalekiego zachodu. Szczegóły wkrótce.
                        Kraków ul. Józefa 6/1U

                        Comment

                        • Javox
                          PremiumUżytkownik
                          • 11-2009
                          • 6077

                          #42
                          No to grubo będzie... w Zabierzowie...

                          Comment

                          • Doran
                            Senior
                            • 05-2011
                            • 486

                            #43
                            Witam,

                            Lista browarów obecnych na naszym festiwalu zaczyna się krystalizować. Jednym z nich będzie Minibrowar Reden - Chorzów, który zapowiedział nam aż kilka premier piwnych!
                            Attached Files
                            Kraków ul. Józefa 6/1U

                            Comment

                            • VanPurRz
                              Senior
                              • 09-2008
                              • 4229

                              #44
                              nonono To mnie przekonało.
                              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                              Comment

                              • Doran
                                Senior
                                • 05-2011
                                • 486

                                #45
                                Witam,

                                Kolejnym browarem obecnym na naszym festiwalu będzie Doctor Brew, który zaprezentuje u nas swoje nowe piwo
                                Attached Files
                                Kraków ul. Józefa 6/1U

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎