Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2014.05.23-25 - Zabierzów (pod Krakowem), I Krakowski Festiwal Piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
    No dobra, ale gdzie będzie ta giełda, bo na mapie nie widzę?
    Giełda już jutro a ktoś wie w którym miejscu? Pod dachem czy tak na polanie. Z mapy nie wynika nic.

    Comment

    • Doran
      Senior
      • 05-2011
      • 486

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
      Giełda już jutro a ktoś wie w którym miejscu? Pod dachem czy tak na polanie. Z mapy nie wynika nic.
      Giełda będzie Grodzie
      Kraków ul. Józefa 6/1U

      Comment

      • Cez
        Senior
        • 01-2003
        • 1789

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Doran Wyświetlenie odpowiedzi
        Giełda będzie Grodzie
        A po polsku?
        Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

        Comment

        • Doran
          Senior
          • 05-2011
          • 486

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cez Wyświetlenie odpowiedzi
          A po polsku?
          Wybudowany jest Gród Średniowieczny
          Attached Files
          Kraków ul. Józefa 6/1U

          Comment

          • beerek62
            Senior
            • 04-2010
            • 1036

            Rozumiem, że obowiązują stroje z epoki
            Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
            Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

            Comment

            • a1410
              Senior
              • 08-2003
              • 613

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Doran Wyświetlenie odpowiedzi
              Jeżeli Twoje nazwisko to: Piwowarczyk, Chmielewska, Browarny lub inne kojarzące się z piwowarstwem lub jeśli mieszkasz przy ulicy Piwnej, Browarniczej, na Placu Słodowym lub w innym miejscu o "piwnej" nazwie, wejście na nasz festiwal masz zupełnie za darmo! Wystarczy przy bramce wylegitymować się dowodem osobistym lub innym dokumentem
              To Adam Słodowy też powinien się załapać...

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13949

                A pseudonimy artystyczne typu Pilzneński? Zamiast dowodu pokazałbym fejsbuka.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • toto
                  Senior
                  • 12-2006
                  • 949

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Doran Wyświetlenie odpowiedzi
                  Jeżeli Twoje nazwisko to: Piwowarczyk, Chmielewska, Browarny lub inne kojarzące się z piwowarstwem lub jeśli mieszkasz przy ulicy Piwnej, Browarniczej, na Placu Słodowym lub w innym miejscu o "piwnej" nazwie, wejście na nasz festiwal masz zupełnie za darmo! Wystarczy przy bramce wylegitymować się dowodem osobistym lub innym dokumentem
                  Ja mam nazwisko wyraźnie kojarzące się z piwem. Problem w tym, że ono kojarzy się z piwem w języku węgierskim...

                  Comment

                  • pizmak666
                    Senior
                    • 12-2006
                    • 1898

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika toto Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ja mam nazwisko wyraźnie kojarzące się z piwem. Problem w tym, że ono kojarzy się z piwem w języku węgierskim...
                    To mogą Cię Tomku pod klienta eksportowego podciągnąć i zamiast 5 będzie 20 PLN
                    „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                    "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                    Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                    Comment

                    • HokusProkus
                      Member
                      • 09-2013
                      • 70

                      Mam pytanie, może ktoś będzie w stanie mi podpowiedzieć.
                      Jeśli wybieram się na festiwal pociągiem to lepiej wysiąść na stacji "Kraków Business Park" i zapierniczać przez krzaczory, czy na stacji "Zabierzów"? Jak jest bliżej i czy drogą przez chaszcze da się przejść?


                      PS. Ogólnie rzadko jeżdżę pociągami i mam z nimi problem. Raz kupiłem bilet przez internet i wydrukowałem go w domu, po czym wsiadłem do pociągu który jechał w to samo miejsce i o tej samej godzinie, niestety 2x dłużej i należał do innego przewoźnika niż ten na który miałem bilet i musiałem kupować kolejny Teraz mam nauczkę żeby bardzo przykładać się do sprawdzania z którego peronu ma odjechać dany pociąg

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13949

                        Miało być zrobione przejście przez krzaczory, ale Doran nie potwierdził tego, więc nie wiadomo. Można zawsze iść dookoła ulicami.

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • Cez
                          Senior
                          • 01-2003
                          • 1789

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                          Miało być zrobione przejście przez krzaczory, ale Doran nie potwierdził tego, więc nie wiadomo. Można zawsze iść dookoła ulicami.
                          Wycięte krakowskimi maczetami.
                          Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13949

                            Zebrali z ulic kibiców Cracovii i powiedzieli, że tam za krzakami schowali się kibice Wisły?

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19159

                              Jakby komuś znudziły się piwa to na małym Rynku do niedzieli są Dni Węgrzyna (czyli CK wina).

                              Comment

                              • Cez
                                Senior
                                • 01-2003
                                • 1789

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                                Zebrali z ulic kibiców Cracovii i powiedzieli, że tam za krzakami schowali się kibice Wisły?
                                Widzę, że znasz się na animozjach krakowskich ....kibiców. A Ty za kim jesteś?
                                Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎