Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2014.05.23-25 - Zabierzów (pod Krakowem), I Krakowski Festiwal Piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adi_999
    Senior
    • 11-2004
    • 425

    do Wrocławia się nie umywa a ponadto 1 raz w życiu zaliczyłem w 1 dzień , 2 giełdy
    mój zbiór etykiet http://picasaweb.google.com/112278001030728908988

    Comment

    • anteks
      maruda
      • 08-2003
      • 10737

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adi_999 Wyświetlenie odpowiedzi
      do Wrocławia się nie umywa a ponadto 1 raz w życiu zaliczyłem w 1 dzień , 2 giełdy
      Nie od razu Kraków zbudowano
      Mniej książków więcej piwa

      Comment

      • Cez
        Senior
        • 01-2003
        • 1789

        Rogate disco polo grill rancho.
        Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

        Comment

        • josefik
          Senior
          • 05-2006
          • 386

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
          Na miejscu organizatorów zaprosiłbym do współpracy Marusię, która ma doświadczenie w organizacji tego typu imprez większe niż ci wszyscy organizatorzy tego festiwalu razem wzięci.
          Moim zdaniem przede wszystkim chodzi o rzetelność organizatorów, festiwal brzmi dumnie, ale nie bez chyba nie bez przyczyny kluczowych browarów nie było, a niektóre daleko nie miały.

          Comment

          • Derbeth
            Senior
            • 04-2013
            • 337

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika josefik Wyświetlenie odpowiedzi
            Moim zdaniem przede wszystkim chodzi o rzetelność organizatorów, festiwal brzmi dumnie, ale nie bez chyba nie bez przyczyny kluczowych browarów nie było, a niektóre daleko nie miały.
            Pracownia i Pinta chyba nie miały kogo wystawić, bo akurat są w Kopenhadze.

            Comment

            • Cez
              Senior
              • 01-2003
              • 1789

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Derbeth Wyświetlenie odpowiedzi
              Pracownia i Pinta chyba nie miały kogo wystawić, bo akurat są w Kopenhadze.
              Widocznie FESTIWAL w Z. nie jest ważny.
              Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

              Comment

              • jacer
                Senior
                • 03-2006
                • 9875

                Kraków i Nowa Huta,
                Sodoma z Gomorą,
                z Sodomy do Gomory jedzie się tramwajem.



                P.S. obejrzałem kawałek filmu z tej imprezy.
                Milicki Browar Rynkowy
                Grupa STYRIAN

                (1+sqrt5)/2
                "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                No Hops, no Glory :)

                Comment

                • Aecjusz
                  Member
                  • 10-2010
                  • 40

                  Byłem i potwierdzam - piknik z piwem. Za mało wystawców, za mało piw, do tego zazwyczaj drogo. Bez doświadczonego organizatora i koordynatora nie widzę przyszłości imprezy.

                  Comment

                  • Derbeth
                    Senior
                    • 04-2013
                    • 337

                    Mieliście w sobotę wrażenie, że prawie we wszystkich piwach piwach słabo czuć goryczkę, a bardzo mocno ciężką słodowość? Zastanawiam się, czy to kwestia smaku zmienionego przez upał, czy tego, że piwo miało zbyt wysoką temperaturę.

                    Comment

                    • waclaw67
                      Senior
                      • 06-2009
                      • 476

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi

                      P.S. obejrzałem kawałek filmu z tej imprezy.
                      Czy gdzieś można zobaczyć ten film.

                      Comment

                      • jacer
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 9875

                        Na fejsie browaru Ninkasi. To jest 19 sekundowy filmik.
                        Streszczę. umpa, umpa, umpa. i tekst: onaa, taak baardzo kręci mnieee.

                        Milicki Browar Rynkowy
                        Grupa STYRIAN

                        (1+sqrt5)/2
                        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                        No Hops, no Glory :)

                        Comment

                        • pizmak666
                          Senior
                          • 12-2006
                          • 1898

                          Ja bym chciał zobaczyć ART'a jak miesza w garze przy akompaniamencie gwiazdy weekendu zespole Baciary
                          „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                          "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                          Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19159

                            Dotarłem po południu i w sumie rozczarowania nie było, bo tego też się spodziewałem po pierwszych opiniach na b.biz i FB.
                            Co do jedzenia to nie zgodzę się... ja kupiłem furę szaszłyka, z frytkami za 20 zł i jeszcze kartą zapłaciłem. Ciężko było to wmłucić w dwie osoby.
                            Piwa rzeczywiście jakby ciut droższe niż w rzeczywistości są warte. Właściwie było niewiele stoisk, gdzie można było zakupić po 100 lub 125 ml na spróbowanie, a ile jesteś w stanie wlać w siebie po 300 ml czy 500 ml. Wielu nie udało mi się skosztować, a sporo pewnie nie będę miał już możliwości. Część piw tylko w butelkach i też w chorych cenach.
                            Wyszedłem przez zmierzchem spłukany do cna.
                            Impreza na pewno do poprawki, ale sam festyn jak najbardziej do polecenia dla kogoś kto nie miał jeszcze możliwości poznania piw i smaków niekoncernowych.

                            Comment

                            • Modest
                              Junior
                              • 05-2014
                              • 3

                              O zakazie wnoszenia np. materiałów wybuchowych nikt nie pomyślał ale o tym żeby nie wnosić jedzenia i picia informowały odręcznie namalowane zakazy które widocznie były dla organizatorów bardzo ważne.
                              Ja niestety nie wszedłem na imprezę (chociaż przyjechałem tam ze znajomymi z Wrocławia) bo miałem butelkę z roztworem glukozy (którą ze względu na chorobę muszę mieć ze sobą). Tak więc całym busem pojechaliśmy posiedzieć chwilę pod smokiem w Krakowie, wypiliśmy piwo domowe którym kolega chciał się podzielić z ludźmi na festiwalu i wróciliśmy do domu.

                              Tak więc ja za taki festiwal bardzo dziękuję i nie mam zamiaru nigdy się tam wybrać. Całkowita amatorka. A tak czytając powyższe informacje stwierdzam że w sumie dobrze, że tam nie wszedłem. Nie było nawet browaru który warzy piwo ok. 5-6km od miejsca w którym odbywał się festiwal a to też o czymś świadczy.

                              Comment

                              • waclaw67
                                Senior
                                • 06-2009
                                • 476

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                                Na fejsie browaru Ninkasi. To jest 19 sekundowy filmik.
                                Streszczę. umpa, umpa, umpa. i tekst: onaa, taak baardzo kręci mnieee.

                                Dzięki.
                                Wystarczy streszczenie.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎