Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2014.05.23-25 - Zabierzów (pod Krakowem), I Krakowski Festiwal Piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bobza
    Senior
    • 01-2009
    • 222

    Generalnie mogę tylko przeprosić za to, że ktoś mógł pomyśleć ze będziemy na imprezie. Nie śledzę profilu tego festiwalu i informacji na jego temat. Nie wiedziałem, że organizator umieścił nas na spisie browarów, nigdy nie wybieraliśmy sie do Krakowa.
    http://www.alebrowar.pl/

    http://www.facebook.com/AleBrowar

    Comment

    • pawel1001
      Junior
      • 06-2004
      • 19

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bobza Wyświetlenie odpowiedzi
      Generalnie mogę tylko przeprosić za to, że ktoś mógł pomyśleć ze będziemy na imprezie. Nie śledzę profilu tego festiwalu i informacji na jego temat. Nie wiedziałem, że organizator umieścił nas na spisie browarów, nigdy nie wybieraliśmy sie do Krakowa.
      Tyle znalazłm na profilu organizatora "Prezentujemy listę browarów których piwa będzie można degustować na naszym festiwalu!
      - AleBrowar" i faktycznie było lane Wasze piwo !

      Z innej beczki, jak dla mnie za drogie były te żetony [za drogie piwo] i wielka szkoda, że nie było możliwości degustacji np. po 100 ml !

      Comment

      • duvel88
        Senior
        • 12-2012
        • 134

        zapraszamy do Żywca w czerwcu, ale uprzedzam - będzie płacz o płatność żetonami i inne żale wylewane corocznie przez różne grupy uczestników - od "wybitnych uczestników" do przypadkowych tubylców

        Zabierzów - może za rok

        Comment

        • Derbeth
          Senior
          • 04-2013
          • 337

          3 razy spotkałem się ze sprzedawaniem piwa na żetony, w tym tu w Zabierzowie i w Żywcu na Birofiliach, i podobał mi się - wydaje mi się, że redukuje kolejki do piwa, pozwala ludziom z obsługi skupić się na piwie i kliencie, a nie przeliczaniu reszty. Rozumiem też wady - np. w Zabierzowie na niektórych stanowiskach 0,3 piwa kosztowało 6 złotych a dwa razy 0,2 tego samego kosztowało... też 6 złotych. W Żywcu przeszacowałem swoje potrzeby i musiałem biegać po ludziach, żeby sprzedać nadmiar.

          Ogólnie uważam, że żetony mają więcej plusów niż minusów, zwłaszcza patrząc na tegoroczne kolejki we Wrocku, gdzie żetonów nie było.

          Comment

          • Blackbeard
            Senior
            • 12-2011
            • 209

            Czy wśród piw dostępnych na festiwalu był Piwonauta? Gdy się w piątek ewakuowałem, to Hausta jeszcze nie było.
            Mors ultima linea rerum.

            Comment

            • Puszek_72
              Senior
              • 02-2012
              • 269

              Jak dla mnie wielki plus że impreza się odbyła, brakowało trochę czegoś takiego w Krakowie czy tęż bliższej okolicy .
              Wiadomo niedociągnięcia były ale liczymy że będzie lepiej.
              Byłem tylko w piątek parę piw wypiłem pogadałem z kilkom osobami w sumie miło spędzony czas.
              Za rok chętnie powtórzę

              Comment

              • Jerry_Brewery
                Member
                • 02-2014
                • 69

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bobza Wyświetlenie odpowiedzi
                Generalnie mogę tylko przeprosić za to, że ktoś mógł pomyśleć ze będziemy na imprezie. Nie śledzę profilu tego festiwalu i informacji na jego temat. Nie wiedziałem, że organizator umieścił nas na spisie browarów, nigdy nie wybieraliśmy sie do Krakowa.
                Rowing Jacka i Golden Monka można było kupić na stoisku Strefy Piwa.


                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Blackbeard Wyświetlenie odpowiedzi
                Czy wśród piw dostępnych na festiwalu był Piwonauta? Gdy się w piątek ewakuowałem, to Hausta jeszcze nie było.
                W sobotę także nie dostrzegłem. Być może był w sklepie festiwalowym, na "zwykłych" stoiskach nie
                jerrybrewery.wordpress.com

                Comment

                • Modest
                  Junior
                  • 05-2014
                  • 3

                  Żetonów nie ma się co czepiać, to tylko sposób na obejście urzędu skarbowego- gdyby browary sprzedawały piwo za gotówkę, musiałyby mieć kasę i każdemu kupującemu dać paragon a żetony są tylko wymieniane na piwo więc nie ma vatu, nie ma paragonu.

                  Comment

                  • josefik
                    Senior
                    • 05-2006
                    • 386

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rgrzech Wyświetlenie odpowiedzi
                    Wiem, że byli w Kopenhadze. To nie oznacza, że nie mogli wystawić stoiska w Zabierzowie.
                    Mogli nie mogli. Może nie po drodze z organizatorami mieli, może to świadomy bojkot?

                    Comment

                    • kishar
                      Senior
                      • 10-2003
                      • 1691

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Modest Wyświetlenie odpowiedzi
                      Żetonów nie ma się co czepiać, to tylko sposób na obejście urzędu skarbowego- gdyby browary sprzedawały piwo za gotówkę, musiałyby mieć kasę i każdemu kupującemu dać paragon a żetony są tylko wymieniane na piwo więc nie ma vatu, nie ma paragonu.
                      Tak nie ma VAT-u i jeszcze może akcyzy też nie ma

                      Comment

                      • doktorfff
                        Junior
                        • 06-2012
                        • 20

                        Już byś z kolejkami za piwem nie przesadzał. Trzeba było być we Wrocławiu. Tu była jedna za żetonami. Tam wszędzie.

                        Byłem we Wrocławiu, nie wiem czemu kolejki tam tak bardzo mi nie przeszkadzały .
                        Tutaj mnie poddenerrwowało to że stałem prawie pół godziny po żetony, a będąc już niemal przy kasie stwierdzono że nie mają co sprzedawać.
                        Może nie powienienem tego pisać, ale...we Wrocq troche omijałem kolejki , czego nie robi się dla piwa

                        Comment

                        • cielak
                          Senior
                          • 03-2004
                          • 2890

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Modest Wyświetlenie odpowiedzi
                          Żetonów nie ma się co czepiać, to tylko sposób na obejście urzędu skarbowego- gdyby browary sprzedawały piwo za gotówkę, musiałyby mieć kasę i każdemu kupującemu dać paragon a żetony są tylko wymieniane na piwo więc nie ma vatu, nie ma paragonu.
                          Vat musi być i paragon też. Ktoś musiał mieć koncesję (organizator?) i to on potem wszystko podliczy i vat odprowadzi (?). Jakoś te piwa musiał gdzieś zakupić.
                          zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                          Comment

                          • Derbeth
                            Senior
                            • 04-2013
                            • 337

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika doktorfff Wyświetlenie odpowiedzi
                            Może nie powienienem tego pisać, ale...we Wrocq troche omijałem kolejki , czego nie robi się dla piwa
                            Znaczy co, wcyndalałeś się przed innych we Wrocławiu i teraz oczekujesz, że jak się tym pochwalisz, to cię po główce poklepią i pogratulują? Nie wiem, czy pogratulować głupoty czy tupetu.

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika josefik
                            Mogli nie mogli. Może nie po drodze z organizatorami mieli, może to świadomy bojkot?
                            Uwielbiam to polskie szukanie teorii spiskowych i mądrzenie się. Masz cokolwiek na poparcie swoich wymysłów?

                            Comment

                            • Doran
                              Senior
                              • 05-2011
                              • 486

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Blackbeard Wyświetlenie odpowiedzi
                              Czy wśród piw dostępnych na festiwalu był Piwonauta? Gdy się w piątek ewakuowałem, to Hausta jeszcze nie było.
                              Zawiodła Poczta Polska, mimo próśb i błagań aby piwo dojechało na czas, dopiero dzisiaj kurier łaskawie zadzwonił że właśnie pakuje dla nas paletę. A szykowała się premiera.....
                              Kraków ul. Józefa 6/1U

                              Comment

                              • Ahumba
                                Senior
                                • 05-2001
                                • 8962

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Doran Wyświetlenie odpowiedzi
                                Zawiodła Poczta Polska, mimo próśb i błagań aby piwo dojechało na czas, dopiero dzisiaj kurier łaskawie zadzwonił że właśnie pakuje dla nas paletę. A szykowała się premiera.....
                                Piwonauta był we Wrocku, więc taka średnia ta premiera byłaby
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎