Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2014.05.23-25 - Zabierzów (pod Krakowem), I Krakowski Festiwal Piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Doran
    Senior
    • 05-2011
    • 486

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
    Piwonauta był we Wrocku, więc taka średnia ta premiera byłaby
    To miał Cascadian Dark Ale
    Kraków ul. Józefa 6/1U

    Comment

    • mpazdzioch
      Member
      • 01-2009
      • 39

      Uważam że żetony nie są takie złe, stoi się w kolejce aby je zakupic, ale potem przy zakupie piwa nie trzeba czekac na resztę, obsługa nie musi wydawac, a pozatym względy organizacyjne. Nie rozumiem natomiast nominału 1 żeton = 3 zł. W takim układzie piwo które jest warte np. 7 czy 8 zł, automatycznie musiało kosztowac i kosztowało 9zł, bo nikt nie zniży ceny, tak więc w wielu przypadkach się przepłacało. W żywcu żeton o ile pamiętam jest wart 1zł, lub w ostatnim roku 2zł i ceny przez to są bardziej przystępnie, a nie cena piwa 6zł, 9zł lub 12zł.
      Muzyka leciała stanowczo za głośno.
      Co do festynu - bo tak powinniśmy to nazwac nie mam nic przeciwko, każdy mógł znaleśc coś dla siebie, w tym też rodziny z dziecmi.
      Jedzinie, spotkałem się z tą jedną opcją - stoiska na których było drogie, i to potwierdzam.
      Myślę że jest bardzo dużo rzeczy do poprawy, ale generalnie nie było tak źle, dlamnie największy minus to nominał żetonu...

      Comment

      • olie
        Senior
        • 06-2011
        • 777

        Nie było tak źle z cenami, np. Blanche de Namur 0,2 l za 1 żeton. W ogóle opłacało się brać najmniejszą objętość, chociaż czasami nie była wyszczególniona w cenniku.

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19159

          A skąd ktoś miał to wiedzieć? U jednego Czecha polewali tylko 500 ml. Nawet 300 nie chceli nalać.

          Comment

          • olie
            Senior
            • 06-2011
            • 777

            Zawsze można się zapytać, ale nie twierdzę, że wszędzie by to zadziałało. Z Czechami z Rampušáka i Prostějova mam dobre doświadczenia z tego festiwalu, więc to musiało być jakieś inne stoisko.

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19159

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika olie Wyświetlenie odpowiedzi
              ... to musiało być jakieś inne stoisko.
              U Tri kralu.

              Comment

              • tieroo
                Member
                • 05-2010
                • 46

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rgrzech Wyświetlenie odpowiedzi
                Wiem, że byli w Kopenhadze. To nie oznacza, że nie mogli wystawić stoiska w Zabierzowie.

                Witaj. Fizycznie nie było to możliwe. 3/4 zespolu było w Kopenhadze, a 1/4 zajmowała sie pracami na które codziennie nie ma czasu.

                Po drugie nad festiwalem w Danii pracowaliśmy 6 miesięcy, data festiwalu w Krakowie została ogłoszona dużo za późno. Dlatego jak na wszystkich polskich festiwalach reprezentowała nas Strefa Piwa, która jak zawsze jest niezawodna i robi to doskonale.

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19159

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tieroo Wyświetlenie odpowiedzi
                  Witaj. Fizycznie nie było to możliwe. 3/4 zespolu było w Kopenhadze, a 1/4 zajmowała sie pracami na które codziennie nie ma czasu.

                  Po drugie nad festiwalem w Danii pracowaliśmy 6 miesięcy, data festiwalu w Krakowie została ogłoszona dużo za późno. Dlatego jak na wszystkich polskich festiwalach reprezentowała nas Strefa Piwa, która jak zawsze jest niezawodna i robi to doskonale.
                  Patrząc po relacjach z Kopenhagi, całkiem zrozumiały krok.

                  Comment

                  • pawel1001
                    Junior
                    • 06-2004
                    • 19

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                    U Tri kralu.
                    W niedzielę już lali 0,3

                    Comment

                    • HokusProkus
                      Member
                      • 09-2013
                      • 70

                      Co do Pracowni Piwa, to jak najbardziej rozumiem i pretensji nie mam... No dobra poza dwiema małymi:

                      1. Za mało ich piw było. Ja zauważyłem tylko "Hey now" i Crack off.
                      2. Własnie na tym festiwalu bardzo chciałem zakupić ich koszulkę i niestety na stoisku Strefy Piwa ich nie mieli

                      Comment

                      • tieroo
                        Member
                        • 05-2010
                        • 46

                        Koszulki nareszcie są i już za moment będzie można je zamówić.

                        Comment

                        • zebediach
                          Member
                          • 03-2012
                          • 96

                          Żetony żetonami, są po to by rozładować kolejki, ale fakt, były trochę drogie.
                          Najbardziej mnie zabolało tylko, że wody nie można było wnosić.

                          Comment

                          • Abrel
                            Senior
                            • 05-2007
                            • 102

                            Zabierzów

                            Bo nie warto nawet pisać. Po prostu wielka wpadka i jakieś nieporozumienie.Ważniejsze było żarcie jak festiwal piwny,a już Birofile to wielka porażka. Nie mam ochoty słyszeć o drugim wydaniu ,gdyż po rozmowach w niedzielę w ostatnim dniu festiwalu stwierdziłem ,że lepiej usiąść na balkonie z piwkiem , niż zadawać się z bezsensownymi organizatorami ,którzy nie mają zielonego pojęcia o giełdach BIROFILIÓW. Bardzo żałuję za zmarnowany czas , bo mogłem przebywać na Tyskiej giełdzie w śród przyjaciół i ludzi wiedzących co to jest Giełda Piwna. poprostu tą imprezom jestem oszukany. i nie ma tłumaczenia warunkami pogody. Przez organizatora festiwalu jestem bardzo niezadowolony i oszukany za brak wiadomości o niby największej wystawy birofiliów w Polsce. Jak wiecie ,która się nie odbyła. Czyli po prostu wielki festiwal folkloru ,nie mającym nic wspólnego z piwem. To był festiwal gastronomi i nieudacznictwa

                            Comment

                            • Doran
                              Senior
                              • 05-2011
                              • 486

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Modest Wyświetlenie odpowiedzi
                              Żetonów nie ma się co czepiać, to tylko sposób na obejście urzędu skarbowego- gdyby browary sprzedawały piwo za gotówkę, musiałyby mieć kasę i każdemu kupującemu dać paragon a żetony są tylko wymieniane na piwo więc nie ma vatu, nie ma paragonu.

                              Pozdrawiam
                              Kraków ul. Józefa 6/1U

                              Comment

                              • VanPurRz
                                Senior
                                • 09-2008
                                • 4229

                                Czyli jest to unikanie płacenia VAtu? Czy przesunięcie płacenia VATU - organizator-wystawca?
                                Coraz mniej mi się to podoba. A może ja jako konsument chcę mieć paragon żeby wiedzieć czy nie zostałem czasem oszukany? To, że klient dostaje paragon na którym ma informację za co i ile zapłacił uważam, za zwykłą normalność.
                                "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎