Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2014.05.23-25 - Zabierzów (pod Krakowem), I Krakowski Festiwal Piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • leona
    PremiumUżytkownik
    • 07-2009
    • 5853

    Czy dobrze zrozumiałem, że organizacja stawiająca sobie za jeden z głównych celów propagowanie sztuki piwowarskiej idzie na festyn piwny i nie ma 3-4 kilogramów słodu?

    Comment

    • cielak
      Senior
      • 03-2004
      • 2890

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika djlaska Wyświetlenie odpowiedzi
      Ten festiwal to kompletna porażka organizatorów.
      Chciałem napisać kilka słów, by ktoś za rok nie wydał szmalu na ten szmelc nieświadom, że idzie na drogi piknik komercyjny dla tatusiów z brzuszkami, a nie imprezę kierowaną dla birofilów.
      Od początku :........
      ......Tak na przyszłość ta impreza to po prostu jarmark komercyjny gdzie organizatorzy przed wejściem zostawili resztki przyzwoitości.
      Dla mnie te słowa brzmią jak by wypowiadał się "zdesperowany pracownik" zatrudniony na tym że Festiwalu który nie otrzymał zapłaty za swoja pracę.
      zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

      Comment

      • hotgorski
        Junior
        • 12-2011
        • 21

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cielak Wyświetlenie odpowiedzi
        Dla mnie te słowa brzmią jak by wypowiadał się "zdesperowany pracownik" zatrudniony na tym że Festiwalu który nie otrzymał zapłaty za swoja pracę.
        Łatwo koledze krytykować innych a tak trudno sięgnąć po słownik?
        Last edited by hotgorski; 23-06-2014, 19:21.

        Comment

        • Ahumba
          Senior
          • 05-2001
          • 8962

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika hotgorski Wyświetlenie odpowiedzi
          Łatwo koledze krytykować innych a tak trudno sięgnąć po słownik?
          Jeśli Kolega kogoś krytykuje, to wpierw sam powinien zapoznać się np. z zasadami zamieszczania postów, zwłaszcza pkt 5. W przeciwnym razie wygląda to jakby jeden "przestępca" upominał drugiego.
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

          Comment

          • cielak
            Senior
            • 03-2004
            • 2890

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika hotgorski Wyświetlenie odpowiedzi
            Łatwo koledze krytykować innych a tak trudno sięgnąć po słownik?
            Gdzie tu krytyka? Ja tylko wypowiedziałem swoje zdanie jakie mi się nasunęło po przeczytaniu tego posta.
            zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎