Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2014.10.10-12 - Warszawa, Warszawski Festiwal Piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Warszawskifestiwalpiwa
    ImpreZario
    • 07-2014
    • 4

    2014.10.10-12 - Warszawa, Warszawski Festiwal Piwa

    W dniach od piątku 10 października do niedzieli 12 października odbędzie się Warszawski Festiwal Piwa w Hali Konferencyjno - Targowej przy ulicy Domaniewskiej 37 na Mokotowie.
    Ideą festiwalu jest zaprezentowanie tego, co nowego dokonało się w piwowarstwie w ostatnich 3-ch latach. Chcemy ściągnąć i zaprezentować na festiwalu wszystkie browary rzemieślnicze i kontraktowe jakie działają w naszym kraju, tak aby odwiedzający festiwal mieli w jednym miejscu możliwość degustacji ich piwa.
    Zaprosiliśmy też do udziału importerów ciekawego piwa z USA, UK, Belgii, Czech, Francji, Portugalii i Skandynawii.

    ZAPRASZAMY!
  • Warszawskifestiwalpiwa
    ImpreZario
    • 07-2014
    • 4

    #2
    Poniżej podajemy spis browarów, których piwo będzie obecne na festiwalu, na podstawie nadesłanych zgłoszeń:
    Against the Grain, Alebrowar, Anchor Brewing, Anderson Valley, Artezan , Bednary, Bevog, Birbant, Brew Dog, Browar Piwoteka, Carlow O'Haras Brewery, Dark Horse, De Struisse, Dobruska, Doctor Brew, Emelisse Brouwerij, Evil Twin, Faktoria, Flying Dog, Gzub, Harviestoun, Haust, Hoppin Frog, Jan Olbracht, Kuhnhenn, Logsdon, Lucky Bastard, Majer, Mason, Matuska, Mikkeller, Mordyr, Ninkasi, Nogne O, Nomad, Olimp, Pinta, Perun, Podgórz, Reden, Rogue Ales, Rychnov, Siren, Spirifer, Summer Wine, Svatovaclavski Pivovar, Syreconsky Zabak, Szał Piw, Świński Ryjek, Thornbridge Brewery, To Ol, Two Roads, Urban, Westbrook.

    Na tą chwile to 54 browary na 125 kranach + dużo, dużo butelek. Lista nie jest zamknięta, czekamy jeszcze na kilka zgłoszeń.

    Comment

    • nonFelix
      Senior
      • 12-2009
      • 109

      #3
      Odpaliliśmy stronę Warszawskiego Festiwalu Piwa:

      Zapraszamy najlepsze rzemieślnicze piwa i foodtrucki, łączymy jakość z jeszcze lepszą zabawą! Gry planszowe, zręcznościowe kapsle...


      Mamy też stronę na FB i wydarzenie:
      Zaloguj się do Facebooka, aby zacząć udostępniać różne rzeczy oraz łączyć się ze znajomymi, rodziną i ludźmi, których znasz.

      Event by Warszawski Festiwal Piwa on piątek, października 10 2014 with 958 people interested.51 posts in the discussion.


      Zapraszamy!

      Comment

      • emes
        Nadszyszkownik Chmielowy
        • 08-2003
        • 4275

        #4
        Nareszcie festiwal ciekawych piw na który zamiast jechać np. 6 godzin na drugi koniec Polski (co też ma swój urok), mogę przyjść na piechotę

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          #5
          Minus taki, że po tych hektolitrach piwa nie wracasz do hotelu pochrapać do południa, tylko do domu, gdzie... E, co będę sobie humor psuł na zapas. Trzeba być.

          Comment

          • VanPurRz
            Senior
            • 09-2008
            • 4229

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
            Nareszcie festiwal ciekawych piw na który zamiast jechać np. 6 godzin na drugi koniec Polski (co też ma swój urok), mogę przyjść na piechotę
            Ha to ja pomarudze. Ja na Domaniewska jechal bede tyle ze do niejednego miasta jest szybciej. Do tego wyjsc bede musial znacznie wczesniej niz z wyjazdowego bo trzeba zdazyc na dzienny. Podroz nocnymi zajelaby mi jakies 10 godzin. Tak wiec ciesze sie ze jest to w Warszawie ale dla mnie lokalizacja jest tragiczna. Myslalem ze bedzie to jakos bardziej w srodku Wawy a nie na jednym z jej koncow. Oczywiscie dla osob z tamtej czesci jest super.
            Mimo to impreza na pewno bedzie udana.
            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

            Comment

            • Livres
              Senior
              • 04-2012
              • 324

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
              Ha to ja pomarudze. Ja na Domaniewska jechal bede tyle ze do niejednego miasta jest szybciej. Do tego wyjsc bede musial znacznie wczesniej niz z wyjazdowego bo trzeba zdazyc na dzienny. Podroz nocnymi zajelaby mi jakies 10 godzin. Tak wiec ciesze sie ze jest to w Warszawie ale dla mnie lokalizacja jest tragiczna. Myslalem ze bedzie to jakos bardziej w srodku Wawy a nie na jednym z jej koncow.
              Ten "koniec" Warszawy dzieli od Ronda Dmowskiego ok. 20 min w komunikacji miejskiej (metro + tramwaj).

              Comment

              • VanPurRz
                Senior
                • 09-2008
                • 4229

                #8
                Nie będę wchodził w polemikę. Na Domaniewskiej i okolicach byłem wiele razy w życiu i wiem ile jadę od siebie (nie mieszkam przy rondzie Dmowskiego ). Bardziej też chodziło mi o powrót nocnymi. Pisałem to trochę w formie pół żartu, rozumiejąc, że wybrano taka lokalizację jaka była najlepsza z punktu widzenia organizatora.

                Mam teraz za to poważne pytania:
                a) rozumiem, że można przyjść z rodziną (dziećmi)?
                b) czy za dzieci też trzeba wnosić opłatę?
                "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                Comment

                • legart
                  Senior
                  • 06-2012
                  • 913

                  #9
                  A tak przy okazji ile będzie kosztowało wejście? I czy będą żetony czy płatność za piwo bardziej tradycyjna w formie biletów Narodowego Banku Polskiego?

                  Comment

                  • Livres
                    Senior
                    • 04-2012
                    • 324

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                    Nie będę wchodził w polemikę. Na Domaniewskiej i okolicach byłem wiele razy w życiu i wiem ile jadę od siebie (nie mieszkam przy rondzie Dmowskiego ).
                    A dojazd do ronda Dmowskiego zajmuje Ci pewnie więcej niż 20 minut, bo mieszkasz gdzieś na końcu Warszawy.

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika legart Wyświetlenie odpowiedzi
                    A tak przy okazji ile będzie kosztowało wejście? I czy będą żetony czy płatność za piwo bardziej tradycyjna w formie biletów Narodowego Banku Polskiego?


                    Wstęp płatny: 5 zł/dzień

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23782

                      #11
                      Z innej beczki, te poznikane literki na stronie to taka litentia poetica?
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • Komar_Pafnucy
                        Senior
                        • 08-2005
                        • 1114

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                        Z innej beczki, te poznikane literki na stronie to taka litentia poetica?
                        Zniknięcie tych literek to policzek w twarz dla całej naszej ekipy.

                        Multitap Crawl
                        Multitap Crawl na Facebook

                        "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
                        Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

                        Comment

                        • legart
                          Senior
                          • 06-2012
                          • 913

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Livres Wyświetlenie odpowiedzi
                          A dojazd do ronda Dmowskiego zajmuje Ci pewnie więcej niż 20 minut, bo mieszkasz gdzieś na końcu Warszawy.




                          Wstęp płatny: 5 zł/dzień
                          Dzięki, nie wpadłem na to że pod tą zakładką może być cena.

                          Comment

                          • kishar
                            Senior
                            • 10-2003
                            • 1691

                            #14
                            A mi tam lokalizacja odpowiada, 10 minut autobusem MPK, potem jakieś 2,5 godziny PB i 10-15 minut na piechote.

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23782

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Komar_Pafnucy Wyświetlenie odpowiedzi
                              Zniknięcie tych literek to policzek w twarz dla całej naszej ekipy.
                              Nie chcę Cię martwić ale Ciebie to całkiem zniknięto spośród ekipy organizacyjnej :P
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎