Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2014.10.25 - Czechy, Varnsdorf - AleFestivAle

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Maggyk
    Szara Adminiscjencja
    • 05-2004
    • 5615

    2014.10.25 - Czechy, Varnsdorf - AleFestivAle

    V Ale FestivAle - przegląd piw górnej fermentacji
    wstęp 50 koron
    początek: 14:00

    /info dzięki pamięci Zycha/
    Attached Files
    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
    Piwo domowe -
    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

    Reklama w BROWARZE
    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D
  • grew
    Senior
    • 05-2009
    • 766

    #2
    Bieżąca lista wystawców:

    Pivovar Primátor
    Křinický pivovar Krásná Lípa
    Pivovar Benedikt
    Pivovar Antoš
    Pivovar Kocour Varnsdorf
    Pivovar Zvíkov
    Pivovar Bergquellbraurei Löbau
    pivotéka Čerstvé pivo
    společně pivotéky Zlý Časy + Kulový Blesk

    Comment

    • lucifuge
      Senior
      • 11-2009
      • 309

      #3
      ktoś się wybiera?

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23782

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lucifuge Wyświetlenie odpowiedzi
        ktoś się wybiera?
        Tak, jedziemy na dwa dni w trojke z Opola, zgarniamy jeszcze dwie osoby z Wroclawia. Mozemy jeszcze przytulic dwie osoby w adminowozie :-)
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • jacekwerner
          Senior
          • 05-2004
          • 2835

          #5
          A ja już myślałem że wyjazd odwołany ...
          Ochotnicza Straż Piwna
          BAZA = 7446

          Comment

          • lucifuge
            Senior
            • 11-2009
            • 309

            #6
            Spory ten wóz. W takim razie moze bedzie nam dane spotkać sie na miejscu.

            Comment

            • grew
              Senior
              • 05-2009
              • 766

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lucifuge Wyświetlenie odpowiedzi
              ktoś się wybiera?
              Wpadnę na moment, wypiję 5 piw, ale będę

              Comment

              • AndrewZG
                Senior
                • 08-2009
                • 261

                #8
                Zielona Góra zamelduje się tradycyjnie - skład tylko 2-osobowy (prawie jak w zeszłym roku), ale w końcu nie liczy się ilość tylko jakość.
                grew - wyślij mi proszę na PW twój numer tel. żebyśmy się jakoś namierzyli i wypili w końcu wspólnego Sumecka
                Do miłego.

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23782

                  #9
                  No właśnie grew, jak będziesz się szwendał z tajniaka, to dostaniesz w końcu banana
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • grew
                    Senior
                    • 05-2009
                    • 766

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                    No właśnie grew, jak będziesz się szwendał z tajniaka, to dostaniesz w końcu banana
                    Już się raz dosiadłem

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AndrewZG Wyświetlenie odpowiedzi
                    grew - wyślij mi proszę na PW twój numer tel. żebyśmy się jakoś namierzyli i wypili w końcu wspólnego Sumecka
                    Do miłego.
                    W sobotę to ja Sumeczka pić nie chcę Mam nadzieję, że będą ciekawsze propozycje

                    Comment

                    • jacekwerner
                      Senior
                      • 05-2004
                      • 2835

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                      No właśnie grew, jak będziesz się szwendał z tajniaka, to dostaniesz w końcu banana
                      Albo zmianę nicka
                      Ochotnicza Straż Piwna
                      BAZA = 7446

                      Comment

                      • jacekwerner
                        Senior
                        • 05-2004
                        • 2835

                        #12
                        Wygląda na to, że będzie siedem osób. Kto przybędzie pierwszy - zajmuje stolik ?
                        Ochotnicza Straż Piwna
                        BAZA = 7446

                        Comment

                        • AndrewZG
                          Senior
                          • 08-2009
                          • 261

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grew Wyświetlenie odpowiedzi
                          W sobotę to ja Sumeczka pić nie chcę Mam nadzieję, że będą ciekawsze propozycje
                          grew - nie ważne czy to będzie Sumecek, czy inny Netopyr - każdy pije co chce - ważne jest towarzystwo. Pisz ten numer na PW, bo jeszcze nie dostałem. Pozdro

                          jacek - na początku będziemy się pewnie szwendać po hali - stolik raczej później jak nogowie zabolą. Coś zaimprowizujemy.

                          Comment

                          • jacekwerner
                            Senior
                            • 05-2004
                            • 2835

                            #14
                            Taa ... siedzieć to by każdy chciał, ale stolika zająć - o, to ni ma komu
                            Ochotnicza Straż Piwna
                            BAZA = 7446

                            Comment

                            • jacekwerner
                              Senior
                              • 05-2004
                              • 2835

                              #15
                              Pora nadrobić zaległości i skrobnąć co nieco o festiwalu.
                              Po pierwsze primo - udało się zmontować bbizowy stolik opolsko-wrocławsko-zielonogórski - i z tego miejsca dziękuję wszystkim za wspólne biesiadowanie.
                              Po drugie primo - poziom piw festiwalowych nierówny. Wysoki poziom trzymał Clock, Matuska, Antos, niezły był też stout ze Zvikova, rozczarowaniem był m.in. Decin.
                              Konkurs na najlepsze piwo festiwalu ( mogli głosować wszyscy obecni za pośrednictwem otrzymanych na wejściu kuponów ) zakończył się następująco :
                              1. místo Křinický pivovar (Krásná Lípa) za Podzimní PALE ALE
                              2. místo pivovar Antoš (Slaný) za "Tlustého Netopýra"
                              3. místo pivovar Primátor (Náchod) za jejich IPU.
                              Jednogłośnie skomentowaliśmy to następująco : Nietoperz rządzi. PA i IPA były niesmaczne i z wyraźnymi wadami - ale cóż - lud zdecydował .
                              Wreszcie po trzecie primo-ultimo - skonstatowaliśmy, że chyba trzeba sobie zrobić w następnym roku przerwę.
                              I to by było na tyle ...
                              Ochotnicza Straż Piwna
                              BAZA = 7446

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎