Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2015.10.02-04 - Katowice - Silesia Beer Fest

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • heman
    Member
    • 12-2013
    • 62

    2015.10.02-04 - Katowice - Silesia Beer Fest

    Już za niespełna dwa tygodnie rusza Silesia Beer Fest. Pierwszy na Górnym Śląsku festiwal piw rzemieślniczych odbędzie się w dniach 2 – 4 października w halach dawnej fabryki porcelany Giesche (ul. Porcelanowa 23, Katowice).

    Na gości festiwalu czekać będzie około trzydziestu stoisk w tym reprezentanci najlepszych polskich browarów rzemieślniczych, śląskie multitapy, cydr oraz akcesoria i gadżety dla domowych piwowarów. Na głód pomoże strefa street slow food.

    Poza główną częścią targową organizatorzy zapewnili bogaty program wydarzeń towarzyszących składający się z wykładów/dyskusji, paneli degustacyjnych, pokazu warzenia piwa oraz stand up’u o tematyce piwnej. Dla bardziej wtajemniczonych przewidzieliśmy rozbudowany kurs sensoryczny, konkurs piw domowych oraz quiz wiedzy o piwie. Program warsztatów i informacje o rezerwacji miejsc znaleźć można tutaj: http://silesiabeer.pl/warsztaty.pdf

    Więcej informacji można znaleźć pod adresem: http://www.silesiabeer.pl/

    Festiwal Silesia Beer Fest odbędzie się w dniach 2 – 4 października 2015.
    Godziny otwarcia:

    Piątek: 17:00 – 24:00
    Sobota: 11:00 – 24:00
    Niedziela: 11:00 – 18:00

    Jednorazowy wstęp na teren festiwalu to symboliczne 5 zł, szkło festiwalowe dostępne będzie w cenie 13 zł. Oczywiście nie ma obowiązku zakupu szkła jednak jesteśmy przekonani, że piwo z kieliszka Silesia Beer Fest na tym festiwalu smakować będzie najlepiej
    Attached Files
    http://dziennikpiwny.blogspot.com/
  • borsukwroc
    Member
    • 02-2013
    • 71

    #2
    W niedzielę(4 X) będę na Śląskiej Giełdzie Kolekcjonerów w Kato. Giełda jest w spodku, czy daleko z niej na ul Porcelanową? Da się dojść na nogach czy lepiej autobusem? Jak autobusem, to jaka linia jeździ bezpośredni spod spodka?

    Comment

    • Gringo
      Senior
      • 07-2007
      • 2151

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika borsukwroc Wyświetlenie odpowiedzi
      W niedzielę(4 X) będę na Śląskiej Giełdzie Kolekcjonerów w Kato. Giełda jest w spodku, czy daleko z niej na ul Porcelanową? Da się dojść na nogach czy lepiej autobusem? Jak autobusem, to jaka linia jeździ bezpośredni spod spodka?
      Z buta masz ponad 4 km. Proponuję z Korfantego (200 metrów od spodka) wsiąść w autobus 920 w kierunku Szopienice Bednorza i za niespełna 10 minutach wysiąść na Porcelanowej.
      Last edited by Gringo; 25-09-2015, 21:26.

      Comment

      • heman
        Member
        • 12-2013
        • 62

        #4
        Jeśli chodzi o dojazd to tutaj jest więcej informacji: http://silesiabeer.pl/#7

        Na czas festiwalu uruchomiona zostanie specjalna linia autobusowa, której końcowy przystanek będzie wprost przed bramą festiwalową. Jeździć będzie jak linia 940 http://rozklady.kzkgop.pl/kzkgo/inde...umer_linii=940 wkrótce pojawi się rozkład jazdy.
        http://dziennikpiwny.blogspot.com/

        Comment

        • borsukwroc
          Member
          • 02-2013
          • 71

          #5
          Gringo, Heman- dzięki za info. Widzę ten festiwalowy blisko spodka ma przystanek. Ten festiwalowy autobus jest bezpłatny?

          Comment

          • heman
            Member
            • 12-2013
            • 62

            #6
            Za bilet trzeba zapłacić zgodnie z cennikiem KZK GOP.
            http://dziennikpiwny.blogspot.com/

            Comment

            • WojciechT
              Senior
              • 09-2012
              • 2546

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika heman Wyświetlenie odpowiedzi
              Jeśli chodzi o dojazd to tutaj jest więcej informacji: http://silesiabeer.pl/#7
              Nie wynika to z informacji na stronie, ale z 940 należy wysiąść na przystanku Porcelana Śląska Park
              Last edited by WojciechT; 29-09-2015, 22:28.

              Comment

              • marian1920
                Senior
                • 10-2003
                • 1333

                #8
                byłem, piwko piłem i gitara
                Jak dla mnie imprezka super, minus to ceny piw....były puszki 0.33 po 12zł sztuka, szok.

                Comment

                • RobertK
                  Senior
                  • 02-2013
                  • 113

                  #9
                  Impreza potężna, wieczorem w sobotę bardzo dużo ludzi. Fabryka porcelany fajny ma klimat do takich przedsięwzięć. Ilość piw też bardzo duża i dobrze, że na wielu stoiskach można było płacić kartą bo wyjeżdżając z domu zapomniałem wypłacić kasy a po drodze nie miałem czasu szukać bankomatu. Wiele piwnych nowości więc dobrze że jest taki festiwal na Śląsku obok Brackiej Jesieni. Dobrze, że są też wykłady i darmowe prezentacje uatrakcyjniające imprezą. Śląsk rządzi

                  Comment

                  • cielak
                    Senior
                    • 03-2004
                    • 2890

                    #10
                    Z racji tego że dziś jechałem do Niemiec postanowiłem wstąpić na ten festiwal. Dojeżdżam "prawie" na miejsce, a tam pan policjant informuje mnie że jest jakiś maraton i nie wjadę w to miejsce. Postanawiam szukać innej drogi i z każdej strony nie ma wjazdu. Ulica Porcelanowa jest odcięta od świata. Postanowiłem poczekać. Po godzinie, gdzieś około 12:30 mogłem wjechać bo akurat nikt nie biegł z uczestników maratonu... Jestem na miejscu. Ludzi mało, bo pewnie ich maraton odstraszył. Ceny piw "troszkę" powyżej sklepowej, choć wybór nawet. Po zakupach postanowiłem coś przekąsić... padło na pizzę z "food track-a". Piec opalany drewnem, pizza w pięć minut, a cena.... 17zł za margaritę!!!, troszkę chyba przesadzili. Ogólnie "festiwal" za bardzo przypominał mi podobny ale tydzień (lub dwa) temu w Krakowie. Wyglądało to prawie tak samo lub jak by to organizowała ta sama osoba. Ba... nawet czułem jak w "Klubie Fabryka". Te same Browary, te same Food Trucki... nawet miałem wrażenie te same twarze . Moim zdaniem nic ciekawego i gdybym miał tam jechać specjalnie z Krakowa, płacić za bramki na autostradzie, wstęp, kupić piwo, coś zjeść, posłuchać wykładu...(bramki w obie strony) 40zł, wstep 5zł, piwo (3 szt. na wynos średno) 30zł, coś do przekąszenia (średnio) 15zł, wykład 35zł, paliwo 30zł. Razem 155zł. Wolę iść na Krakowski Rynek do jednego z "multi tapów" i urządzić sobie sam dla siebie taki "Festiwal".
                    Ale to jest moje zdanie i każdy ma prawo się z tym nie zgodzić.
                    zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                    Comment

                    • Estrelicia
                      Senior
                      • 09-2014
                      • 108

                      #11
                      A mnie jako tubylcowi bardzo się podobało super miejsce; pyszne piwa; doskonałe towarzystwo czekam na następny

                      Comment

                      • RobertK
                        Senior
                        • 02-2013
                        • 113

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cielak Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ogólnie "festiwal" za bardzo przypominał mi podobny ale tydzień (lub dwa) temu w Krakowie. Wyglądało to prawie tak samo lub jak by to organizowała ta sama osoba. Ba... nawet czułem jak w "Klubie Fabryka". Te same Browary, te same Food Trucki... nawet miałem wrażenie te same twarze . Moim zdaniem nic ciekawego i gdybym miał tam jechać specjalnie z Krakowa, płacić za bramki na autostradzie, wstęp, kupić piwo, coś zjeść, posłuchać wykładu...(bramki w obie strony) 40zł, wstep 5zł, piwo (3 szt. na wynos średno) 30zł, coś do przekąszenia (średnio) 15zł, wykład 35zł, paliwo 30zł. Razem 155zł. Wolę iść na Krakowski Rynek do jednego z "multi tapów" i urządzić sobie sam dla siebie taki "Festiwal".
                        Ale to jest moje zdanie i każdy ma prawo się z tym nie zgodzić.
                        Tych festiwali jest już na tyle dużo, że ludzie będą raczej ograniczać wizyty do tych które są najbliżej ich miejsca zamieszkania.
                        Większość z nich jest bardzo podobna pod względem kosztów i atrakcji. Wyjątkiem jest bardzo atrakcyjny (również cenowo) festiwal Bracka Jesień ale tu mamy chyba sponsorowanie z Browaru Zamkowego.

                        Co do małego kawałeczka A4 pod Krakowem to dwa razy dałem sie nabrać żeby tam jechać, dziwię się że miejscowi nie bojkotują tego odcinka. Ja juz tam nie pojadę po tym jak kiedyś stałem wiecej przed bramkami niż jechałem.
                        Last edited by RobertK; 05-10-2015, 16:40.

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎