Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2015.11.28-29 - Lublin, Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • DudiTheMaster
    Junior
    • 08-2013
    • 3

    2015.11.28-29 - Lublin, Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych

    Zapraszam na Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych! To pierwsza taka impreza w Lublinie.

    Jakie browary przyjadą? Do tej pory ogłosiliśmy:

    - AleBrowar
    - Browar Widawa
    - Trzech Kumpli
    - Pracownia Piwa
    - Spirifer

    Kolejne już wkrótce! Warto śledzić fanpejdż: https://www.facebook.com/lubelskietargipiw i wydarzenie: https://www.facebook.com/events/962979330429401/

    Będą także wykłady, spotkania, pokazy piwowarstwa domowego.

    Organizatorem imprezy są Targi Lublin S.A., grupa Piwny Lublin, pub U FOTOGRAFA oraz Lubelski Oddział PSPD.
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    #2
    Wstęp bezpłatny?
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • DudiTheMaster
      Junior
      • 08-2013
      • 3

      #3
      Będzie płatny, ale max 5 zł. Będę informował ile dokładnie

      Comment

      • Prusak
        Senior
        • 07-2005
        • 4305

        #4
        Coś mało tych browarów: te pozostałe to będą (niestety) kontraktowcy?

        Comment

        • kishar
          Senior
          • 10-2003
          • 1691

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
          Coś mało tych browarów: te pozostałe to będą (niestety) kontraktowcy?
          Lista nie jest zamknięta.

          Comment

          • Prusak
            Senior
            • 07-2005
            • 4305

            #6
            Chodzi o to, że takie targi z udziałem browarów, których piwa (poza Trzema Kumplami) są w zasadzie dostępne w Lublinie, nie stanowiłyby wielkiej atrakcji. Może coś odleglejszego, Szczecin, Jedlinka, Puck, bo ja wiem, to tak tylko dla przykładu.

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19159

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
              Chodzi o to, że takie targi z udziałem browarów, których piwa (poza Trzema Kumplami) są w zasadzie dostępne w Lublinie, nie stanowiłyby wielkiej atrakcji. Może coś odleglejszego, Szczecin, Jedlinka, Puck, bo ja wiem, to tak tylko dla przykładu.
              Mylisz się! Niech będzie przykładem BeerWeek w Krakowie, gdzie w tym mieście jest naprawdę dużo tapów, i co za tym idzie dużo ciekawych piw, a mimo to każda edycja gromadzi dużą liczbę odwiedzających.
              Last edited by e-prezes; 09-10-2015, 17:53.

              Comment

              • Prusak
                Senior
                • 07-2005
                • 4305

                #8
                Brawa zatem dla odwiedzających, jeśli dal nich atrakcją jest picie tego samego piwa, co w knajpie i to wcale nie w niższej cenie. Jakaś forma masochizmu?

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19159

                  #9
                  Po prostu niektórzy jeszcze nie wiedzą, że tego można się gdzieś napić. Impreza się jeszcze nie zaczęła a Ty już krytykujesz

                  Comment

                  • Prusak
                    Senior
                    • 07-2005
                    • 4305

                    #10
                    Niczego nie krytykuję. Wyrażam wątpliwość co do atrakcyjności imprezy, jeśli będzie się sprowadzała do obecności kilku najbardziej znanych browarów rzemieślniczych. Patrzę na stronę, przybyło bodaj trzech kolejnych wystawców, piwa każdego z nich były dostępne w L.

                    Czy tu ma, jak w polskiej polityce, obowiązywać logika: cicho sza, bo jeśli ma jakąś wątpliwość, to wichrzy i sieje zamieszanie, albo, nie daj Bóg, za przeproszeniem, "hejtuje"? (okropne słowo).
                    Last edited by Prusak; 09-10-2015, 22:48.

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19159

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
                      Niczego nie krytykuję. Wyrażam wątpliwość co do atrakcyjności imprezy, (...)
                      Daj szansę imprezie się odbyć i wtedy się oceni.

                      Czy tu ma, jak w polskiej polityce, obowiązywać logika: cicho sza, bo jeśli ma jakąś wątpliwość, to wichrzy i sieje zamieszanie, albo, nie daj Bóg, za przeproszeniem, "hejtuje"? (okropne słowo).
                      Wbrew temu co myślisz nie to mam na myśli i jak pewnie nie zauważyłeś jest tam stosowna emotka.

                      Comment

                      • Prusak
                        Senior
                        • 07-2005
                        • 4305

                        #12
                        Oczywiście, że dam szanse, wyraziłem tylko niepokój, co więcej, jeśli w zapowiedziach pojawią się bardziej "egzotyczni" wystawcy, niewątpliwie się wybiorę.

                        Comment

                        • Prusak
                          Senior
                          • 07-2005
                          • 4305

                          #13
                          No, dobrze, byłem, impreza jakich wiele w naszym kraju. Organizacja przyzwoita, ale co kto lubi, ja nie przepadam za tłokiem i to w dodatku tworzonym przez anonimowe osoby.
                          Jakie z tego pożytki? Skosztowanie jednego piwa z browaru, do którego pewnie i tak bym się nie wybrał i dwóch "premier". I do domu, jednak wolę innego rodzaju towarzyskość.

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19159

                            #14
                            W tegorocznej edycji jakby ktoś był chętny wymianą etykiet, podstawek i kapsli będę na stosiku PSPD. Telefon w profilu.

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19159

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
                              Niczego nie krytykuję. Wyrażam wątpliwość co do atrakcyjności imprezy (...)
                              I jak ze zmianą stanowiska? Po dwu kolejnych edycjach, mimo niezbyt dużej ilości stoisk impreza jest udaną. Frekwencja wczorajszego dnia późnym popołudniem tylko mnie w tym utwierdza.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎