Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2015.10.15-17 - Warszawa, Warszawski Festiwal Piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    2015.10.15-17 - Warszawa, Warszawski Festiwal Piwa

    Organizatora nie interesują działania wzajemne, więc tylko dla porządku zamieszczam wątek. Impreza jest płatna. Dychu za dzień.

    Godziny otwarcia:
    czwartek 16:00-0:00,
    piątek 11:00-0:00,
    sobota 11:00-0:00

    Miejski Stadion Legii Warszawa
    im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
    ul. Łazienkowska 3
    wejście od strony zachodniej
    Strefa VIP
    Last edited by ART; 14-10-2015, 12:46.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    #2
    Pre-party z włoskimi gośćmi odbyło się w Jabeerwocky.
    Last edited by e-prezes; 18-10-2015, 10:19. Powód: literówka

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      #3
      a pięknego, staropolskiego słowa biforek to nie może użyć ?
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19159

        #4
        Jakoś wyletał mi z głowizny. :-P

        Wczorajszy p-szy dzień Warszawskiego Festiwalu Piwa też nie był tak snobistyczny jak wieszczysz. Nie miał w sobie nic z Chmielakowej ludyczności, ale mimo to było sympatycznie. Można było spotkać przeróżnych ludzi, od zwykłych piwoszy zwabionych ilością piw, ale i też kolekcjonerów, domowych piwowarów i blogerów. Wbrew pozorom nie rzucali się w oczy bardziej niż na p-szej edycji.
        Last edited by e-prezes; 17-10-2015, 13:01. Powód: z wydzielenia

        Comment

        • ramidus
          Member
          • 05-2014
          • 93

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
          nie był tak snobistyczny jak wieszczysz.
          Wzrosla ewidentnie liczba osob ktore przyszly, bo wypadalo byc... za jakis czas aktorzy, modelki, sportowcy... to chyba dobrze.

          Comment

          • darekd
            PremiumUżytkownik
            • 02-2003
            • 12118

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
            Wczorajszy p-szy dzień Warszawskiego Festiwalu Piwa też nie był tak snobistyczny jak wieszczysz. Nie miał w sobie nic z Chmielakowej ludycznosci, ale mimo to było sympatycznie. Można było spotkać przeróżnych ludzi, od zwykłych piwoszy zwabionych ilością piw, ale i też kolelekcjonerow, domowych piwowarow i blogerow. Wbrew pozorom nie rzucali się w oczy barziej niż na p-szej edycji.
            Idąc Twoim tropem:
            na przystanku autobusowym też można spotkać przeróżnych ludzi, ale i tak jest lepiej, bo bilet kasuje się po jego opuszczeniu...

            Chodzi mi tylko, że fajnie jak na festiwalu jest żywa muzyka, jakaś rozrywka, a tu chyba jedynym "rozrywkowym" elementem jest oferta:

            'Początkującym fanom dobrego piwa oferujemy wiele otwartych prelekcji, od których zaczną budować swoją wiedzę o piwie. Zaprosiliśmy do nich m. in. [...]który opowie o tym, jak przeżyć piwny festiwal"
            Występ jednego komika to trochę mało

            Niech będą spotkania, wykłady, siorbanie i wciąganie piwa nosem, ale fajnie byłoby, żeby był też taki element jak na filmach, które przedstawiłem. Tyle i aż tyle, chyba łatwo to zrozumieć.

            I nie chodzi mi o impry typu Chmieleki.
            Dla mnie najbliższym ideału festem polskim jest impreza w Annopolu.

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19159

              #7
              O tym, że festiwal był międzynarodowy nikogo przekonywać nie trzeba. Tutaj relacja Wiaczesława Radionowa zza wschodniej granicy.

              Comment

              • skandal
                Senior
                • 05-2002
                • 1439

                #8
                Dla mnie impreza była hmm... ok. Dobrze że w PL jest ich coraz więcej. Nie zachwyca mnie specjalnie ilość dostępnych piw na takich imprezach bo nie da się popróbować nawet 1/3 z nich. W dodatku po spróbowaniu 2-3 wielce wspaniałych kraftowych piw trzeba po każdym jamę gębową wodą płukać żeby cokolwiek po nim czuć. Wkurza mnie że musiałem łazić po budynku z piwem bo nie było gdzie usiąść. Organizator nie wziął pod uwagę że w październiku może się trafić zimny dzień i na zewnątrz będzie mało przyjemnie.
                Rozśmieszyła mnie jakaś prelekcja która poleciała z nagrania i specjalnie "dla naszych zagranicznych gości będzie w jezyku angielskim". No sorry, co to ma być.
                I wątek kolekcjonerki. Podstawki zaczynają być towarem ekskluzywnym. Coraz więcej browarów po prostu je sprzedaje. Takie festiwale kojarzą mi się z tym że można takie gadżety trafić po prostu leżące. Niestety nie byłem za granicą na czymś takim i nie wiem czy tylko mi się wydaje że tak jest. Może to wina pseudo kolekcjonerów sprzedawców którzy biorą wafle za darmo garściami a później takie podstawki lądują na allegro za konkretną kasę.
                Aa i jeszcze muzyka. Co za nowa moda od paru lat nastała że musi być głośno. To już jakaś patologia, fetiwal czy knajpa. Nie można pogadać z ludzmi.

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19159

                  #9
                  Na festiwalu byli także organizatorzy festiwalu Žmogšala z Litwy. Ich ulotki można było znaleźć na stoisku organizatora WFP. A propos litewskiego festiwalu szczegóły wkrótce...
                  Last edited by e-prezes; 26-10-2015, 14:28.

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎