Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2017.01.21 - Święto Porteru Bałtyckiego

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • becik
    replied
    Wczoraj po knajpach były:
    Maryensztadt x 2 (w różnych lokalach ceny 16 i 18 zł za 0,33)
    652mnpm
    Warmiński
    Porter z Browaru Jana (najlepszy)
    Zaraz druga część wczorajszego Dnia Portera Bałtyckiego, idę dalej wypijać niedobitki z dnia poprzedniego

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
    W Kraftmanii Maryenstadt mały za 18zł, duży za 23. Oceniany jako pyszny, ale za słodki. O IP już pisałem.
    Ja za małe w Warszawie zapłaciłem 23 zł. Faktycznie słodki.

    Leave a comment:


  • Warzywo
    replied
    Ufff grubiutki dzień. Najbardziej smakowały mi Baran z jajem i Mentor. Ale wszystkie portery trzymały klasę. O cenach nie wspomnę ale niektórym producentom i lokalom nieźle pogrzało w głowach.

    Leave a comment:


  • jacekwerner
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
    Jak pili po 0,2/0,3 to raczej powinni.
    Piliśmy i po 0,3 i po 0,5

    Leave a comment:


  • Petitpierre
    replied
    Jak pili po 0,2/0,3 to raczej powinni.

    Ja wczoraj pstryknąłem 4 x 0,5 i dziś już 2 x 0,5, ze szczególnym uwzględnieniem tej warki żywca 24.06.2018.

    Leave a comment:


  • jacekwerner
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
    He, he, zobaczymy, czy dzisiaj cokolwiek napiszą... .
    Ja nie napiszę ? Ja nie napiszę ?

    Leave a comment:


  • Pancernik
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
    Szacunek, że jeszcze klawiaturę utrzymujecie w rękach
    He, he, zobaczymy, czy dzisiaj cokolwiek napiszą... .

    Leave a comment:


  • jacekwerner
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
    Kolejny przystanek - Pod Arkadami
    Trzeci przystanek - Kofeina 2.0, gdzie udanie zakończyliśmy opolskie świętowanie Projektem 30

    Leave a comment:


  • Petitpierre
    replied
    W Kraftmanii Maryenstadt mały za 18zł, duży za 23. Oceniany jako pyszny, ale za słodki. O IP już pisałem.

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    W Opolu nie zawiedli:

    - Opole Główne;
    - Pod Arkadami;
    - Kofeina 2.0

    Tak, pogrubione... to ... u Sebestiana najporterowiej!

    Leave a comment:


  • leona
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pinio74 Wyświetlenie odpowiedzi
    Ja zacząłem 3 "poterminami" około 17:00. Roczne Komes, Warmiński i Żywiec. Potem już "aktualne" Argus, Grand z Ambera i Cieszyński. Teraz kończę Krajana i czeka jeszcze Okocim. Jest generalnie GIT. Dobrze, że żona ma babskie wyjście i wróci trochę później...
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacekwerner Wyświetlenie odpowiedzi
    -Widawa Porter Bałtycki Wędzony 24°
    -Widawa Porter Bałtycki Wędzony Bourbon BA
    -Widawa Porter Bałtycki Wędzony Sherry BA
    -Kormoran Porter
    -Wąsosz Porter
    Szacunek, że jeszcze klawiaturę utrzymujecie w rękach

    Leave a comment:


  • Pinio74
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
    7 porterów i piszesz, szacunek
    Acha, no i Żywiec był mały...

    Leave a comment:


  • Pinio74
    replied
    Okocim, chyba poczeka do następnego rokuu

    Leave a comment:


  • dyczkin
    replied
    7 porterów i piszesz, szacunek

    Leave a comment:


  • Pinio74
    replied
    Ja zacząłem 3 "poterminami" około 17:00. Roczne Komes, Warmiński i Żywiec. Potem już "aktualne" Argus, Grand z Ambera i Cieszyński. Teraz kończę Krajana i czeka jeszcze Okocim. Jest generalnie GIT. Dobrze, że żona ma babskie wyjście i wróci trochę później...

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎