Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2017.01.21 - Święto Porteru Bałtyckiego

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jacekwerner
    Senior
    • 05-2004
    • 2835

    #61
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
    He, he, zobaczymy, czy dzisiaj cokolwiek napiszą... .
    Ja nie napiszę ? Ja nie napiszę ?
    Ochotnicza Straż Piwna
    BAZA = 7446

    Comment

    • Petitpierre
      Senior
      • 01-2014
      • 2560

      #62
      Jak pili po 0,2/0,3 to raczej powinni.

      Ja wczoraj pstryknąłem 4 x 0,5 i dziś już 2 x 0,5, ze szczególnym uwzględnieniem tej warki żywca 24.06.2018.
      Mały porterek-przyjaciel nerek

      Comment

      • jacekwerner
        Senior
        • 05-2004
        • 2835

        #63
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
        Jak pili po 0,2/0,3 to raczej powinni.
        Piliśmy i po 0,3 i po 0,5
        Ochotnicza Straż Piwna
        BAZA = 7446

        Comment

        • Warzywo
          Senior
          • 08-2016
          • 955

          #64
          Ufff grubiutki dzień. Najbardziej smakowały mi Baran z jajem i Mentor. Ale wszystkie portery trzymały klasę. O cenach nie wspomnę ale niektórym producentom i lokalom nieźle pogrzało w głowach.

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19159

            #65
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
            W Kraftmanii Maryenstadt mały za 18zł, duży za 23. Oceniany jako pyszny, ale za słodki. O IP już pisałem.
            Ja za małe w Warszawie zapłaciłem 23 zł. Faktycznie słodki.

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              #66
              Wczoraj po knajpach były:
              Maryensztadt x 2 (w różnych lokalach ceny 16 i 18 zł za 0,33)
              652mnpm
              Warmiński
              Porter z Browaru Jana (najlepszy)
              Zaraz druga część wczorajszego Dnia Portera Bałtyckiego, idę dalej wypijać niedobitki z dnia poprzedniego
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • Pinio74
                Senior
                • 10-2003
                • 3881

                #67
                Ufff, poranek był ciężki. Porter z Okocimia został na dzisiaj i była to najlepsza rzecz, jaką mogłem wczoraj zrobić. Właśnie teraz smakuje wybornie
                Dzień porteru uważam za uczczony.
                BIRRARE HUMANUM EST

                Comment

                • becik
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 14999

                  #68
                  Dziś
                  Bazyliszek HWDP
                  Projekt Bornholm
                  Porter Żywiecki
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • Mason
                    Senior
                    • 02-2010
                    • 3280

                    #69
                    Krótkie podsumowanie tegorocznej edycji:
                    Browary dopisały, było z czego wybierać. Od początku roku polskie browary wypuściły już osiem nowych porterów, plus jedna zagraniczna kooperacja, jedna nowa wersja zeszłorocznego porteru i osławiona druga warka zeszłorocznego hitu. A kolejne w drodze, w sumie w tym roku nowych porterów bałtyckich będzie przynajmniej 21. A rok jeszcze długi
                    Puby - tutaj także było lepiej niż rok temu, było ich ponad 70 z porterami na kranach. Poza Polską na razie skromnie: jeden lokal z Berlina i jeden z Aarhus.
                    W przyszłym roku oczywiście ma być jeszcze lepiej . Pomysły są, teraz tylko trzeba przysiąść do ich realizacji.
                    JEDNO PIVKO NEVADI!

                    Comment

                    • Warzywo
                      Senior
                      • 08-2016
                      • 955

                      #70
                      trudno nie zgodzić się z podsumowaniem Masona. Pod względem wyboru, udziału lokali i jakości porterów nie było źle, a było nawet dobrze.
                      O cenach powiedzmy nie dyskutujmy ale mam nadzieję, że wszyscy pójdą po rozum do głowy i się nieco chociaż "schłodzą".
                      Co do pomysłów to brakuje mi jakiejś knajpy która zainteresuje się rodzinami i wymyśli coś co pozwoli przyjść z dzięćmi (jakiś konkurs malowanek, pokaz bajek na dużym ekranie typu baltazar gąbka (pasuje do porterów) itp.) i przede wszystkim żeby portery podłączane były od początku otwarcia lokalu.
                      a może minifestiwal porteru i stoiska knajp na jakimś placu typu targ rybny na placu czy targ śniadanowy - wiem koszty by wzrosły ale może warto chociaż wybadać ile by to kosztowało - wtedy można by już zrobić scenę (mini) itp.
                      Marzy mi się trochę większy rozmach dla całych rodzin, a nie tylko lanie porteru za mega cenę o póxnej godzinie przez 10 minut
                      Coś co wyzwoli w ludziach chęć picia tych piw nie tylko przez chwilę jednego dnia i nie tylko dlatego, że to lansik.

                      Comment

                      • Prusak
                        Senior
                        • 07-2005
                        • 4305

                        #71
                        A propos rodzin. To wypadałoby uwarzyć w takim razie jakiegoś portera dla juniorów. Porter bezalkoholowy, tego chyba jeszcze nie było?

                        Comment

                        • becik
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 14999

                          #72
                          Dzień Porteru świetny, idea świetna.
                          Mam nadzieję, że już co roku będzie i z roku na rok dostępność porterów będzie naprawdę coraz większa.
                          Tylko mam kilka pytań:
                          1. Dlaczego w niektórych lokalach portery zamiast być lane od przysłowiowego samego rana są dostępne dopiero od określonych godzin?
                          2. Dlaczego z okazji DPB w spisie lokali umieszczanych na forum czy FB także oferujących portery, z jakichś względów są one pomijane (np Piw paw, U Pana Michała).
                          3. Czy w związku z pkt 2 jest jakieś tajemne stowarzyszenie, w którym mogą uczestniczyć tylko wybrane lokale. a pozostałe są pomijane? I to celowo?
                          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                          Comment

                          • Pancernik
                            Senior
                            • 09-2005
                            • 9729

                            #73
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Warzywo Wyświetlenie odpowiedzi
                            Co do pomysłów to brakuje mi jakiejś knajpy która zainteresuje się rodzinami i wymyśli coś co pozwoli przyjść z dzięćmi (jakiś konkurs malowanek, pokaz bajek na dużym ekranie typu baltazar gąbka (pasuje do porterów) itp.)
                            Stanowczo mówię NIE.
                            Dzieci do przedszkoli, ogródków jordanowskich, placów zabaw i innych takich.
                            W knajpie oczekuję klimatu pubowego, stonowanych dźwięków i ciekawej oferty gastronomicznej, w tym piwa (porterów).
                            Stanowcze NIE raz jeszcze .

                            Comment

                            • jacekwerner
                              Senior
                              • 05-2004
                              • 2835

                              #74
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                              Stanowczo mówię NIE.
                              Dzieci do przedszkoli, ogródków jordanowskich, placów zabaw i innych takich.
                              W knajpie oczekuję klimatu pubowego, stonowanych dźwięków i ciekawej oferty gastronomicznej, w tym piwa (porterów).
                              Stanowcze NIE raz jeszcze .
                              Popieram w całej rozciągłości - dzieci z piwem źle się komponują.
                              Ochotnicza Straż Piwna
                              BAZA = 7446

                              Comment

                              • Prusak
                                Senior
                                • 07-2005
                                • 4305

                                #75
                                No chyba, że piją bezalkoholowe.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎