Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2017.01.21 - Święto Porteru Bałtyckiego

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • MINIAKos
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
    Solidaryzując się z uciśnionymi ramolami wypiję w południe w domowych pieleszach jakiegoś przeterminowańca. Ale żeby zażyć trochę hajpu, wieczorem pójdę zobaczyć co tam w tym jedynym krakowskim porterowym rodzynku leją.
    W Housie też będzie.

    Leave a comment:


  • leona
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
    Całe szczęście jest coś takiego jak to miejsce, gdzie porter z beki leje się cały rok, choć nie na full zegar Niestety leona nie mam takiego lokalu na podorędziu i po prostu wypiję coś z butelki.
    Nie zapomnij, że jest jeszcze "smajlak" i Róg Brackiej Reformackiej
    Bo z tym rodzynkiem to chodziło wyłącznie o lokal łączący się ze ŚPB

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Mason pisał tylko o swojej knajpie, że podpina o 19:00 3 premierowe portery. Poza tym wymienił 2 lub 3 - ja rozumiem, że będą podłączone od otwarcia lokalu.
    Nic nie pisał, że żaden lokal nie może podpiąć przed 19.
    Przesadzacie. Można śmiało wyjść na miasto i trafić na jakieś portery, zwłaszcza właśnie w Warszawie!
    Last edited by Pendragon; 12-01-2017, 21:02.

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Całe szczęście jest coś takiego jak to miejsce, gdzie porter z beki leje się cały rok, choć nie na full zegar Niestety leona nie mam takiego lokalu na podorędziu i po prostu wypiję coś z butelki.

    Leave a comment:


  • becik
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
    Znowu nie ogarniacie istoty...
    Nie, nie ogarniamy, moje obie babcie już nie żyją.
    W domu portery to ja piję tak często jak chcę i mogę, niestety z butelek. Dzień Portera Bałtyckiego to miał być taki dzień, że jest dostępny w tak wielu miejscach jak tylko można sobie wyobrazić i to w wersji beczkowej.
    Niestety, widzę, że moje plany porterowe chyba ulegną zmianie. Na pewno nie będę czekać do godz 19 aż zacni celebrycie w blasku fleszy i mikrofonów będą otwierać wieczorną porą swoje beczki.

    Dzięki Pinio za namiar na PiwPawa. Może do soboty i Witnicę będą mieli

    Leave a comment:


  • abernacka
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
    Becik, przecież te wszystkie imprezy, premiery itp to są dla blogerów. ONI są najważniejsi. (...).
    Przesadzacie koledzy. Powiedzmy sobie szczerze, ilu jest tych blogerów. 100 na cały kraj? Z czego MOŻE 1/3 jest czytana, a jeszcze mniej zapraszanych na piwne spędy.

    Widać tak to już musi być, że giełdy kolekcjonerskie MUSZĄ rozpoczynać się najpóźniej o 7 rano a piwne premiery późnym wieczorem. Ot proza życia.

    Leave a comment:


  • leona
    replied
    Solidaryzując się z uciśnionymi ramolami wypiję w południe w domowych pieleszach jakiegoś przeterminowańca. Ale żeby zażyć trochę hajpu, wieczorem pójdę zobaczyć co tam w tym jedynym krakowskim porterowym rodzynku leją.

    Leave a comment:


  • Pancernik
    replied
    Znowu nie ogarniacie istoty... .
    21.01 to jest DZIEŃ BABCI, i żadna babcia nie będzie latać po knajpach, żeby się napić jakiegoś piwska. Czyli - najpierw do babci, a potem, wieczorem, ewentualnie... porter.
    Ja wypiję sobie jakiegoś miłego porterka w Łodzi lub okolicach, najprawdopodobniej w domowym fotelu . A blagierom (czy jak oni się zwą) - ... w oko. I kawałek szkła .

    Leave a comment:


  • Pinio74
    replied
    Nie wiem, gdzie leją portera z Żywca, ale jak byłem w weekend w PiwPawie na Foksal, to był lany porter Ciechana.

    Leave a comment:


  • Ahumba
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
    Myślałem, że te Dni PB będą naprawdę fajną imprezą dla wszystkich, gdzie portery będą się lać w knajpach od chwili ich otwarcia, a co mamy? Celebrę

    Ahumba, nie wiesz gdzie leją żywieckiego portera z beczki?
    Mason wyraźnie napisał, że ma 3 portery (nie napisał, że dla VIP-ów). Dla stonki nie wiadomo co i nie wiadomo kiedy.
    VIP-y będą piały jakie wspaniałe było święto. Na fb kupa zdjęć tego z tym tamtego z inszym.
    Oni się wyśpią zawsze bo następne "przyjęcie gratis" dopiero jutro.
    A Ty człowieku zanim się dobijesz do źródełka, zanim wypijesz nie najtańsze przecież piwo, zanim wrócisz do domku to już musisz wstawać do pracy (to wstawanie mnie nie dotyczy).
    O oblocie kilku miejsc nie ma co marzyć.

    W sprawie żywieckiego patrzyłeś na ontapie?

    Leave a comment:


  • becik
    replied
    No fakt, o tym nie pomyślałem, że te chore godziny rozpoczęcia Dnia Portera Bałtyckiego są głównie dla tych, którzy później będą o tym peany w sieci bić. Planowałem z żoną zrobić tourne porterowe zaczynając gdzieś o 15, pociągnąć kilka godzin, gdzieś po drodze zjeść jakiś obiad i co? I jak widzę G___O.
    Dzień tak naprawdę nie jest dniem tylko wieczorem, wieczorem dla małego kręgu piwnych celebrytów.
    Myślałem, że te Dni PB będą naprawdę fajną imprezą dla wszystkich, gdzie portery będą się lać w knajpach od chwili ich otwarcia, a co mamy? Celebrę

    Ahumba, nie wiesz gdzie leją żywieckiego portera z beczki?

    Leave a comment:


  • Warzywo
    replied
    Niestety, trudno się z Ahumbą nie zgodzić. Dobijające są te tak późne godziny rozpoczynania imprez. Dlaczego nie może się to normalnie zacząć z godziną otwarcia lokalu? Dlaczego trzeba koniecznie zawalać noc czy wieczór (w który już w ten sposób nie można zrobić nic - ani kino ani koncert bo po spróbowaniu piwa jest już za późno) a nie można po prostu normalnie wypić piwka o 15-18?

    Leave a comment:


  • Ahumba
    replied
    Becik, przecież te wszystkie imprezy, premiery itp to są dla blogerów. ONI są najważniejsi. A jakby taki becik, Ahumba i inni przyszli wcześniej i nie daj Boże wypili to, co najważniejsze i dla VIP-ów by zabrakło to byłaby KATASTROFA.

    Leave a comment:


  • becik
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
    Oczywiście powyższa trójka od 19:00
    Czyli wyczekiwany od zeszłego roku Dzień Portera Bałtyckiego nie jest dniem tylko wieczorem?
    Czemu wcześniej nie możecie tego podłączyć?

    Leave a comment:


  • Mason
    replied
    Lokale, które się już zadeklarowały:

    Bydgoszcz - Prolog 9
    Częstochowa - Piwiarnia
    Gdańsk - Loft
    Gdańsk - Lamus
    Gdańsk - Pułapka
    Gdańsk - Labeerynt
    Gdynia - Hopkins
    Kraków - Craftownia
    Lublin - U Fotografa
    Lublin - Perłowa Pijalnia Piwa
    Łódź - Piwoteka Narodowa
    Łódż - Z Innej Beczki
    Szczecin - The Office
    Toruń - Carpe Kraft
    Warszawa - Bla-Bla
    Warszawa - Jabeerwocky
    Warszawa - Qufel Beer Park
    Warszawa - Piwna Sprawa
    Warszawa - Stacja Grochów
    Warszawa - Same Krafty
    Warszawa - Same Krafty vis-a-vi
    Warszawa - Cześć
    Wrocław - Targowa
    Wrocław - 4Hops

    Wiem, co będzie na kranach w Jabeerwocky
    Kormoran - Imperium Prunum
    ReCraft - Mentor
    Maryensztadt - Projekt 30
    Oczywiście powyższa trójka od 19:00
    A do tego:
    Hoppin Frog - Old School Baltic Porter
    I pewnie jeszcze dwa. Sam nie wiem które, jest kilka opcji do wyboru.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎