Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2017.06.09-11 - 8. Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    2017.06.09-11 - 8. Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa

    Przyda się kompilacja informacji od organizatorów:
    =-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


    Dekalog uczestnika
    Wrocławskiego Festiwalu Dobrego Piwa

    55 stoisk z piwem, a na nich piwa z blisko 100 browarów, 500 piw, 59 premier – przed Festiwalowiczami spore wyzwanie. Na kilka dni przed Wrocławskim Festiwalem Dobrego Piwa przypominamy Festiwalowiczom o zasadach, które pomogą spędzić trzy dni piwnego święta w doskonałej atmosferze.

    1. Wiesz co, gdzie i jak

    Jesteś świadomym Festiwalowiczem – wiesz, jakie browary spotkasz na WFDP, gdzie i co można zjeść, jak wygląda program trzech dni imprezy.

    2. Masz zapewnione spanie

    Impreza cieszy się zainteresowaniem osób spoza Wrocławia. Spóźnialskim podpowiadamy, gdzie można przenocować.

    3. Dojedź bezpiecznie

    Aby dostać się na Festiwal i dojechać na Stadion Wrocław, skorzystaj z kilku opcji:
    • komunikacja miejska: autobus (linie 101, 102, 103, 104), tramwaj (31, 10, 20, 3, 33),
    • pociąg: pociągi zatrzymują się na stacji Wrocław Stadion, trasy: Wrocław Główny – Głógów/Wołów/Ścinawa/Zielona Góra,
    • Ryba – czyli taxi za 2,50 zł kilometr przejazdu,
    • samochód – jeśli nie możesz skorzystać z powyższych opcji, zaparkujesz auto za 10 zł za cały dzień na jednym z dwóch parkingów: wielopoziomowym na Stadionie Wrocław, odkrytym od strony ul. Królewieckiej.

    4. Ściągnij aplikację

    Wejdź na play.google.com i ściągnij aplikację mobilną Wrocławskiego Festiwalu Dobrego Piwa. Dzięki niej będziesz na bieżąco ze wszystkim, co ważne dla Festiwalowicza, a dodatkowo będziesz mógł zagłosować na najlepsze piwo.

    5. Zrób dobry podkład

    Nasza strefa gastro to propozycje pasujące do dobrego piwa. Wege, mięsne, lekkie propozycje – mamy dla Ciebie wiele możliwości.

    6. Kup festiwalowe szkło

    Przygotowaliśmy specjalne szkło festiwalowe z nowym logotypem WFDP. Kielich został zaprojektowany w taki sposób, aby móc spróbować jak najwięcej rodzajów piwa w małych ilościach. Festiwalowe szkła mają cechę 0,2 l i poza swoją praktycznością mają też wartość kolekcjonerską. Do tego oczywiście kufel, dla wytrwałych Do szkła dokładamy informator Festiwalowicza.

    7. Zaplanuj piwną trasę po Festiwalu

    Już wiesz, jakie piwa poleją się na WFDP. Weź szkło w dłoń i zaplanuj trasę, aby w pierwszej kolejności odwiedzić te browary, na których najbardziej Ci zależy.

    8. Mocne piwa odłóż na później

    Zacznij degustację od lżejszych propozycji – mocne, intensywne w smaku piwa mogą przytłumić kolejne doznania. Po tych naprawdę intensywnych delikatniejsze piwa wydadzą Ci się bez smaku.

    9. Weź zarówno kartę, jak i gotówkę

    Przed Festiwalem pomyśl o technicznych kwestiach. Warto wziąć gotówkę – terminale są dostępne w większości punktów imprezy, ale elektronika lubi zawodzić. Dodatkowo – na terenie Festiwalu nie będzie bankomatu.

    10. Pokaż nam, że jesteś!

    Wrzucaj zdjęcia z WFDP – Facebook i Instagram, #wfdp2017, #wfdp. Chcemy zobaczyć, jak się bawisz. Korzystaj z dobrodziejstw Festiwalu, bierz udział w warsztatach, spotkaniach, wejdź do Strefy Piwowarów Domowych. Wyśmienicie baw się na koncertach. To impreza specjalnie dla Ciebie, czekałeś na nią cały rok, wykorzystaj ten czas jak należy, z dobrym piwem!

    Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa
    http://www.festiwaldobregopiwa.pl

    https://www.facebook.com/festiwaldobregopiwa/
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • sredstvom
    Senior
    • 10-2015
    • 362

    #2
    Az zal, ze mnie tam nie bedzie...

    Ale z drugiej strony patrzac - "serce roscie patrzac na te czasy". Pamietam pierwszy festiwal na zamku w Lesnicy - w porownaniu z tym, co teraz, to byl to maly, smieszny bazarek. Dobre piwo dociera do ludzi, a to cieszy.

    Wszystkim zycze udanej imprezy i na zdrowie!
    Czy napija sie panowie piweczka?

    Comment

    • concerto
      Senior
      • 09-2003
      • 859

      #3
      Na jakiej zasadzie przyjmuje się, że piwo jest premierą? Na chłopski rozum znaczyłoby to tyle, że sprzedawane jest po raz pierwszy. Mam jednak wrażenie, że jest to określenie dowolnie nadużywane podobnie jak sztos. Np. Paso Fino z Rocha jest obecne na rynku od dawna, a oznaczone jako premiera.
      "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #4
        Może zmienili mu recepturę? Albo zwyczajny błąd.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • concerto
          Senior
          • 09-2003
          • 859

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
          Może zmienili mu recepturę? Albo zwyczajny błąd.
          Bardziej wydaje mi się, że bierze się za dobrą monetę co poda wystawca i nikt tego nie weryfikuje.

          Dars ma premier od groma- i chyba chodzi o to, że piwo jest w miarę nowe powiedzmy od kilku tygodni w sprzedaży. Np. Dziki Martin.

          Przypomina mi to sytuację, gdy wystawcy zgłaszali piwa, których potem nie mieli. Oczywiście były to rarytasy ( zwane obecnie sztosami ). Tylko jak takie rzeczy egzekwować?
          "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

          Comment

          • darekd
            PremiumUżytkownik
            • 02-2003
            • 12118

            #6
            Tak trochę z innej beczki. Pamiętam jakie emocje wzbudzały pierwsze edycje festiwalu - dyskusje, umawianie się, zapisy. Teraz żadnej ekscytacji... znak czasu, kolejny festiwal Ale przybędę z przyjemnością i mam nadzieję do zobaczenia przy piwku

            Comment

            • leona
              PremiumUżytkownik
              • 07-2009
              • 5853

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
              Tak trochę z innej beczki. Pamiętam jakie emocje wzbudzały pierwsze edycje festiwalu - dyskusje, umawianie się, zapisy. Teraz żadnej ekscytacji... znak czasu, kolejny festiwal Ale przybędę z przyjemnością i mam nadzieję do zobaczenia przy piwku
              W tym tygodniu widziałem się z paroma osobami piwnie zainteresowanymi (w tym ex hejterami b.bizowymi) i panuje dość zgodna opinia, że WFDP "to już nie to co za naszych czasów", a zdarzają się i mocniejsze.
              Ja żałuję, że nie dotrę i życzę szampańskiej zabawy do utraty przytomności

              Comment

              • borsukwroc
                Member
                • 02-2013
                • 71

                #8
                Jestem świeżo po pierwszym dniu. Tak jakbym mniej stanowisk, niż rok temu. Kapsel festiwalowy miał być całkiem nowy, a jest z poprzedniego roku, ale tak to całkiem spoko. Festiwalowe piwo, nie wiem czemu ale nie weszło mi do końca. Może dlatego że piłem na samym końcu, jak już wychodziłem. Jutro dam druga szansę. Na końcu sprawdziłem się na alkomacie. Stoja panowie z Pogotowia Ratunkowego i można dmuchnąć. Miałem tylko 0,9, więc niecały promil

                Comment

                • concerto
                  Senior
                  • 09-2003
                  • 859

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika borsukwroc Wyświetlenie odpowiedzi
                  Tak jakbym mniej stanowisk, niż rok temu.
                  Mam podobne odczucia- może to kwestia ustawienia, bo za strefą jedzeniową nie ma już w zasadzie stoisk piwnych, jak w latach poprzednich, ale chyba więcej piwa jest na zielonej trawce.

                  IP po 50 zł. więc cena się trzyma Polecam porter wiśniowy Kormorana.
                  "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎