Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2017.10.06-08: Wrocław - Oktoberfest Alternative

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    2017.10.06-08: Wrocław - Oktoberfest Alternative

    6-8 października zapraszamy do Arsenału Miejskiego we Wrocławiu, na Oktoberfest Alternative - trzy dni obcowania ze złotym kraftowym napojem, w doborowym towarzystwie i przy pozytywnych rytmach.

    Oktoberfest Alternative to historyczne wydarzenie nawiązujące do tradycji organizowanego we Wrocławiu od przełomu XIX i XX wieku monachijskiego święta piwa. Podczas wydarzenia, poleją się najlepsze kraftowe piwa dolnośląskie i nie tylko. Rozbrzmiewać będzie muzyka w klimacie lat dwudziestych XX wieku. Nie zabraknie pysznego jedzenia i świetnej atmosfery!

    LISTA BROWARÓW:
    AleBrowar Wrocław
    Browar wBrew
    Browar Profesja
    Browar Cztery Ściany
    Browar Miedzianka
    Browar Solipiwko
    Browar Kamienica
    Browar Stu Mostów
    Browar Złoty Pies
    Warsztat Piwowarski
    Browar Prost
    Brokreacja
    Browar ROCH
    Browar Świdnica
    Camba Bavaria


    ciąg dalszy nastąpi

    Kulinarnie:
    Bratwursty
    PANCZO
    American Food Truck

    ciąg dalszy nastąpi

    Oktoberfest Alternative promując piwa lokalne (wrocławskie, dolnośląskie) chce przybliżyć uczestnikom dawne tradycje wrocławskiego Oktoberfestu przez:

    wystawę poświęconą dawnemu wrocławskiemu Oktoberfest (multimedialna prezentacja wystawy „Piwo we Wrocławiu”, reprodukcja pocztówek i ogłoszeń prasowych)
    muzykę w klimacie lat dwudziestych XX wieku
    konkurs na najciekawszy strój bawarski. Konkurs współtworzyć będą uczestnicy wydarzenia
    odtworzenie menu z Oktoberfest z 1924r. (dania serwowane w lokalu Augustiner Bräu - róg pl. Solnego i Ofiar Oświęcimskich)

    Oktoberfest Alternative
    6-8 października 2017r.,
    PIĄTEK - 16.00-22.00
    SOBOTA - 12.00-22.00
    NIEDZIELA - 12.00-18.00

    Arsenał Miejski we Wrocławiu
    ktoś się wybiera?
    Last edited by ART; 29-09-2017, 14:40.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • borsukwroc
    Member
    • 02-2013
    • 71

    #2
    Ja się wybieram, myślę nawet że na otwarcie w piątek będę. Jak mi się spodoba to i w sobotę wpadnę...

    Comment

    • Maggyk
      Szara Adminiscjencja
      • 05-2004
      • 5615

      #3
      Z informacji uzyskanych od organizatora można wnosić własne szkło.

      My się też wybieramy
      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
      Piwo domowe -
      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

      Reklama w BROWARZE
      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9729

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
        My się też wybieramy
        W typowych bawarskich strojach?

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23782

          #5
          bardziej takich:
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • borsukwroc
            Member
            • 02-2013
            • 71

            #6
            Veni, Vidi i nie mogłem uwierzyć własnym oczom..Tragedia! Dam przykład. Koleś ze Złotego Psa w ogóle nie ogarniał tematu, nie widział jakie piwa ma i po ile, to samo w Cambie- polowałem na ichniejszego koźlaka Mastrabatora, to nawet nie wiedzieli co to jest koźlak!!!. Łyknąłem tylko Górskie Ale z Kamienicy i pojechałem do Drink Hali zaopatrzyć się na wieczór.

            Comment

            • jacekwerner
              Senior
              • 05-2004
              • 2835

              #7
              Ciekawa recenzja ...
              Ciekawa tym bardziej, że browarbizowy beton na tej imprezie bawił się świetnie
              Ochotnicza Straż Piwna
              BAZA = 7446

              Comment

              • Pancernik
                Senior
                • 09-2005
                • 9729

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacekwerner Wyświetlenie odpowiedzi
                Ciekawa recenzja ...
                Ciekawa tym bardziej, że browarbizowy beton na tej imprezie bawił się świetnie
                Jednak - co beton, to BETON... .

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎