Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2018.10.05-06 - Wrocław, Oktoberfest Alternative II

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • concerto
    Senior
    • 09-2003
    • 859

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
    W piątek.
    Ja raczej w sobotę.
    "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

    Comment

    • Doodeck
      Senior
      • 05-2003
      • 1612

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
      Duduś, no musisz dać radę Czosnkiem zagryzaj i popijaj
      Jadę !!!!!!! Do zrobaczenia
      Dalekosiężny
      Obserwator
      Obiektów
      Dynamicznie
      Epatujących
      Ciekawymi
      Koncepcjami

      Comment

      • Maggyk
        Szara Adminiscjencja
        • 05-2004
        • 5615

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Doodeck Wyświetlenie odpowiedzi
        Jadę !!!!!!! Do zrobaczenia
        Zuch chłopak
        Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
        Piwo domowe -
        Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

        Reklama w BROWARZE
        PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

        Comment

        • concerto
          Senior
          • 09-2003
          • 859

          #19
          Do tych co byli wczoraj: jest tam coś do zjedzenia w przyzwoitej jakości? Czy posilić się wcześniej? Widziałem że mają być burgery i azjatycka kuchnia.

          I czy z piw coś szczególnie jest warte wlania do kufla? Na razie ciekawi mnie szczególnie Brewicz.
          "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

          Comment

          • jacekwerner
            Senior
            • 05-2004
            • 2836

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika concerto Wyświetlenie odpowiedzi
            Do tych co byli wczoraj: jest tam coś do zjedzenia w przyzwoitej jakości? Czy posilić się wcześniej? Widziałem że mają być burgery i azjatycka kuchnia.

            I czy z piw coś szczególnie jest warte wlania do kufla? Na razie ciekawi mnie szczególnie Brewicz.
            Polecam kiełbaskę z obazdą, co do Brewicza - odradzam stouta.
            Ochotnicza Straż Piwna
            BAZA = 7446

            Comment

            • concerto
              Senior
              • 09-2003
              • 859

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacekwerner Wyświetlenie odpowiedzi
              co do Brewicza - odradzam stouta.
              A coś doradzasz? Czy przeciętność Panie, nie urywa, nie podrywa?
              "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

              Comment

              • jacekwerner
                Senior
                • 05-2004
                • 2836

                #22
                Wszystkiego nie próbowaliśmy ...
                Polecić moge np. pszenicę z Caminusa
                Last edited by jacekwerner; 06-10-2018, 09:46.
                Ochotnicza Straż Piwna
                BAZA = 7446

                Comment

                • concerto
                  Senior
                  • 09-2003
                  • 859

                  #23
                  I takich konkretnych odpowiedzi nam potrzeba
                  "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

                  Comment

                  • wasyll
                    Senior
                    • 09-2008
                    • 1823

                    #24
                    Mnie pozytywnie zaskoczyły piwa z Bielawy, czyt. piwo Sowie. Pils na prawdę dobry, Australian Lager też dobry.
                    Wydaje mi się, że ludzie omijali ich stoisko, a szkoda.

                    Porażka wieczoru - wędzonka z wBrew - tragedia, poszło w kibel.
                    www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23791

                      #25
                      Z br. Świdnica swietny ris.
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • concerto
                        Senior
                        • 09-2003
                        • 859

                        #26
                        Jako człowiek idący tropem fachowców wypiłem m.in. co koledzy radzili. I jak Caminusa oceniam na bardzo smaczny to RIS Świdnicy mnie pozamiatał. Chyba najlepsze piwo jakie piłem w 2018. Przede wszystkim aromat wspaniały, jak czegoś nie mylę to z dominującą lukrecją. Wziąłem trochę na wynos w butli po mineralnej, bo nie butelkują. Do Wrocławia to piwo niestety nie dociera. Podobno rozmowy z knajpami nie dały pozytywnych rezultatów.

                        Człowiek za nalewakiem ( właściciel? piwowar ? ) zachwalał jeszcze imperialnego krieka, ale nie miałem już mocy przerobowych.

                        Co ciekawe noty na RB są stonowane. Albo wyjątkowo dobra warka, ale piwo źle znosi transport. Albo nie wiem co.

                        Impreza fajna, trochę ciasno. Ceny dość wysokie mimo pewnej poboczności miejsca, ale widocznie tak już musi być.
                        "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

                        Comment

                        • Shedao
                          Senior
                          • 09-2007
                          • 900

                          #27
                          No po piwie kraftowym można wiele oczekiwać, ale nie uczciwych cen

                          Miałem wątpliwości co do przenosin miejsca imprezy; okazało się że w większości niepotrzebnie - ciekawa miejscówka. Pogoda pięknie dopisała. Piwa: piłem ze dwie IPA z mango (Wielka Wyspa i bodajże Cztery ściany) - pycha. W końcu piwa z mango nie tylko w nazwie. Ogólnie piwnie było co wybierać, byłem tam cztery godziny a mógłbym posiedzieć znacznie dłużej. Ogólnie reprezentacja browarów - głównie z dolnego śląska (i dobrze, popieram regionalizację).

                          Rozczarowująca była strefa gastro - jakieś stoisko z ramenem i turbo drogimi kanapkami, food truck z burgerami, precle, tyle. W zeszłym roku było tego więcej. Zastanawiam się, jakie były wieczorem kolejki do tej burgerowni - pewnie ciężkie.

                          Przyjemna impreza w ciekawej okolicy.
                          Last edited by Shedao; 07-10-2018, 07:52.

                          Comment

                          • Jaroslav
                            Senior
                            • 10-2005
                            • 967

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika concerto Wyświetlenie odpowiedzi
                            Jako człowiek idący tropem fachowców wypiłem m.in. co koledzy radzili. I jak Caminusa oceniam na bardzo smaczny to RIS Świdnicy mnie pozamiatał. Chyba najlepsze piwo jakie piłem w 2018. Przede wszystkim aromat wspaniały, jak czegoś nie mylę to z dominującą lukrecją. Wziąłem trochę na wynos w butli po mineralnej, bo nie butelkują. Do Wrocławia to piwo niestety nie dociera. Podobno rozmowy z knajpami nie dały pozytywnych rezultatów.

                            Człowiek za nalewakiem ( właściciel? piwowar ? ) zachwalał jeszcze imperialnego krieka, ale nie miałem już mocy przerobowych.

                            Co ciekawe noty na RB są stonowane. Albo wyjątkowo dobra warka, ale piwo źle znosi transport. Albo nie wiem co.

                            Impreza fajna, trochę ciasno. Ceny dość wysokie mimo pewnej poboczności miejsca, ale widocznie tak już musi być.
                            Moim zdaniem Świdnica to najbardziej niedoceniony polski browar rzemieślniczy,
                            też zastanawiam się z czego to wynika

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎