Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2019.07.05-07 Rzeszów, III Rzeszowski Festiwal Piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dlugas
    Senior
    • 04-2006
    • 4014

    2019.07.05-07 Rzeszów, III Rzeszowski Festiwal Piwa

    2019.07.05-07 Rzeszów, III Rzeszowski Festiwal Piwa
    Kolejna edycja
    Miejsce to samo czyli rzeszowski Rynek

    Wystawcy

    BERHET
    Browincja
    Browar Challenger
    Browar Dukla
    Browar Dziki Wschód
    Browar Eureka
    Browar FUNKY FLUID
    Browar Grodzki Przemyśl
    Incognito Browar
    Browar Kazimierz
    Browar Rzemieślniczy Lasowiak
    Browar Łańcut
    Browar PERUN
    Browar Raduga
    Browar Spółdzielczy

    Wstęp: BEZPŁATNY

    Godziny wstępu:
    05.07.2019, piątek, w godz. 16:00 – 00:00
    06.07.2019 sobota, w godz. 12:00 – 00:00
    07.07.2019, niedziela, w godz. 12:00 – 22:00
    Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
    Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
    FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB
  • Petitpierre
    Senior
    • 01-2014
    • 2560

    #2
    W pt będę na rekonesans, w sobotę albo o 12ej albo popołudniu. Powoli dowiaduję się co przywiozą browary. Dlatego jak kogoś interesuje np. browar Spółdzielczy, to mrożonki po 50zł, Gordyjskie 25zł, zwykłe 12zł. Zawsze lepiej wiedzieć niż jak głupek siedzieć.
    Mały porterek-przyjaciel nerek

    Comment

    • Petitpierre
      Senior
      • 01-2014
      • 2560

      #3
      u Spółdzielczego z lanych mrożonek jest Kaj, 40zł. Butelkowe 50zł. Większość browarów dopisała. Cenowo jak rok temu, co powinno cieszyć. Food truck'i na razie 3 zaraz tam na parkingu vis-a-vis Ratusza. Będą dwa piwa festiwalowe od PSPD, pils i coffee stout. A propos Browar Eureka ma ice stout za 16zł, niektóre stoiska rozłożone, ale nieobstawione albo dopiero piszą na tablicy co jest lane. U Peruna dużo butelkowych w rozsądnych cenach-0,5 10zł, 0,33 15zł. Na jutro wziąłem Sol Invictus i Furię Burzy. Stoliki z krzesłami od Lord Jack'a. Ludzi na razie niesporo, ale pewnie się rozkręci. Polecam Berliner weisse od Berhet, trzy owoce-dereń większość, świdośliwa/jagoda kamczacka. Nieprzeoctowane, a dobrze zakwaszone. Mają też tani beczkowy (prawdziwa wanilia plus czipsy po bourbon'ie) porter, 0,33 20zł.
      Mały porterek-przyjaciel nerek

      Comment

      • Petitpierre
        Senior
        • 01-2014
        • 2560

        #4
        Drugi dzień, stolików dużo, dobry food truck, Gyros King. Piwo się leje, postaram się wrzucić wszystkie recenzje, na pewno trzeba wymienić Ice Stout z Revolty, espresso, Americana, z mlekiem, kawa, cynamon, duży aromat wędzonkowy, goryczka średnia, 9vol.
        Mały porterek-przyjaciel nerek

        Comment

        • Petitpierre
          Senior
          • 01-2014
          • 2560

          #5
          Poza tym Pilsvar, Kormoran, Burton Ale Brexit, Browincja Rzecz Jasna x2, Funky Fluid DDH NE IPA, Berhet Guten Tagen. A recenzje wrzuciłem Solaris, Furia Burzy, Kryształ, Dictator, Ziarno Prawdy, Czarny Jastrząb, Blada Twarz, Gordyjskie, Black IPA od Incognito np.
          Last edited by Petitpierre; 06-07-2019, 19:20.
          Mały porterek-przyjaciel nerek

          Comment

          • Petitpierre
            Senior
            • 01-2014
            • 2560

            #6
            Trzeci dzień-niektóre browary zwinęły interes-nie wiem czy nie przewidzieli ile piwa mają wziąć i się skończyły zapasy czy mieli inne zobowiązania? W każdym razie niektóre piwa pojawiły się na listach browarów sąsiadujących, ale w wyższych cenach (np. browar oryginalny piwo 0,3-8zł, browar sąsiedni piwo 0,3-12zł). Food truck'i otwarte zaś z dużym opóźnieniem. To źle, zwłaszcza że niedziela i ludzi było naprawdę sporo na ulicach.
            Mały porterek-przyjaciel nerek

            Comment

            • Rzeszowiak
              Piwny Radykał
              • 04-2009
              • 1596

              #7
              Próbowałem wyłącznie pilsy/lagery oraz apa, i niestety ani jedno mnie nie zachwyciło. W tych cenach nie warto. Dla odmiany faktycznie gyros dobry i zbliżony do konsumowanych w Grecji.

              Comment

              • Petitpierre
                Senior
                • 01-2014
                • 2560

                #8
                Classico z Berhet Ci nie podeszło? I lane i butelkowe, było bardzo zacne.
                Mały porterek-przyjaciel nerek

                Comment

                • dlugas
                  Senior
                  • 04-2006
                  • 4014

                  #9
                  Browary w tym roku całkiem konkretne, Mało wtop, dużo kwasów
                  Plus, że wszędzie jest możliwość płatności kartą, co usprawnia obsługę kolejek oraz zwiększa grono zainteresowanych

                  Parasolki, dużo ławek i stolików, było gdzie usiąść i na spokojnie pogadać
                  W sobotę było chyba najwięcej zainteresowanych
                  Najdłuższa kolejka do Łańcuta
                  Sporo nie "znających branży" kupowało sobie z ciekawości te piwa, podpytywali, próbowali mikro próbki. I bardzo dobrze !


                  Eureka
                  Earl grey taki byle jaki, mało herbaty, mało podbudowy słodowej, pustawe
                  Kwas z owocem - jest lepiej, choć troszkę octowy, mało wyraźny owoc, na tle innych wypada mocno przeciętnie
                  Chłopaki w sobotę już o 21 troszkę zrobieni i zamiast sprawnie sprzedawać piwo, to bajerują dziewczyny

                  Dziki Wschód -
                  bardzo fajny Kwaśny olek, piłem wersję z porzeczką, czysta, kwaskowa, czuć owoc
                  Kwiat Pomarańczy - jasne z kawą i pomarańczą. owocu mało ,kawy sporo. Ciekawe piwo

                  Lasowiak- Kwaśne Z Rabarbarem- świetny aromat ! kompot od mamy z lat dzieciństwa. Smak także bardzo dobry, czysty kwasik, w tle coś się dzieje, a nie tylko kwaśna woda Na PLUS

                  Kazimierz - Imperium KARy MUSTAFY- wyraźna kawa, wyraźna laktoza, dużo czekolady deserowej. Na PLUS tylko 0,5l to max dla tego piwa

                  Flander z łańcuta - dla lubiących i ceniących ten styl to pozycja obowiązkowa - 30zł/0,3l
                  ANGLOSAS- bardzo wyraźne owocki, goryczka średniowysoka, bardzo szybko znika z plastiku/szkła
                  KURNA CHATA - chyba jedyna wędzonka na festiwalu, dobry poziom "dymu", choć dla mnie nadal mało, ale to lekkie piwo i nie dla każdego. Dobrze, że nadal je warzą

                  Stoisko PSPD- dobrze, że byli, coś można było zobaczyć, podpytać, spróbować
                  Perun- Leśne runo - nie pamiętam z jakim owocem, ale było smaczne. Plus za obsługę "sławny i wygadany niszowy Jiutuber"

                  Reszta piw wypadła mi z pamięci

                  Ogólnie z roku na rok jest coraz lepiej. Moim zdaniem impreza udana
                  Czekamy niestety rok na kolejną
                  Pozdrawiam
                  Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                  Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                  FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                  Comment

                  • dlugas
                    Senior
                    • 04-2006
                    • 4014

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rzeszowiak Wyświetlenie odpowiedzi
                    Próbowałem wyłącznie pilsy/lagery oraz apa, i niestety ani jedno mnie nie zachwyciło. W tych cenach nie warto. Dla odmiany faktycznie gyros dobry i zbliżony do konsumowanych w Grecji.
                    Ja konsumowałem w większości kwasiki, były smaczne
                    IPKI to był przeciętny poziom bez uniesień, dlatego żadna nie zapadła mi w pamięć
                    Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                    Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                    FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎