Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

SARS-CoV-2 - pomoc browarom

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Prusak
    Senior
    • 07-2005
    • 4312

    #76
    Te koszta etykiety i kapsla to chyba żart.

    Comment

    • Shedao
      Senior
      • 09-2007
      • 900

      #77
      2,50 za etykietę, o panie, to ja teraz będę odklejał je z piw które kupuję i odsprzedawał, biznes w czasach zarazy

      Comment

      • dyczkin
        Serce w kolorze blaugrana
        • 05-2011
        • 3657

        #78
        Przypominam, właśnie sprzedaje swoje etykiety
        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

        Moje warzenie // Piwny Wojownik

        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

        Comment

        • fidoangel
          Senior
          • 07-2005
          • 3489

          #79
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Czachowo Wyświetlenie odpowiedzi
          Policz sobie dobrze koszty: eta-2,50, kapsel - 3,00 tak więc do piwa prawie dokładają.

          A taki hajnyken to ze dwa zyla każdemu pijusowi do kieszeni, z każdym wypitym jego piwkiem, dokłada. Słuszną linię ma nasz partia.


          Jak jeszcze co nieco mnie to interesowało, to pamietam, że piwo w hurcie browar oddawał po 5 zyla. Niewiele to sie pewnie zmieniło.



          Mnóstwo browarów większość swego piwa sprzedaje bezpośrednio do pubów a tam cena już o dychę wieksza. Gdzie ten wzrost? Ano tam ale lwią część tej kasy zabiera właściciel lokalu. To te knsorcja, właściciele budynków albo czerwoni co się uwłaszczyli na majątku miast za psie pieniądze kroją bez umiaru. Kilkanaście tysięcy złotych za niewielki lokal to noma, brak pewności jutra dla pubów to drugie...
          Tu są patologie a nie w browarach, gdzie dwóch kolegów prowadzi browar, z żonami lokal remontowali, kredyt splacają, nocami butelkują, na pracownika ich nie stać. Na festiwalach wystają i na tysiac durnych mlaskających debili musza patrzyć i ich mądrości o "krótkiej goryczce" wysłuchiwać.



          Jużżżż.....
          "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

          Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

          Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
          Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
          Sprawdź >>>Przewodnik<<<

          Comment

          • Pancernik
            Senior
            • 09-2005
            • 9731

            #80
            Fido, pytam bez sarkazmu - a skąd wobec tego wyśrubowane ceny piwa w sklepach?
            Ba, w sklepikach, położonych często w miejscu, gdzie ptaki zawracają, a powierzchnia sklepu to jakieś max. 20 m.kw.?

            A co do kapsli i etykiet - były takie ety, Browar Spółdzielczy wypuścił, srebrną nicią haftowane...

            Comment

            • abernacka
              Senior
              • 12-2003
              • 10837

              #81
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
              (…)Na festiwalach wystają i na tysiac durnych mlaskających debili musza patrzyć i ich mądrości o "krótkiej goryczce" wysłuchiwać.
              (…)
              Ująłeś mnie
              Piwna turystyka według abernackiego

              Comment

              • Czachowo
                Junior
                • 02-2020
                • 16

                #82
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
                Te koszta etykiety i kapsla to chyba żart.
                To nie żart, to ceny na festiwalach piw, które płaciłem,
                Zobacz zresztą tu:

                Comment

                • LESNICZYy
                  Senior
                  • 01-2018
                  • 950

                  #83
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Czachowo Wyświetlenie odpowiedzi
                  Koszt produkcji et i kapsli do kraftowych to nie taki koszt . Kolekcjonerowi można wciskać dowolną cenę jak zapłaci . Wyjątkiem drogich etykiet są wymrażanki z Spółdzielczego .

                  Comment

                  • Czachowo
                    Junior
                    • 02-2020
                    • 16

                    #84
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                    Fido, pytam bez sarkazmu - a skąd wobec tego wyśrubowane ceny piwa w sklepach?
                    Ba, w sklepikach, położonych często w miejscu, gdzie ptaki zawracają, a powierzchnia sklepu to jakieś max. 20 m.kw.?

                    A co do kapsli i etykiet - były takie ety, Browar Spółdzielczy wypuścił, srebrną nicią haftowane...
                    Za srebrną nicią haftowane sam bym zapłacił i piątaka, tu wystarczy czarodziejskie słowo "kraft":

                    Comment

                    • Mason
                      Senior
                      • 02-2010
                      • 3280

                      #85
                      Jesteście niezawodni
                      Tu jeden wyzywa puby od złodziei
                      Tu drugi się spienił, że skoro można sprzedawać piwo za 5-6, to więcej to wyzysk!

                      Chciałem coś tam napisać o kosztach prowadzenia pubu i marżach na piwie rzemieślniczym, w porównaniu z innymi gałęziami gastro. Albo o kosztach produkcji takiego piwa. Ale w sumie po co, temat był wałkowany już wielokrotnie i za każdym razem wraca do tego samego

                      Piwo prawem, nie towarem!
                      JEDNO PIVKO NEVADI!

                      Comment

                      • fidoangel
                        Senior
                        • 07-2005
                        • 3489

                        #86
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                        Fido, pytam bez sarkazmu - a skąd wobec tego wyśrubowane ceny piwa w sklepach?
                        Ba, w sklepikach, położonych często w miejscu, gdzie ptaki zawracają, a powierzchnia sklepu to jakieś max. 20 m.kw(...)
                        Drogi kolego, w mojej, podwrocławskiej okolicy, można spokojnie nabyć piwa z całej Polski, mam na myśli "kraft" za około 7 zyla. Kilkadziesiąt piw w tej cenie, do tego fajnych porterów też za ludzkie pieniądze kilka, jakieś wynalazki też są.

                        Widziałem ostatnio w intermarszu to wszystko.
                        W maleńkich sklepikach to raczej sa one jako ciekawostka, nie rotują i dlatego cena wysoka.
                        Zdrówka życzę
                        "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                        Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                        Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                        Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                        Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                        Comment

                        • Prusak
                          Senior
                          • 07-2005
                          • 4312

                          #87
                          A co to jest "zyla". To jakieś bitcoiny, czy co?

                          Comment

                          • xenon75
                            Member
                            • 02-2010
                            • 32

                            #88
                            Moim skromnym zdaniem niestety lub stety ale prawda jest taka że browary i puby będą musiały zejść odrobinę z cen piw bo poprostu padną.Ogrom ludzi straciło lub straci pracę. Nie mówię tu o astronomicznych obniżkach piwa ale każdy musi coś od siebie dać a nie brać

                            Comment

                            • fidoangel
                              Senior
                              • 07-2005
                              • 3489

                              #89
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
                              A co to jest "zyla". To jakieś bitcoiny, czy co?

                              Myśl głęboka na czole odcisnęła się, myślał, myślał...
                              "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                              Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                              Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                              Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                              Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                              Comment

                              • darekd
                                PremiumUżytkownik
                                • 02-2003
                                • 12171

                                #90
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika xenon75 Wyświetlenie odpowiedzi
                                Moim skromnym zdaniem niestety lub stety ale prawda jest taka że browary i puby będą musiały zejść odrobinę z cen piw bo poprostu padną.Ogrom ludzi straciło lub straci pracę. Nie mówię tu o astronomicznych obniżkach piwa ale każdy musi coś od siebie dać a nie brać
                                Fajnie byłoby, żeby państwo też zrozumiało problem i obniżyło odrobinę jedne z wyższych podatków związane z piwem w EU, właściciele nieruchomości (właściciele prywatni, samorządy i państwo) też zrozumiały, producenci słodu/chmielu też i na końcu klient Rozumiem intencje, ale to nie jest takie łatwe wszystko. Fajnie, żeby wszystkie to rozumiały Jakie będą rozwiązania - to się okaże.

                                Nowa inicjatywa:

                                #WspieramKraft? W świecie piwa prawdziwe piękno płynie z różnorodności. Przez ostatnie parę lat działy się niesamowite rzeczy – jak grzyby po deszczu powstawały browary, które warzyły setki zupełnie nowych piw … #WspieramKraft Read More »

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎