Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

SARS-CoV-2 - pomoc browarom

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Czachowo
    Junior
    • 02-2020
    • 16

    #91
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
    Fajnie byłoby, żeby państwo też zrozumiało problem i obniżyło odrobinę jedne z wyższych podatków związane z piwem w EU, właściciele nieruchomości (właściciele prywatni, samorządy i państwo) też zrozumiały, producenci słodu/chmielu też i na końcu klient Rozumiem intencje, ale to nie jest takie łatwe wszystko. Fajnie, żeby wszystkie to rozumiały Jakie będą rozwiązania - to się okaże.

    Nowa inicjatywa:

    https://wolnykraft.org/akcja-wspieram-kraft/
    Wiadomo jakie, dobra zmiana, tylko w górę. PZU już podniosło stawki bo go wydoili, za pieniądze państwowych firm robią co chcą, po ch... były im bankrutujące linie lotnicze, a no tak, zapomniałem, teraz dla nich wybudują lotnisko... a na lotnisku małe piwo za duże pieniądze.

    Comment

    • pizmak666
      Senior
      • 12-2006
      • 1898

      #92
      „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

      "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

      Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

      Comment

      • kibi
        Senior
        • 07-2004
        • 1875

        #93
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
        dwóch kolegów prowadzi browar, z żonami lokal remontowali, kredyt splacają, nocami butelkują, na pracownika ich nie stać. Na festiwalach wystają i na tysiac durnych mlaskających debili musza patrzyć i ich mądrości o "krótkiej goryczce" wysłuchiwać.
        A teraz nie ma festiwali, to mają więcej czasu i mogą sobie w internecie poczytać, że jeśli nie będą sprzedawać piwa poniżej kosztów wytworzenia to zbankrutują.
        A oni głupi, do tej pory myśleli, że zbankrutują sprzedając piwo po kosztach.

        Comment

        • Warzywo
          Senior
          • 08-2016
          • 955

          #94
          Przestań już gadać swoje głupoty. W czynie społecznym dokładali. Tylko, że kraft w krajach gdzie zarabia się o wiele więcej jakoś kosztuje podobnie. Ja w Londynie piłem piwa kraftowe po 2,7- 3 funty (żeby przykładu Czech nie ciągnąć). W najdroższym mieście Europy, tak więc przestań kibi sadzić bzdety.

          Comment

          • Warzywo
            Senior
            • 08-2016
            • 955

            #95
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Czachowo Wyświetlenie odpowiedzi
            Wiadomo jakie, dobra zmiana, tylko w górę. PZU już podniosło stawki bo go wydoili, za pieniądze państwowych firm robią co chcą, po ch... były im bankrutujące linie lotnicze, a no tak, zapomniałem, teraz dla nich wybudują lotnisko... a na lotnisku małe piwo za duże pieniądze.
            POkaż mi dane, ze LOT bankrutuje? Bo muszę nie zmartwić ale ma zyski. dobrze, że kiedyś to była chociaż ciepła woda w kranie...dla swoich.
            Last edited by Warzywo; 08-04-2020, 09:15.

            Comment

            • kibi
              Senior
              • 07-2004
              • 1875

              #96
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Warzywo Wyświetlenie odpowiedzi
              Przestań już gadać swoje głupoty.
              Ty możesz swoje gadać, ja mogę swoje. Tak działa forum dyskusyjne.
              Masz jakieś argumenty to wal śmiało, ale nie zabraniaj wypowiedzi innym.
              Moje zdanie jest takie, że Londyn nie jest najdroższym miastem Europy. Możesz to jakoś udokumentować?
              Czyli inaczej mówiąc: POkaż mi dane.

              Comment

              • Prusak
                Senior
                • 07-2005
                • 4305

                #97
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
                Myśl głęboka na czole odcisnęła się, myślał, myślał...
                Ta myśl jest jeszcze głębsza, szkoda że nie sformułowana w podobnym języku jak "zyla".

                Robi się z tej dyskusji lekkie pyskowanie. Niech każdy po prostu kupuje piwo po cenie zbliżonej (o ile się da) do własnych wizji ekonomicznych. Tym razem, po całej pandemii, jednak zadziała "niewidzialna ręka rynku" i zobaczymy, czy w ogóle ktokolwiek miał rację.

                Comment

                • Shedao
                  Senior
                  • 09-2007
                  • 900

                  #98
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ta myśl jest jeszcze głębsza, szkoda że nie sformułowana w podobnym języku jak "zyla".
                  Boomer alert

                  Comment

                  • kibi
                    Senior
                    • 07-2004
                    • 1875

                    #99
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
                    Niech każdy po prostu kupuje piwo po cenie zbliżonej (o ile się da) do własnych wizji ekonomicznych.
                    W tym całym pyskowaniu powyższe zdanie wydaje się być jednym z najrozsądniejszych.
                    Ja bym jeszcze dodał: I niech każdy sprzedaje piwo według własnych wizji ekonomicznych.

                    A tych chytrych czy pazernych niech weryfikuje przysłowiowa niewidzialna ręka rynku.

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23782

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                      Jesteście niezawodni
                      Tu jeden wyzywa puby od złodziei
                      Tu drugi się spienił, że skoro można sprzedawać piwo za 5-6, to więcej to wyzysk!

                      Chciałem coś tam napisać o kosztach prowadzenia pubu i marżach na piwie rzemieślniczym, w porównaniu z innymi gałęziami gastro. Albo o kosztach produkcji takiego piwa. Ale w sumie po co, temat był wałkowany już wielokrotnie i za każdym razem wraca do tego samego

                      Piwo prawem, nie towarem!
                      Jak zwykle na temat
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • Łapa
                        Senior
                        • 12-2007
                        • 314

                        Przypominam, jaki temat wątku i co w I poście pisałem. Chcemy sobie porozmawiać o skutkach ekonomicznych wirusa, OK. Ale załóżmy nowy wątek, nie róbmy tutaj śmietnika.

                        Comment

                        • darekd
                          PremiumUżytkownik
                          • 02-2003
                          • 12118

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                          Jesteście niezawodni
                          Tu jeden wyzywa puby od złodziei
                          Tu drugi się spienił, że skoro można sprzedawać piwo za 5-6, to więcej to wyzysk!

                          Chciałem coś tam napisać o kosztach prowadzenia pubu i marżach na piwie rzemieślniczym, w porównaniu z innymi gałęziami gastro. Albo o kosztach produkcji takiego piwa. Ale w sumie po co, temat był wałkowany już wielokrotnie i za każdym razem wraca do tego samego

                          Piwo prawem, nie towarem!
                          Chciałaś, ale tylko pożaliłeś się na fejsie.

                          A tam jeden wyzywa browar.biz a drugi januszy co się nie znają. Widzisz różnicę?

                          Pewien łódzki właściciel kontraktu i sprzedawca od lat robi bekę z klientów, którzy zadali mu śmieszne pytanie albo nie kumają tematu kraftowego piwa...

                          I w ten sposób strzela się samobóje. W żadnej innej branży nie widziałem takiego podejścia. No może jeszcze w turystyce wśród górali na Podhalu. Może zbliża się czas, że piwni Janusze nauczą pokory Januszów biznesów...

                          To nie jest osobiście do Ciebie, ale w tej branży jest parę osób (na szczęście mniejszość), dzięki którym przestałem się tymi sprawami interesować. Staram się pomagać tym, których znam, szanuję i lubię to co produkują, ale to jest na poziomie koleżeńskim a nie jakiejś ideologii. Nie tylko ludzie żyjący z piwa mają teraz pod górkę. Jeśli część z nich obrazi się na klienta, a druga obraża klienta, to chyba wciąż nie jest tak źle, żeby ronić nad ich problemami łzy.

                          Comment

                          • Warzywo
                            Senior
                            • 08-2016
                            • 955

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
                            Chciałaś, ale tylko pożaliłeś się na fejsie.

                            A tam jeden wyzywa browar.biz a drugi januszy co się nie znają. Widzisz różnicę?

                            Pewien łódzki właściciel kontraktu i sprzedawca od lat robi bekę z klientów, którzy zadali mu śmieszne pytanie albo nie kumają tematu kraftowego piwa...

                            I w ten sposób strzela się samobóje. W żadnej innej branży nie widziałem takiego podejścia. No może jeszcze w turystyce wśród górali na Podhalu. Może zbliża się czas, że piwni Janusze nauczą pokory Januszów biznesów...

                            To nie jest osobiście do Ciebie, ale w tej branży jest parę osób (na szczęście mniejszość), dzięki którym przestałem się tymi sprawami interesować. Staram się pomagać tym, których znam, szanuję i lubię to co produkują, ale to jest na poziomie koleżeńskim a nie jakiejś ideologii. Nie tylko ludzie żyjący z piwa mają teraz pod górkę. Jeśli część z nich obrazi się na klienta, a druga obraża klienta, to chyba wciąż nie jest tak źle, żeby ronić nad ich problemami łzy.
                            BRAWO. ja też pomagam tam gdzie są ludzie którym ufam ale zniesmacza mnie cała ideologiczna akcja "ratujmykraft" gdzie "rewolucjoniści" leszczyli leszczy i nadal idą w tą stronę. Dobre rzemiosło (producenci, hurtownicy, lokale) w normalnych cenach przetrwa i takiemu warto pomagać. Reszta...
                            Last edited by Warzywo; 08-04-2020, 19:32.

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19159

                              Gdyby ktoś chciał się zaopatrzyć w lane piwo Browaru Stary Kraków to sklepy Świat Kraftu na Meissnera, Świat Piwa na Karmelickiej, Strefa Piwa na Beliny Prażmowskiego i na Krowoderskiej oraz Bimberek i Piwko na Przemiarki oferują je do PET.
                              #WspieramyPolskiKraft

                              Comment

                              • Warzywo
                                Senior
                                • 08-2016
                                • 955

                                Nadal piwo z beczki Piwny Kolektyw. Piwna Sprawa i Gorączka Złota uruchomiły zrzutki i akurat te lokale warto wspomóc. W Stanie Umysłu promocje na Maryensztad i Palatum.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎