Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

SARS-CoV-2 - pomoc browarom

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    Było tanie, bo cytując swój popisowy nr sprzedając kapsel i etykietę oraz oddając butelkę do skupu można było mieć piwo za darmoszkę.
    Było niszowe, bo większość tych które kupowałem trzeba było ze świecą szukać i przeważnie nikt inny w sklepie takiego nie kupował. Zwykle potem ciężko było je ponownie kupić z w/w powodu.
    Taka na ten przykład Męcka Wola pojawiła się jednorazowo w KRK, a kosztowała mniej niż 2 zł. Relakspol, był grubo poniżej tej kwoty.
    Last edited by e-prezes; 15-04-2020, 19:08.

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19159

      Za blogiem Radka Fronia "Paragraf w kieliszku" o inicjatywie producentów: https://paragrafwkieliszku.pl/wspoln...azy-z-dostawa/
      Last edited by e-prezes; 16-04-2020, 19:28.

      Comment

      • Krzysiu
        Krzysiu
        • 02-2001
        • 14936

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
        Było tanie, bo cytując swój popisowy nr sprzedając kapsel i etykietę oraz oddając butelkę do skupu można było mieć piwo za darmoszkę.
        Mógłbyś rozwinąć tę teorię? Bardzo mnie zaintrygowała, a jakoś nie potrafię sobie tego wyliczyć.

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19159

          Zasadniczo nic się nie zmieniło. Dalej etykieta, kapsel oraz butelka ma swoją wartość. A im bardziej niszowa tym bardziej warta. Każde było warte 50 gr to piwo wyszło mi za free. Niestety nie było aż tak super. No, ale jak za darmo...

          Comment

          • darekd
            PremiumUżytkownik
            • 02-2003
            • 12118

            Info z facebooka: Browar Profesja z Wrocławia prowadzi zamówienia na dowóz piw od nich oraz kontraktowców (Panda, Beverage Brewing), sosów (Projekt Sos) napojów bezalkoholowych oraz miodu w okolicach Wrocławia aż do Brzegu.

            Comment

            • Krzysiu
              Krzysiu
              • 02-2001
              • 14936

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
              Zasadniczo nic się nie zmieniło. Dalej etykieta, kapsel oraz butelka ma swoją wartość. A im bardziej niszowa tym bardziej warta. Każde było warte 50 gr to piwo wyszło mi za free. Niestety nie było aż tak super. No, ale jak za darmo...
              Nadal nie rozumiem. Piwo kosztowało 8,40, butelka 50 gr., wartość etykiety wynosiła zero i kapsla też. Jakim cudem piwo wychodziło za darmo?

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19159

                Wartość danych gadżetów zależy od wielu czynników. Nawet dziś. Nie ma stałej ceny. Wspominałem dawne czasy, gdy cena nawet Smoczej Głowy nie przekraczała 4 zł w sprzedaży sklepowej. Znasz te czasy, więc nie bardzo wiem do czego zmierzasz. ->
                Że da się zrekompensować zakup piwa sprzedażą gadżetów po spożyciu jego?
                że jest to dziś niemożliwe?
                Odeszliśmy od tematu jaki jest tu pandemia i pomoc browarom. Ja akurat mało im pomagam, bo nie mogę, ale chętnie dzielę się informacjami jak inni mogą to robić.

                Comment

                • Warzywo
                  Senior
                  • 08-2016
                  • 955

                  W Stanie Umysłu wczoraj pyszna APA za już coraz lepsze ceny

                  Comment

                  • LESNICZYy
                    Senior
                    • 01-2018
                    • 950

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Warzywo Wyświetlenie odpowiedzi
                    W Stanie Umysłu wczoraj pyszna APA za już coraz lepsze ceny
                    Z czego i za ile ?

                    Comment

                    • Warzywo
                      Senior
                      • 08-2016
                      • 955

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LESNICZYy Wyświetlenie odpowiedzi
                      Z czego i za ile ?
                      Funky Fluid. Chyba 19 za litr.

                      Comment

                      • LESNICZYy
                        Senior
                        • 01-2018
                        • 950

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Warzywo Wyświetlenie odpowiedzi
                        Funky Fluid. Chyba 19 za litr.
                        Everyday Hazy APA ?
                        Zaraz ktoś napisze , że za drogo
                        Ostatnio da się zauważyć , że fani czeskich wspierają kraft popieram

                        Comment

                        • Warzywo
                          Senior
                          • 08-2016
                          • 955

                          Wiesz ja jestem fanem dobrego piwa. Uwielbiam piwa czeskie i uwielbiam dobry kraft. Natomiast co do jego cen (szczególnie w porównaniu do innych krajów i siły nabywczej portfela Polaków) mam wyrobione zdanie.

                          Comment

                          • becik
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 14999

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Warzywo Wyświetlenie odpowiedzi
                            Funky Fluid. Chyba 19 za litr.
                            i to ma być dobra cena?
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                            Comment

                            • Warzywo
                              Senior
                              • 08-2016
                              • 955

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                              i to ma być dobra cena?
                              " za coraz lepsze ceny" Ostatnim razem było po 23 za litr więc kierunek jest słuszny.

                              Comment

                              • Krzysiu
                                Krzysiu
                                • 02-2001
                                • 14936

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                                Wartość danych gadżetów zależy od wielu czynników. Nawet dziś. Nie ma stałej ceny. Wspominałem dawne czasy, gdy cena nawet Smoczej Głowy nie przekraczała 4 zł w sprzedaży sklepowej. Znasz te czasy, więc nie bardzo wiem do czego zmierzasz. ->
                                Że da się zrekompensować zakup piwa sprzedażą gadżetów po spożyciu jego?
                                że jest to dziś niemożliwe?.
                                Znam te czasy i wiem, że jest to niemożliwe dziś i nigdy nie było możliwe, więc nie wiem, po co brniesz w takie fantasmagorie.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎