Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

SARS-CoV-2 - pomoc browarom

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shedao
    Senior
    • 09-2007
    • 900

    "Hej, bardzo proszę was o pomoc, kupujcie moje piwka za jedyne 8 zł/butelka! "

    Comment

    • anteks
      maruda
      • 08-2003
      • 10737

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
      A nie zastanawia Was, że nikt z dawnych kolegów, obecnie wielkich blogerów czy browarników, sam nic tu nie raczy napisać? Chyba nie mają tak źle żeby na b.b pomocy szukać.
      Gdzie Ty żyjesz, taraz pisze się na Jepiwce albo na Wolnym. Pisanie na BB jest dla leśnych dziadków
      Mniej książków więcej piwa

      Comment

      • kibi
        Senior
        • 07-2004
        • 1875

        Wczoraj, przynajmniej na chwilę, cena amerykańskiej ropy spadła poniżej zera.
        Można? Można!

        Comment

        • LESNICZYy
          Senior
          • 01-2018
          • 950

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibi Wyświetlenie odpowiedzi
          Wczoraj, przynajmniej na chwilę, cena amerykańskiej ropy spadła poniżej zera.
          Można? Można!
          Liczysz , że cena kraftu spadnie do 2 zł ? Marzenie ściętej głowy

          Comment

          • Prusak
            Senior
            • 07-2005
            • 4305

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
            Gdzie Ty żyjesz, taraz pisze się na Jepiwce albo na Wolnym. Pisanie na BB jest dla leśnych dziadków
            Żadne Jepiwki nie pomogą. A Dziadersi jakoś też wpływają na opinię.

            Comment

            • Warzywo
              Senior
              • 08-2016
              • 955

              https://tiny.pl/7xqbm
              Last edited by Warzywo; 21-04-2020, 20:02.

              Comment

              • fidoangel
                Senior
                • 07-2005
                • 3489

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                Wiedzą doskonale, że BB to nie ich target.

                To po jakiego się tu produkujecie? Sam sie dałem też w to wkręcić
                "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                Comment

                • darekd
                  PremiumUżytkownik
                  • 02-2003
                  • 12118

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
                  To po jakiego się tu produkujecie? Sam sie dałem też w to wkręcić
                  Nie chcesz to nie pisz, albo załóż nowy wątek "po co pisać na browar.bizie" i tam snuj rozważania.

                  O wirusie i browarach rzemieślniczych na stronie Gzuba:

                  Comment

                  • fidoangel
                    Senior
                    • 07-2005
                    • 3489

                    Eee, koleżko, zluzuj, kolejny raz sie zapędzasz za daleko...


                    Zastanawia mnie jaki to ma sens jak sami zainteresowani nie chcą sie tu udzielać.
                    Jakaś misja? Uszczęśliwianie na siłę? Zakamuflowane udziały w biznesach?
                    "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                    Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                    Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                    Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                    Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                    Comment

                    • darekd
                      PremiumUżytkownik
                      • 02-2003
                      • 12118

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
                      Zakamuflowane udziały w biznesach?
                      zluzuj, zluzuj. Pisałem wcześniej - z szacunku dla kolegów, koleżko.

                      Comment

                      • Warzywo
                        Senior
                        • 08-2016
                        • 955

                        Zobaczcie jak fajnie do tematu podeszli Czesi.
                        Zrobili zbiorczą stronę do pomocy swoim knajpkom. Bez zadęcia, bez pretensjonalnych akcji ratujmycalykraft (tak jakby caly byl warty).
                        Za to macie do wyboru konkretne lokale czyli miejsca, ludzi).
                        I gdyby u nas tez taką ciekawą akcję zrobiono - ratuj swoje gospody swoje browary swoje ulubione piwa to brzmiałoby to zupełnie inaczej niż ratujmodęinasząkasę jak u nas.
                        i przy okazji za pomoc są konkfrety - vouchery do wykorzystania.
                        U nas na zrzutce jest kilka lokali które też tak robią a nie jak "kraft" oczekują, że bezmyślnie będziemy ciągle płacić wygórowane ceny w imię "rewolucji".
                        Last edited by Warzywo; 22-04-2020, 19:13.

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19159

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                          Jeszcze nie ale nie ma widoków na rychłe warzenie
                          Czarna Owca na pewno, ale ktoś jeszcze!?

                          Comment

                          • darekd
                            PremiumUżytkownik
                            • 02-2003
                            • 12118

                            Uwaga Wrocław,

                            Jacer & Browar Milicz wybiera się ze swoimi piwami do Wrocławia, zainteresowani indywidualną dostawą proszeni są o kontakt, m.in. poprzez:

                            Zaloguj się do Facebooka, aby zacząć udostępniać różne rzeczy oraz łączyć się ze znajomymi, rodziną i ludźmi, których znasz.

                            Comment

                            • Warzywo
                              Senior
                              • 08-2016
                              • 955

                              pp@beerlab.pl
                              Last edited by Warzywo; 24-04-2020, 10:16.

                              Comment

                              • LESNICZYy
                                Senior
                                • 01-2018
                                • 950

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Warzywo Wyświetlenie odpowiedzi

                                ������ Ciemny Lager
                                ������ Leśny Lager
                                ������ Pils
                                ������ Polskie Żyto
                                Te piwa kupowałem nawet za 3 zł i do tego po dodatkowym koszcie transportu . Czyli wcześniej psuli rynek tanio sprzedając a teraz chcą zarobić . Brawo .

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎