Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

SARS-CoV-2 - pomoc browarom

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kibi
    Senior
    • 07-2004
    • 1875

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Warzywo Wyświetlenie odpowiedzi
    Drodzy Mieszkańcy
    Powiat Piaseczyński i Miasto Stołeczne Warszawa
    Drodzy Mieszkańcy
    Powiat Piaseczyński i Miasto Stołeczne Warszawa ������������������������������
    Skoro po odbiór trzeba się pofatygować do Łozisk to skąd to ograniczenie terytorialne?
    I to dwukrotnie powtórzone.
    W Błoniu każdy może kupić piwo, nie tylko mieszkańcy powiatu warszawskiego zachodniego.

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi

      Czarna Owca na pewno, ale ktoś jeszcze!?
      Skoro zostałem niejako wywołany do tablicy, to napiszę nieco o sytuacji w browarze.

      Już w styczniu obserwując rynek podjęliśmy decyzję, by przesunąć akcent na sprzedaż wokół komina. Decyzja okazała się słuszna, ale świrus w koronie pokrzyżował nam szybko plany, zamykając lokale.
      Żdążyliśmy tylko szerzej pojawić się w lokalnych sklepach.

      Na ten moment produkcja nowych piw została wstrzymana, ale mamy w tankach 3 piwa, z czego jedno będzie rozlewane prawdopodobnie już w najbliższy poniedziałek, tak by na majówkę wszyscy chętni mogli się... Odrodzić
      W maju jest plan uwarzenia lagera, bo takiego piwa chce lokalny rynek.
      Póki co sprzedajemy zapasy i czekamy na rozwój wydarzeń. Jeśli będzie to miało sens (otwarcie pubów), to jest szansa, że wrócimy w lipcu na pełen gwizdek.
      Nasze piwa można od wczoraj zamówić z dostawą do domu w promieniu 30 km od Tczewa (Pruszcz, Malbork, Gniew, Pelplin, Skarszewy, Starogard) - nie jest to nasza akcja, ale pubu z Tczewa

      Cały czas współpracujemy z gdańską hurtownią Stanbud - jesteśmy zatem dostępni w Trójmieście.
      Sklepik w browarze też jest czynny - w dni robocze od 14 do 17 (lepiej jednak upewnić się telefonicznie czy internetowo przed przyjazdem)...
      Na 30 kwietnia planujemy też akcję sprzedażową z wydłużonymi godzinami otwarcia, tak by nikt nie został bez piwa przed długim majowym weekendem.
      Podsumowując - sprzedaż tak, produkcja słabo.
      Last edited by Pendragon; 25-04-2020, 14:07.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • Warzywo
        Senior
        • 08-2016
        • 955

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibi Wyświetlenie odpowiedzi
        Skoro po odbiór trzeba się pofatygować do Łozisk to skąd to ograniczenie terytorialne?
        I to dwukrotnie powtórzone.
        W Błoniu każdy może kupić piwo, nie tylko mieszkańcy powiatu warszawskiego zachodniego.
        Ten podwójny zapis to moa sprawka po prostu dwa razy skopiowałem
        Natomiast co do ograniczenia to pewnie tylko tak napisali bo to największy rynek zbytu. Nie sądzę aby nie sprzedawali każdemu kto będzie chciał

        Comment

        • fidoangel
          Senior
          • 07-2005
          • 3489

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
          Skoro zostałem niejako wywołany do tablicy, to napiszę nieco o sytuacji w browarze.

          Art Cię zabije i zje Twoja wątrobę na surowo za taki wpis. Na pewno tak będzie bo przecież inni w to wierzą...
          "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

          Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

          Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
          Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
          Sprawdź >>>Przewodnik<<<

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23782

            Nie jadam ludzkich wątrób w weekendy.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • jacekwerner
              Senior
              • 05-2004
              • 2835

              Zwłaszcza na surowo
              Ochotnicza Straż Piwna
              BAZA = 7446

              Comment

              • anteks
                maruda
                • 08-2003
                • 10737

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                Nie jadam ludzkich wątrób w weekendy.
                Czyli Peni ma jeszcze kilka godzin
                Mniej książków więcej piwa

                Comment

                • KobiNalewka
                  Senior
                  • 05-2012
                  • 286

                  Chyba nie było:

                  Browar Miedziowy44

                  - Pils
                  - German Hefeweizen ( Pszeniczne )
                  - Pierwsza Gwiazdka ( Ciemne piwo korzenno - miodowe )
                  - Świnoujski Kozioł
                  - Milk Stout
                  - Coco Island

                  Każde piwko po 5zł za butelkę!
                  Dostawa od 30zl gratis!

                  Kontakt:

                  Tel.: 507397217

                  marcel.tkaczonek@inmedicalspa.pl
                  Last edited by KobiNalewka; 27-04-2020, 14:41.

                  Comment

                  • KobiNalewka
                    Senior
                    • 05-2012
                    • 286

                    Przy okazji dzięki za wszystkie info o podobnych akcjach. Bez ruszania tyłka z domu, można napić się piwa (w rozsądnej cenie) z miejsc, których nigdy by się nie odwiedziło, ani napiło piwa.
                    Na moim koncie 4 zrealizowane transakcje (piata w drodze).

                    Comment

                    • Warzywo
                      Senior
                      • 08-2016
                      • 955

                      Last edited by Warzywo; 29-04-2020, 17:30.

                      Comment

                      • jacekwerner
                        Senior
                        • 05-2004
                        • 2835

                        Browar Chełmiński - wysyłka piw w każde miejsce w kraju, koszt butelki 0,5l : 7zł sztuka, wysyłka kurierem GRATIS. Minimalne zamówienie - 10 butelek.
                        Dostępne : lager, pils, APA, pszenica, porter i milk stout.
                        Ochotnicza Straż Piwna
                        BAZA = 7446

                        Comment

                        • woosaa
                          Senior
                          • 07-2005
                          • 1548

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacekwerner Wyświetlenie odpowiedzi
                          Browar Chełmiński - wysyłka piw w każde miejsce w kraju, koszt butelki 0,5l : 7zł sztuka, wysyłka kurierem GRATIS. Minimalne zamówienie - 10 butelek.
                          Dostępne : lager, pils, APA, pszenica, porter i milk stout.

                          Zgadza się.Przesyłka szybka a piwa dobrze zabezpieczone. Załapałem się jeszcze na IPĘ.
                          Last edited by woosaa; 29-04-2020, 17:50.
                          mb WOS

                          Comment

                          • jacekwerner
                            Senior
                            • 05-2004
                            • 2835

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika woosaa Wyświetlenie odpowiedzi
                            Zgadza się.Przesyłka szybka a piwa dobrze zabezpieczone. Załapałem się jeszcze na IPĘ.
                            Ja wysłałem zamówienie dzisiaj - IPA wyszła ... Jak piwa - próbowałeś ?
                            Ochotnicza Straż Piwna
                            BAZA = 7446

                            Comment

                            • woosaa
                              Senior
                              • 07-2005
                              • 1548

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacekwerner Wyświetlenie odpowiedzi
                              Ja wysłałem zamówienie dzisiaj - IPA wyszła ... Jak piwa - próbowałeś ?
                              Zamówienie w poniedziałek a dzisiaj rano juz była.Wypita APA,bardzo mi smakowała.
                              mb WOS

                              Comment

                              • Warzywo
                                Senior
                                • 08-2016
                                • 955

                                O w końcu normalniejsza ilość niż konieczne 20. Chyba wezmę na majówkę na balkonie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎