Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

SARS-CoV-2 - pomoc browarom

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • KobiNalewka
    Senior
    • 05-2012
    • 286

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacekwerner Wyświetlenie odpowiedzi
    Ja wysłałem zamówienie dzisiaj - IPA wyszła ... Jak piwa - próbowałeś ?
    Pils średni - zbyt niska goryczka, trawiasty.. rzcej w niemieckim stylu, chociaż lekkie masełko obecne
    IPA - jak ktoś lubi Mosaica, to będzie zadowolony. Ten chmiel wiedzie tam prym. Jak miałbym porównać to jakiejś ogólnodostepnej IPY to wskazałbym Modern Drinking. Kupiłem 3 i nie żałuję.
    APA w smaku ok, ale aromat słabiuśki, przeciętniak.
    Stout - słodko/palony/kawowy - nie jestem specem - wziąłem łyka od żony
    Porter - leży i czeka

    Comment

    • heckler
      Senior
      • 09-2012
      • 1817

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KobiNalewka Wyświetlenie odpowiedzi
      Każde piwko po 5zł za butelkę!
      Dostawa od 30zl gratis!
      Sześć piw po 5 zeta to 30 zł. Kurier dla klienta gratis, ale browar pewnie musi zapłacić jakieś 20 zeta, więc piwo dostajemy za 10 zł., czyli 1.7 zł. za butelkę To jest promocja!!
      I jak widać browarowi się opłaca.

      Comment

      • KobiNalewka
        Senior
        • 05-2012
        • 286

        Z tego co pamiętam, to chodzi o dostawę pod drzwi wokół komina, a nie wysyłkę kurierem... niestety.

        Comment

        • LESNICZYy
          Senior
          • 01-2018
          • 950

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KobiNalewka Wyświetlenie odpowiedzi
          Z tego co pamiętam, to chodzi o dostawę pod drzwi wokół komina, a nie wysyłkę kurierem... niestety.
          25 piw z kurierem 125 zł

          Comment

          • heckler
            Senior
            • 09-2012
            • 1817

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KobiNalewka Wyświetlenie odpowiedzi
            Z tego co pamiętam, to chodzi o dostawę pod drzwi wokół komina, a nie wysyłkę kurierem... niestety.
            Aaaaa....

            Comment

            • anteks
              maruda
              • 08-2003
              • 10737

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika heckler Wyświetlenie odpowiedzi
              Sześć piw po 5 zeta to 30 zł. Kurier dla klienta gratis, ale browar pewnie musi zapłacić jakieś 20 zeta, więc piwo dostajemy za 10 zł., czyli 1.7 zł. za butelkę To jest promocja!!
              I jak widać browarowi się opłaca.
              1,7zł -Butelka, kapsel, etykieta, akcyza, podatek, surowce... jestem pewien że sporo dokładają do interesu
              Mniej książków więcej piwa

              Comment

              • Warzywo
                Senior
                • 08-2016
                • 955

                Mnie się wydaje, że kurier nie kosztuje aż 20 zł więc to piwo wychodzi więcej niż 1,7 i może być sprzedawane po kosztach bez strat.
                Bierhalle sprzedaje normalnie teraz piwo po 4 zł (z zyskiem bo nie wierzę, że dokładają) tak więc cena piwa w butelce w okolicach 3 zł jest całkiem możliwa przy wyprzedaży po kosztach bez zysku ale z utrzymaniem przepływu potrzebnej do funkcjonowania kasy.
                Ja liczę, że ceny zwykłego jasnego zejdą do cen typu 4-5 zł za butelkę i 8-9 zł za lane. Piwa bardziej specjalne mam nadzieję, że będą kosztować około 6-7 zł (tyle kosztują PINTY w Leclercu normalnie) i 9-11 w knajpie.
                A jak będzie zobaczymy. Na dzisiaj spoko jest oferta Bierhalle jeżeli chodzi o jasne i marcowe i oferta kraftu w Leclercu plus kilka inicjatyw browarów.

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19159

                  A wysyłałeś coś kiedyś kurierem? Piszesz jakbyś nie miał o tym pojęcia. Kuriera można zamówić i taniej niż 20 zł, ale nie wszyscy chcą wozić piwo, a czasem są stłuczki. Za "ostrożnie szkło" dopłaca się ponad te 20 zł. Dobrze, jak kartony są grube, ale i to czasem nie wystarcza. Nawet folia bąbelkowa.
                  Browary nie mają wyjścia i wcale się nie dziwię, że minimum to karton. Da się koszt transportu rozbić tak, że piwa nie wychodzą w zawrotnej cenie.
                  Tak jak pisał cap-n-go dla niektórych podmiotów jest to już sytuacja podbramkowa i sprzedaje się za ile się da. To nie znaczy, że się opłaca.

                  Comment

                  • LESNICZYy
                    Senior
                    • 01-2018
                    • 950

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                    1,7zł -Butelka, kapsel, etykieta, akcyza, podatek, surowce... jestem pewien że sporo dokładają do interesu
                    Post #214 , skup sie synek

                    Comment

                    • heckler
                      Senior
                      • 09-2012
                      • 1817

                      Smakuj Piwo
                      31 marca ·
                      Kwarantanna nie zwalnia Was z obowiązku wspierania browarów kraftowych!

                      Ja wspieram jak mogę! #WspieramyPolskiKraft


                      Cytat z fejsa Smakuj Piwo. To już nie jest prośba o wsparcie, to już jest żądanie .

                      Comment

                      • anteks
                        maruda
                        • 08-2003
                        • 10737

                        palce mnie świerzbią ale nie moge
                        Mniej książków więcej piwa

                        Comment

                        • Shedao
                          Senior
                          • 09-2007
                          • 900

                          Przy "obowiązku" aż mi dech w piersi zaparło

                          Comment

                          • Warzywo
                            Senior
                            • 08-2016
                            • 955

                            Partia z Narodem, Naród z Partią

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19159

                              Blogolandia żyje z kraftu to co się dziwisz? Dobrze wypromowane blogi są wsparciem jak nie podstawą przekazu do konsumentów (potencjalnych). Jak to wszystko pierdy... to i blogi stracą na znaczeniu.
                              Last edited by e-prezes; 08-05-2020, 16:35.

                              Comment

                              • heckler
                                Senior
                                • 09-2012
                                • 1817

                                Dziwię się, a i owszem, a na dodatek nie mogę pojąć i zrozumieć jak można być tak bezczelnym ciulem. Tyle mam do napisania i nie ma co kogoś takiego usprawiedliwiać i rozkminiac tematu. Pozd.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎