Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

SARS-CoV-2 - pomoc browarom

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shedao
    Senior
    • 09-2007
    • 900

    Kraftowcy już tak odlecieli, że tu nie ma nic dziwnego. Są tacy, którzy ten swój kraft widzą jako misję, powołanie, ideologię

    Comment

    • heckler
      Senior
      • 09-2012
      • 1817

      We łbach i dupach im się poprzewracało, z tym, że kolejność mogła być odwrotna, ale nie zamierzam tego sprawdzać .

      Comment

      • LESNICZYy
        Senior
        • 01-2018
        • 950

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika heckler Wyświetlenie odpowiedzi

        Cytat z fejsa Smakuj Piwo. To już nie jest prośba o wsparcie, to już jest żądanie .
        W filmiku gość namawiał i nikt go nie zna , więć bez obaw
        Last edited by LESNICZYy; 08-05-2020, 19:30.

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19159

          W filmiku nie było to żadne wymuszanie. Z cytatu na fejsie zrobiłeś szum. Czy potrzebny? Ja go nie usprawiedliwiam, ale z "kwarantanna nie zwalnia Was z obowiązku wspierania kraftu" nie wyciągałbym aż tak daleko idących wniosków. Sposób prowadzenia bloga, takiego już rozhulanego, a ten jest takim to przekaz na zasadzie guru - wyznawcy. Na pewno słuchacze tego podcasta nie odebrali przekazu jak Ty.
          Blogosfera już dawno przestała informować, a bardziej promować. Dary od browarów, czy wręcz wskazówki czego mają wyszukać w podesłanym produkcie o tym świadczą.
          W cytowanym fragmencie wypowiedzi widziałbym raczej wsparcie w rodzaju przypomnienia, że mimo izolacji jest możliwość nabycia piwa i jego degustacji.
          Jak dla mnie niepotrzebny szum o nic.
          Last edited by e-prezes; 09-05-2020, 09:11.

          Comment

          • Petitpierre
            Senior
            • 01-2014
            • 2560

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika heckler Wyświetlenie odpowiedzi
            Smakuj Piwo
            31 marca ·
            Kwarantanna nie zwalnia Was z obowiązku wspierania browarów kraftowych!

            Ja wspieram jak mogę! #WspieramyPolskiKraft


            Cytat z fejsa Smakuj Piwo. To już nie jest prośba o wsparcie, to już jest żądanie .
            Zaraz będą po domach chodzić jak pewna organizacja apokaliptyczna.

            Sucha bir, a nie czasem sacz e bir?
            Last edited by Petitpierre; 09-05-2020, 15:17.
            Mały porterek-przyjaciel nerek

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19159

              Browar z Suchej Beskidzkiej to i "sucha bir".

              Comment

              • Pancernik
                Senior
                • 09-2005
                • 9729

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                ...to przekaz na zasadzie guru - wyznawcy.
                Się posikałem (w myślach). Prezesie... wstydu oszczędź.
                Przeglądam bardzo wiele blogów, w szczególności podróżniczych, głównie górskich, i nie odczułem nigdzie takiego charakteru przekazu.
                Może dlatego, że jak ktoś chce być w górskich tematach wiarygodny, to musi samemu trochę potu przez membranową odzież przefiltrować...
                A z piwem inaczej - browary przyślą, założy się fikuśną czapkę, wypije, pogrymasi, pomlaska... trzast-prast i jest się gurem .

                Comment

                • heckler
                  Senior
                  • 09-2012
                  • 1817

                  E - Prezesie, a czy ja coś wspominałem o filmiku??? Nie, więc czytaj ze zrozumieniem. Filmiku nie oglądałem, a wpis mi wystarczy za wszystkie filmy świata.

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19159

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika heckler
                    Smakuj Piwo
                    31 marca ·
                    Kwarantanna nie zwalnia Was z obowiązku wspierania browarów kraftowych!

                    Ja wspieram jak mogę! #WspieramyPolskiKraft


                    Cytat z fejsa Smakuj Piwo. To już nie jest prośba o wsparcie, to już jest żądanie .
                    A to nie twoja wypowiedź?

                    Pancernik, może Cię to bawić, ale tak jest. I Kopyra jest tu chyba najlepszym przykładem
                    Last edited by e-prezes; 10-05-2020, 07:04.

                    Comment

                    • heckler
                      Senior
                      • 09-2012
                      • 1817

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                      A to nie twoja wypowiedź?
                      A jakże, moja i co dalej, bo nie kumam o co Ci chodzi. Piszesz o filmiku, więc odpisałem, że go nie widziałem. Natomiast widziałem cytowany wpis.
                      Czy Ty zawsze musisz i próbujesz wszystkim udowodnić, że tylko Twój tok rozumowania jest najwłaściwszy?? Możesz nie wyciągać żadnych wniosków, a tym bardziej tych daleko idących, ale chłopie daj żyć i pozwól innym ludziom wyrażać swoje opinie. Ja interpretuje go po swojemu, a na oglądanie czyiś wypocin na jakimkolwiek blogu nie mam czasu, a ty, bardziej ochoty.

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19159

                        Zacytowałem twoją całą wypowiedź. Jest tam Twój link do filmiku i Twój komentarz do wypowiedzi blogera. Ja nie odebrałem tych słów blogera jako przymus i podejrzewam, że wiele osób też. Każdy wspiera co chce i jak chce. Pije co chce i ile chce. Próbuję tylko zwrócić Ci uwagę, że zrobiłeś szum zupełnie bez przyczyny. Nie musisz się zgadzać z moim zdaniem, czy ze zdaniem innych osób. Twój punkt widzenia.
                        Nikt nie karze Ci oglądać tego czy innego bloga. Nie jest ani przymus, ani Twój obowiązek.
                        Last edited by e-prezes; 10-05-2020, 08:30.

                        Comment

                        • Maremali
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 1953

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika heckler Wyświetlenie odpowiedzi
                          E - Prezesie, a czy ja coś wspominałem o filmiku??? Nie, więc czytaj ze zrozumieniem. Filmiku nie oglądałem, a wpis mi wystarczy za wszystkie filmy świata.
                          abstrahując od tego czy tak czy inaczej zrozumiałem przekaz z filmiku, dziwne mi się wydaje, że podsyłasz link do filmiku którego nie oglądałeś
                          http://maremali.web-album.org/

                          Comment

                          • heckler
                            Senior
                            • 09-2012
                            • 1817

                            Zacytowałem, niestety cały tekst, a mogłem link wyciąć. Z tym, że pomyślałem, a jak ktoś będzie chciał to sobie go zobaczy. Dla tego w wątku głównym moim celem był czyjś wpis, a nie filmik, ot cała sprawa.

                            Comment

                            • kibi
                              Senior
                              • 07-2004
                              • 1875

                              Przecież to nic nowego.
                              Dzisiaj powszechnie spotykane są wypowiedzi typu: "książki nie czytałem, filmu nie widziałem bo są wstrętne i szkodliwe i z tego powodu powinny być zakazane"

                              Comment

                              • Krzysiu
                                Krzysiu
                                • 02-2001
                                • 14936

                                Zachowanie częsci środowiska kraftu już od dawna nosi charakter sekty. Zacytowane stwierdzenie wcale mnie nie dziwi, wręcz przeciwnie - jeśli ktoś ma misję od Boga, to jej wspieranie jest świętym obowiązkiem.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎