Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

SARS-CoV-2 - pomoc browarom

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • woosaa
    Senior
    • 07-2005
    • 1548

    Dzisiaj dotarł do mnie karton z browaru Stodoła,czekam też na piwa z Eureki.
    mb WOS

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19159

      Tak mi się przypomniało, że jeśli dotychczas browary wpasowywały się w regulacje prawne dt. sprzedaży online, czy jak obecnie naciągania tych ograniczeń, to jest najwyższy czas walczyć o ich zmianę. Oczywiście może to być walka przegrana, ale lepszego momentu na nią nie ma. Zwłaszcza, że jesteśmy jedynym krajem w Europie, który ma takie zakazy.
      Last edited by e-prezes; 21-05-2020, 10:52.

      Comment

      • KobiNalewka
        Senior
        • 05-2012
        • 286

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika woosaa Wyświetlenie odpowiedzi
        Dzisiaj dotarł do mnie karton z browaru Stodoła,czekam też na piwa z Eureki.
        Jakie warunki wysyłki kurierem? Cena, minimalne zamówienie itp.

        Comment

        • woosaa
          Senior
          • 07-2005
          • 1548

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KobiNalewka Wyświetlenie odpowiedzi
          Jakie warunki wysyłki kurierem? Cena, minimalne zamówienie itp.
          Karton 20 szt +wysyłka 20 zł.
          Stodoła wysyła też 10 szt.Tylko że oni chcieli skan dowodu.
          Pisałem też do Sowiducha w Karpaczu,odpisali że to niezgodne z prawem...
          mb WOS

          Comment

          • Mason
            Senior
            • 02-2010
            • 3280

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
            Tak mi się przypomniało, że jeśli dotychczas browary wpasowywały się w regulacje prawne dt. sprzedaży online, czy jak obecnie naciągania tych ograniczeń, to jest najwyższy czas walczyć o ich zmianę. Oczywiście może to być walka przegrana, ale lepszego momentu na nią nie ma. Zwłaszcza, że jesteśmy jedynym krajem w Europie, który ma takie zakazy.
            I jeszcze trochę takim krajem będziemy
            KONGRES POLSKIEGO BIZNESU to Twój głos wyrażany w debacie publicznej. Ale nie tylko to! Stawiamy na konkretne działania mogące poprawić codzienne funkcjonowanie małych i średnich firm w Polsce.
            JEDNO PIVKO NEVADI!

            Comment

            • Pancernik
              Senior
              • 09-2005
              • 9729

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika woosaa Wyświetlenie odpowiedzi
              Pisałem też do Sowiducha w Karpaczu,odpisali że to niezgodne z prawem...
              Może po prostu jesteś niepełnoletni?

              Comment

              • Pancernik
                Senior
                • 09-2005
                • 9729

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika woosaa Wyświetlenie odpowiedzi
                Karton 20 szt +wysyłka 20 zł.
                Stodoła wysyła też 10 szt.Tylko że oni chcieli skan dowodu.
                Pisałem też do Sowiducha w Karpaczu,odpisali że to niezgodne z prawem...
                A poważnie - to cenne informacje, dzięki.
                Gdybyś przy okazji wrzucał cenę piwa, byłoby super.
                Wtedy można sobie policzyć, dodając kuriera, ile kosztuje przyjemność picia piw z daleka .

                Comment

                • woosaa
                  Senior
                  • 07-2005
                  • 1548

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                  A poważnie - to cenne informacje, dzięki.
                  Gdybyś przy okazji wrzucał cenę piwa, byłoby super.
                  Wtedy można sobie policzyć, dodając kuriera, ile kosztuje przyjemność picia piw z daleka .

                  No dobra.
                  Eureka-piwa po 6 zł x 20szt+przesyłka 20 zł = 140 zł
                  Stodoła- pakiet 20 piw(jest jeszcze pakiet 10 piw) za 166 zł (cena z przesyłką)
                  mb WOS

                  Comment

                  • Shedao
                    Senior
                    • 09-2007
                    • 900

                    Tak sobie myślę, że skoro w obecnej - wyjątkowej - sytuacji ze strony rządu nie pojawiła się dobra wola, a branży nie udało się uzyskać siły przebicia żeby coś osiągnąć, to nie stanie się już to nigdy. O sprzedaży wysyłkowej piwa w Polsce można zapomnieć.

                    Comment

                    • KobiNalewka
                      Senior
                      • 05-2012
                      • 286

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika woosaa Wyświetlenie odpowiedzi
                      No dobra.
                      Eureka-piwa po 6 zł x 20szt+przesyłka 20 zł = 140 zł
                      Stodoła- pakiet 20 piw(jest jeszcze pakiet 10 piw) za 166 zł (cena z przesyłką)
                      Eureka niestety posiada w ofercie tylko 3 piwa, w tym "Polskiego Lagera", co dla mnie znacznie obniża atrakcyjność tej oferty.. wolałbym z 5-7 różnych piw.. marudze?

                      Comment

                      • woosaa
                        Senior
                        • 07-2005
                        • 1548

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KobiNalewka Wyświetlenie odpowiedzi
                        Eureka niestety posiada w ofercie tylko 3 piwa, w tym "Polskiego Lagera", co dla mnie znacznie obniża atrakcyjność tej oferty.. wolałbym z 5-7 różnych piw.. marudze?

                        A nie jest to "Polskie Ale"?. To i tak dobrze bo kilkanaście dni temu mieli tylko jedno.
                        mb WOS

                        Comment

                        • slawekkazek
                          Senior
                          • 01-2003
                          • 544

                          Marudzisz. Lepiej mieć jedno dobre niż dziesięć do ....

                          Comment

                          • woosaa
                            Senior
                            • 07-2005
                            • 1548

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slawekkazek Wyświetlenie odpowiedzi
                            Marudzisz. Lepiej mieć jedno dobre niż dziesięć do ....

                            Akurat ja nie marudzę,ale zgadzam się...
                            mb WOS

                            Comment

                            • KobiNalewka
                              Senior
                              • 05-2012
                              • 286

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika woosaa Wyświetlenie odpowiedzi
                              A nie jest to "Polskie Ale"?. To i tak dobrze bo kilkanaście dni temu mieli tylko jedno.
                              O, czyli to świeże piwa, a nie resztki ze stycznia lutego jak myślałem?? Trochę mi to rozjaśniło temat i mniej już marudzę. Jak to Polskie Jasne okaże się górniakiem to biere.

                              Comment

                              • e-prezes
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 19159

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                                To premiery piw uwarzonych przed wybuchem epidemii. Wiele browarów jest zamkniętych a piwowarzy szukaja nowej pracy
                                Minęło kilka tygodni i liczba nowych piw nie maleje. Mimo kilku zamknięć powstały nowe browary. I będą powstawać! A rynek sobie jakoś poradził. Krótki, stosunkowo lockdown i pomysłowość właścicieli browarów, lokali i sklepów sprawiła, że dalej wszystko się kręci.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎