Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

SARS-CoV-2 - pomoc browarom

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Warzywo
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
    Chciałbym przypomnieć, że niektórzy wieszczyli wyprzedaż piw po groszach. Po chwilowym odcięciu od odbiorców branża sobie poradziła. Ceny znów są jak sprzed lockdownu. Kto miał kiepski pomysł na biznes i brak poduszki finansowej lub woli, by dalej robić to co dawniej to się zamknął. Owszem skutki będą długofalowe, ale jest czas by działać. Może jeszcze ktoś padnie, ale branża przetrwa.
    Ty i tak narzekałeś na ceny więc nie jesteś targetem kraftu.
    Ja tylko mówię - zobaczymy za rok. Na teraz sprzedaż w multitapach w Centrum Warszawy to 20-30% tego co przed. Jak długo się utrzymają przy takiej sprzedaży? Do czasu gdy czynsze wrócą do stawek które teraz czasowo są wstrzymane?
    Wypowiadasz autoratywne zdania, że wszystko jest OK bo ceny są te same. Na razie są ale na razie to dwa tygodnie od otwarcia .
    Ja z kolei mówię - efekt przyjdzie (oby nie) za rok bo ludzie teraz tracą pracę i mają obniżane zarobki co przełoży na wszystko dopiero za jakiś czas.

    ps. a w tle jeszcze praktycznie zagłada resztek przemysłu w Europie (Zielony Ład) i rolnictwa (od pola do stołu), to też dotknie Polskę bo na dzisiaj bierzemy w tym szaleństwie ideologii udział.

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Chciałbym przypomnieć, że niektórzy wieszczyli wyprzedaż piw po groszach. Po chwilowym odcięciu od odbiorców branża sobie poradziła. Ceny znów są jak sprzed lockdownu. Kto miał kiepski pomysł na biznes i brak poduszki finansowej lub woli, by dalej robić to co dawniej to się zamknął. Owszem skutki będą długofalowe, ale jest czas by działać. Może jeszcze ktoś padnie, ale branża przetrwa.
    Ty i tak narzekałeś na ceny więc nie jesteś targetem kraftu.

    Leave a comment:


  • Warzywo
    replied
    U mnie w firmie (ja też) około 1000 osób zwolnionych z tej okazji, część z terminem 30.04 czyli już po, część do końca roku. U znajomych też duże zwolnienia a jeżeli bez zwolnień to obniżki płac około 30 procent.
    Tak więc masowe zwolnienia nie są "przewidywaniami" ekspertów tylko faktem.

    Leave a comment:


  • Gringo
    replied
    Z przewidywaniami przez ekonomistów scenariuszy gospodarczych jest jak z prognozowaniem pogody długoterminowej przez zakopiańskich baców.
    Więc nie martwiłbym się na zapas.

    Leave a comment:


  • Warzywo
    replied
    E-prezes, skutki będą dopiero za pół roku/rok. Ludzie są masowo zwalniani z pracy. Na razie mają jeszcze odprawy, itp. Ale za kilka miesięcy stracą możliwość kupowania produktów co będzie napędzać skalę następnych zwolnień.
    Oczywiście chciałbym się mylić ale wielu ekonomistów wskazuje na taki scenariusz. Tak więc wstrzymał bym się z radością.

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
    To premiery piw uwarzonych przed wybuchem epidemii. Wiele browarów jest zamkniętych a piwowarzy szukaja nowej pracy
    Minęło kilka tygodni i liczba nowych piw nie maleje. Mimo kilku zamknięć powstały nowe browary. I będą powstawać! A rynek sobie jakoś poradził. Krótki, stosunkowo lockdown i pomysłowość właścicieli browarów, lokali i sklepów sprawiła, że dalej wszystko się kręci.

    Leave a comment:


  • KobiNalewka
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika woosaa Wyświetlenie odpowiedzi
    A nie jest to "Polskie Ale"?. To i tak dobrze bo kilkanaście dni temu mieli tylko jedno.
    O, czyli to świeże piwa, a nie resztki ze stycznia lutego jak myślałem?? Trochę mi to rozjaśniło temat i mniej już marudzę. Jak to Polskie Jasne okaże się górniakiem to biere.

    Leave a comment:


  • woosaa
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slawekkazek Wyświetlenie odpowiedzi
    Marudzisz. Lepiej mieć jedno dobre niż dziesięć do ....

    Akurat ja nie marudzę,ale zgadzam się...

    Leave a comment:


  • slawekkazek
    replied
    Marudzisz. Lepiej mieć jedno dobre niż dziesięć do ....

    Leave a comment:


  • woosaa
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KobiNalewka Wyświetlenie odpowiedzi
    Eureka niestety posiada w ofercie tylko 3 piwa, w tym "Polskiego Lagera", co dla mnie znacznie obniża atrakcyjność tej oferty.. wolałbym z 5-7 różnych piw.. marudze?

    A nie jest to "Polskie Ale"?. To i tak dobrze bo kilkanaście dni temu mieli tylko jedno.

    Leave a comment:


  • KobiNalewka
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika woosaa Wyświetlenie odpowiedzi
    No dobra.
    Eureka-piwa po 6 zł x 20szt+przesyłka 20 zł = 140 zł
    Stodoła- pakiet 20 piw(jest jeszcze pakiet 10 piw) za 166 zł (cena z przesyłką)
    Eureka niestety posiada w ofercie tylko 3 piwa, w tym "Polskiego Lagera", co dla mnie znacznie obniża atrakcyjność tej oferty.. wolałbym z 5-7 różnych piw.. marudze?

    Leave a comment:


  • Shedao
    replied
    Tak sobie myślę, że skoro w obecnej - wyjątkowej - sytuacji ze strony rządu nie pojawiła się dobra wola, a branży nie udało się uzyskać siły przebicia żeby coś osiągnąć, to nie stanie się już to nigdy. O sprzedaży wysyłkowej piwa w Polsce można zapomnieć.

    Leave a comment:


  • woosaa
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
    A poważnie - to cenne informacje, dzięki.
    Gdybyś przy okazji wrzucał cenę piwa, byłoby super.
    Wtedy można sobie policzyć, dodając kuriera, ile kosztuje przyjemność picia piw z daleka .

    No dobra.
    Eureka-piwa po 6 zł x 20szt+przesyłka 20 zł = 140 zł
    Stodoła- pakiet 20 piw(jest jeszcze pakiet 10 piw) za 166 zł (cena z przesyłką)

    Leave a comment:


  • Pancernik
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika woosaa Wyświetlenie odpowiedzi
    Karton 20 szt +wysyłka 20 zł.
    Stodoła wysyła też 10 szt.Tylko że oni chcieli skan dowodu.
    Pisałem też do Sowiducha w Karpaczu,odpisali że to niezgodne z prawem...
    A poważnie - to cenne informacje, dzięki.
    Gdybyś przy okazji wrzucał cenę piwa, byłoby super.
    Wtedy można sobie policzyć, dodając kuriera, ile kosztuje przyjemność picia piw z daleka .

    Leave a comment:


  • Pancernik
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika woosaa Wyświetlenie odpowiedzi
    Pisałem też do Sowiducha w Karpaczu,odpisali że to niezgodne z prawem...
    Może po prostu jesteś niepełnoletni?

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎