Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

SARS-CoV-2 - pomoc browarom

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Petitpierre
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika heckler Wyświetlenie odpowiedzi
    Smakuj Piwo
    31 marca ·
    Kwarantanna nie zwalnia Was z obowiązku wspierania browarów kraftowych!

    Ja wspieram jak mogę! #WspieramyPolskiKraft


    Cytat z fejsa Smakuj Piwo. To już nie jest prośba o wsparcie, to już jest żądanie .
    Zaraz będą po domach chodzić jak pewna organizacja apokaliptyczna.

    Sucha bir, a nie czasem sacz e bir?
    Last edited by Petitpierre; 09-05-2020, 15:17.

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    W filmiku nie było to żadne wymuszanie. Z cytatu na fejsie zrobiłeś szum. Czy potrzebny? Ja go nie usprawiedliwiam, ale z "kwarantanna nie zwalnia Was z obowiązku wspierania kraftu" nie wyciągałbym aż tak daleko idących wniosków. Sposób prowadzenia bloga, takiego już rozhulanego, a ten jest takim to przekaz na zasadzie guru - wyznawcy. Na pewno słuchacze tego podcasta nie odebrali przekazu jak Ty.
    Blogosfera już dawno przestała informować, a bardziej promować. Dary od browarów, czy wręcz wskazówki czego mają wyszukać w podesłanym produkcie o tym świadczą.
    W cytowanym fragmencie wypowiedzi widziałbym raczej wsparcie w rodzaju przypomnienia, że mimo izolacji jest możliwość nabycia piwa i jego degustacji.
    Jak dla mnie niepotrzebny szum o nic.
    Last edited by e-prezes; 09-05-2020, 09:11.

    Leave a comment:


  • LESNICZYy
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika heckler Wyświetlenie odpowiedzi

    Cytat z fejsa Smakuj Piwo. To już nie jest prośba o wsparcie, to już jest żądanie .
    W filmiku gość namawiał i nikt go nie zna , więć bez obaw
    Last edited by LESNICZYy; 08-05-2020, 19:30.

    Leave a comment:


  • heckler
    replied
    We łbach i dupach im się poprzewracało, z tym, że kolejność mogła być odwrotna, ale nie zamierzam tego sprawdzać .

    Leave a comment:


  • Shedao
    replied
    Kraftowcy już tak odlecieli, że tu nie ma nic dziwnego. Są tacy, którzy ten swój kraft widzą jako misję, powołanie, ideologię

    Leave a comment:


  • heckler
    replied
    Dziwię się, a i owszem, a na dodatek nie mogę pojąć i zrozumieć jak można być tak bezczelnym ciulem. Tyle mam do napisania i nie ma co kogoś takiego usprawiedliwiać i rozkminiac tematu. Pozd.

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Blogolandia żyje z kraftu to co się dziwisz? Dobrze wypromowane blogi są wsparciem jak nie podstawą przekazu do konsumentów (potencjalnych). Jak to wszystko pierdy... to i blogi stracą na znaczeniu.
    Last edited by e-prezes; 08-05-2020, 16:35.

    Leave a comment:


  • Warzywo
    replied
    Partia z Narodem, Naród z Partią

    Leave a comment:


  • Shedao
    replied
    Przy "obowiązku" aż mi dech w piersi zaparło

    Leave a comment:


  • anteks
    replied
    palce mnie świerzbią ale nie moge

    Leave a comment:


  • heckler
    replied
    Smakuj Piwo
    31 marca ·
    Kwarantanna nie zwalnia Was z obowiązku wspierania browarów kraftowych!

    Ja wspieram jak mogę! #WspieramyPolskiKraft


    Cytat z fejsa Smakuj Piwo. To już nie jest prośba o wsparcie, to już jest żądanie .

    Leave a comment:


  • LESNICZYy
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
    1,7zł -Butelka, kapsel, etykieta, akcyza, podatek, surowce... jestem pewien że sporo dokładają do interesu
    Post #214 , skup sie synek

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    A wysyłałeś coś kiedyś kurierem? Piszesz jakbyś nie miał o tym pojęcia. Kuriera można zamówić i taniej niż 20 zł, ale nie wszyscy chcą wozić piwo, a czasem są stłuczki. Za "ostrożnie szkło" dopłaca się ponad te 20 zł. Dobrze, jak kartony są grube, ale i to czasem nie wystarcza. Nawet folia bąbelkowa.
    Browary nie mają wyjścia i wcale się nie dziwię, że minimum to karton. Da się koszt transportu rozbić tak, że piwa nie wychodzą w zawrotnej cenie.
    Tak jak pisał cap-n-go dla niektórych podmiotów jest to już sytuacja podbramkowa i sprzedaje się za ile się da. To nie znaczy, że się opłaca.

    Leave a comment:


  • Warzywo
    replied
    Mnie się wydaje, że kurier nie kosztuje aż 20 zł więc to piwo wychodzi więcej niż 1,7 i może być sprzedawane po kosztach bez strat.
    Bierhalle sprzedaje normalnie teraz piwo po 4 zł (z zyskiem bo nie wierzę, że dokładają) tak więc cena piwa w butelce w okolicach 3 zł jest całkiem możliwa przy wyprzedaży po kosztach bez zysku ale z utrzymaniem przepływu potrzebnej do funkcjonowania kasy.
    Ja liczę, że ceny zwykłego jasnego zejdą do cen typu 4-5 zł za butelkę i 8-9 zł za lane. Piwa bardziej specjalne mam nadzieję, że będą kosztować około 6-7 zł (tyle kosztują PINTY w Leclercu normalnie) i 9-11 w knajpie.
    A jak będzie zobaczymy. Na dzisiaj spoko jest oferta Bierhalle jeżeli chodzi o jasne i marcowe i oferta kraftu w Leclercu plus kilka inicjatyw browarów.

    Leave a comment:


  • anteks
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika heckler Wyświetlenie odpowiedzi
    Sześć piw po 5 zeta to 30 zł. Kurier dla klienta gratis, ale browar pewnie musi zapłacić jakieś 20 zeta, więc piwo dostajemy za 10 zł., czyli 1.7 zł. za butelkę To jest promocja!!
    I jak widać browarowi się opłaca.
    1,7zł -Butelka, kapsel, etykieta, akcyza, podatek, surowce... jestem pewien że sporo dokładają do interesu

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎