Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

SARS-CoV-2 - pomoc browarom

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • heckler
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KobiNalewka Wyświetlenie odpowiedzi
    Z tego co pamiętam, to chodzi o dostawę pod drzwi wokół komina, a nie wysyłkę kurierem... niestety.
    Aaaaa....

    Leave a comment:


  • LESNICZYy
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KobiNalewka Wyświetlenie odpowiedzi
    Z tego co pamiętam, to chodzi o dostawę pod drzwi wokół komina, a nie wysyłkę kurierem... niestety.
    25 piw z kurierem 125 zł

    Leave a comment:


  • KobiNalewka
    replied
    Z tego co pamiętam, to chodzi o dostawę pod drzwi wokół komina, a nie wysyłkę kurierem... niestety.

    Leave a comment:


  • heckler
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KobiNalewka Wyświetlenie odpowiedzi
    Każde piwko po 5zł za butelkę!
    Dostawa od 30zl gratis!
    Sześć piw po 5 zeta to 30 zł. Kurier dla klienta gratis, ale browar pewnie musi zapłacić jakieś 20 zeta, więc piwo dostajemy za 10 zł., czyli 1.7 zł. za butelkę To jest promocja!!
    I jak widać browarowi się opłaca.

    Leave a comment:


  • KobiNalewka
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacekwerner Wyświetlenie odpowiedzi
    Ja wysłałem zamówienie dzisiaj - IPA wyszła ... Jak piwa - próbowałeś ?
    Pils średni - zbyt niska goryczka, trawiasty.. rzcej w niemieckim stylu, chociaż lekkie masełko obecne
    IPA - jak ktoś lubi Mosaica, to będzie zadowolony. Ten chmiel wiedzie tam prym. Jak miałbym porównać to jakiejś ogólnodostepnej IPY to wskazałbym Modern Drinking. Kupiłem 3 i nie żałuję.
    APA w smaku ok, ale aromat słabiuśki, przeciętniak.
    Stout - słodko/palony/kawowy - nie jestem specem - wziąłem łyka od żony
    Porter - leży i czeka

    Leave a comment:


  • Warzywo
    replied
    O w końcu normalniejsza ilość niż konieczne 20. Chyba wezmę na majówkę na balkonie

    Leave a comment:


  • woosaa
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacekwerner Wyświetlenie odpowiedzi
    Ja wysłałem zamówienie dzisiaj - IPA wyszła ... Jak piwa - próbowałeś ?
    Zamówienie w poniedziałek a dzisiaj rano juz była.Wypita APA,bardzo mi smakowała.

    Leave a comment:


  • jacekwerner
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika woosaa Wyświetlenie odpowiedzi
    Zgadza się.Przesyłka szybka a piwa dobrze zabezpieczone. Załapałem się jeszcze na IPĘ.
    Ja wysłałem zamówienie dzisiaj - IPA wyszła ... Jak piwa - próbowałeś ?

    Leave a comment:


  • woosaa
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacekwerner Wyświetlenie odpowiedzi
    Browar Chełmiński - wysyłka piw w każde miejsce w kraju, koszt butelki 0,5l : 7zł sztuka, wysyłka kurierem GRATIS. Minimalne zamówienie - 10 butelek.
    Dostępne : lager, pils, APA, pszenica, porter i milk stout.

    Zgadza się.Przesyłka szybka a piwa dobrze zabezpieczone. Załapałem się jeszcze na IPĘ.
    Last edited by woosaa; 29-04-2020, 17:50.

    Leave a comment:


  • jacekwerner
    replied
    Browar Chełmiński - wysyłka piw w każde miejsce w kraju, koszt butelki 0,5l : 7zł sztuka, wysyłka kurierem GRATIS. Minimalne zamówienie - 10 butelek.
    Dostępne : lager, pils, APA, pszenica, porter i milk stout.

    Leave a comment:


  • Warzywo
    replied
    Last edited by Warzywo; 29-04-2020, 17:30.

    Leave a comment:


  • KobiNalewka
    replied
    Przy okazji dzięki za wszystkie info o podobnych akcjach. Bez ruszania tyłka z domu, można napić się piwa (w rozsądnej cenie) z miejsc, których nigdy by się nie odwiedziło, ani napiło piwa.
    Na moim koncie 4 zrealizowane transakcje (piata w drodze).

    Leave a comment:


  • KobiNalewka
    replied
    Chyba nie było:

    Browar Miedziowy44

    - Pils
    - German Hefeweizen ( Pszeniczne )
    - Pierwsza Gwiazdka ( Ciemne piwo korzenno - miodowe )
    - Świnoujski Kozioł
    - Milk Stout
    - Coco Island

    Każde piwko po 5zł za butelkę!
    Dostawa od 30zl gratis!

    Kontakt:

    Tel.: 507397217

    marcel.tkaczonek@inmedicalspa.pl
    Last edited by KobiNalewka; 27-04-2020, 14:41.

    Leave a comment:


  • anteks
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
    Nie jadam ludzkich wątrób w weekendy.
    Czyli Peni ma jeszcze kilka godzin

    Leave a comment:


  • jacekwerner
    replied
    Zwłaszcza na surowo

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎