Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

SARS-CoV-2 - pomoc browarom

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • e-prezes
    replied
    Marka Hutnicze, była marką lokalną używaną przez lokalny browar dla kibiców lokalnego klubu. Jego dystrybucja była mocno niszowa. Cena w ok. 1,85 zł. Po przecenie jeszcze mniej. Relakspol nie wiem czy wcześniej (przed BSK) wprowadził alfanumeryczne oznakowanie kapsli (jak ten), którego nie wszyscy widzieli w kolekcji, ale sporo je nabywała na giełdach.

    Leave a comment:


  • Krzysiu
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
    To było całkiem realne.
    Ja to widzę tak, że piwo z takiej np. Męckiej Woli, czy innego Zodiaka, kosztowało ~1,50-2zł. Na giełdach kapsle i ety chodziły po ~30gr, ale jeśli ktoś na giełdy nie jeździł, lub chciał mieć daną nowość od razu, to płacił na np. Allegro po złociszu. I cyk - miałeś piwo "za darmo', a nawet na plusie. Matematyka. Po co pierniczysz o fantasmagoriach?
    To nie było realne i tak nie działało. Po pierwsze, podajesz wyrwane z kontekstu, pojedyncze ceny, które MOŻE w drodze wyjątku gdzieś zostały zrealizowane, a pomijasz fakt, że aby uzyskać NOWE etykiety (odklejane nie mają waloru kolekcjonerskiego), trzeba było jechać, lub napisać do browaru list. Po drugie, pomijasz całkowicie dodatkowy koszt uzyskania waloru, w postaci kosztu dojazdu na giełdę lub kosztu korespondencji kolekcjonerskiej, co w przypadku pojedynczej etykiety lub kapsla czyni taką transakcję całkowicie nieeokonomiczną.

    Może znasz kogoś, kto robił takie biznesy, ja nie znam.

    Leave a comment:


  • darekd
    replied
    Browar Odrzański (kolega Krzysiek - Undeath) organizuje dowóz w swoich piw w okolicach Zielonej Góry, Nowej Soli, Głogowa i Bytomia Odrzańskiego (możliwość transportu do innych miejscowości po dogadaniu) oraz wysyłkę po kraju:

    w pakiecie (20 sztuk) pils i amercian wheat po 100 zł, AIPA za 140. Możliwość miksowania zamówienia.

    Dla kolekcjonerów są też zestawy z dedykowanym szkłem.

    Browar Odrzański. 1599 osób lubi to · 1 osoba mówi o tym. Myśl o powstaniu Browaru Odrzańskiego zrodziła się w głowie miłośnika piwa mieszkającego nad


    biuro@browarodrzanski.pl

    Jeszcze w tym tygodniu odbędzie się premiera trzech piw: Viadrusa Pilsa, Rusałki American Wheat i Kapitana West Coast IPA. Zostały uwarzone w Browarze Odrzańskim, który otworzył bytomianin Krzysztof Czechanowski. Nasze lokalne piwo wkrtóce będzie dostępne w sklepach

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Wiem co mówię. Dotyczy to Hutniczego z Relakspola, ale i dziś są niszowe etykiety np. z Osjanna. Tyle, że piwa droższe.

    Leave a comment:


  • slavoy
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
    Znam te czasy i wiem, że jest to niemożliwe dziś i nigdy nie było możliwe, więc nie wiem, po co brniesz w takie fantasmagorie.
    To było całkiem realne.
    Ja to widzę tak, że piwo z takiej np. Męckiej Woli, czy innego Zodiaka, kosztowało ~1,50-2zł. Na giełdach kapsle i ety chodziły po ~30gr, ale jeśli ktoś na giełdy nie jeździł, lub chciał mieć daną nowość od razu, to płacił na np. Allegro po złociszu. I cyk - miałeś piwo "za darmo', a nawet na plusie. Matematyka. Po co pierniczysz o fantasmagoriach?

    Leave a comment:


  • Krzysiu
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
    Wartość danych gadżetów zależy od wielu czynników. Nawet dziś. Nie ma stałej ceny. Wspominałem dawne czasy, gdy cena nawet Smoczej Głowy nie przekraczała 4 zł w sprzedaży sklepowej. Znasz te czasy, więc nie bardzo wiem do czego zmierzasz. ->
    Że da się zrekompensować zakup piwa sprzedażą gadżetów po spożyciu jego?
    że jest to dziś niemożliwe?.
    Znam te czasy i wiem, że jest to niemożliwe dziś i nigdy nie było możliwe, więc nie wiem, po co brniesz w takie fantasmagorie.

    Leave a comment:


  • Warzywo
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
    i to ma być dobra cena?
    " za coraz lepsze ceny" Ostatnim razem było po 23 za litr więc kierunek jest słuszny.

    Leave a comment:


  • becik
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Warzywo Wyświetlenie odpowiedzi
    Funky Fluid. Chyba 19 za litr.
    i to ma być dobra cena?

    Leave a comment:


  • Warzywo
    replied
    Wiesz ja jestem fanem dobrego piwa. Uwielbiam piwa czeskie i uwielbiam dobry kraft. Natomiast co do jego cen (szczególnie w porównaniu do innych krajów i siły nabywczej portfela Polaków) mam wyrobione zdanie.

    Leave a comment:


  • LESNICZYy
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Warzywo Wyświetlenie odpowiedzi
    Funky Fluid. Chyba 19 za litr.
    Everyday Hazy APA ?
    Zaraz ktoś napisze , że za drogo
    Ostatnio da się zauważyć , że fani czeskich wspierają kraft popieram

    Leave a comment:


  • Warzywo
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LESNICZYy Wyświetlenie odpowiedzi
    Z czego i za ile ?
    Funky Fluid. Chyba 19 za litr.

    Leave a comment:


  • LESNICZYy
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Warzywo Wyświetlenie odpowiedzi
    W Stanie Umysłu wczoraj pyszna APA za już coraz lepsze ceny
    Z czego i za ile ?

    Leave a comment:


  • Warzywo
    replied
    W Stanie Umysłu wczoraj pyszna APA za już coraz lepsze ceny

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Wartość danych gadżetów zależy od wielu czynników. Nawet dziś. Nie ma stałej ceny. Wspominałem dawne czasy, gdy cena nawet Smoczej Głowy nie przekraczała 4 zł w sprzedaży sklepowej. Znasz te czasy, więc nie bardzo wiem do czego zmierzasz. ->
    Że da się zrekompensować zakup piwa sprzedażą gadżetów po spożyciu jego?
    że jest to dziś niemożliwe?
    Odeszliśmy od tematu jaki jest tu pandemia i pomoc browarom. Ja akurat mało im pomagam, bo nie mogę, ale chętnie dzielę się informacjami jak inni mogą to robić.

    Leave a comment:


  • Krzysiu
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
    Zasadniczo nic się nie zmieniło. Dalej etykieta, kapsel oraz butelka ma swoją wartość. A im bardziej niszowa tym bardziej warta. Każde było warte 50 gr to piwo wyszło mi za free. Niestety nie było aż tak super. No, ale jak za darmo...
    Nadal nie rozumiem. Piwo kosztowało 8,40, butelka 50 gr., wartość etykiety wynosiła zero i kapsla też. Jakim cudem piwo wychodziło za darmo?

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎