Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

SARS-CoV-2 - pomoc browarom

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Warzywo
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Czachowo Wyświetlenie odpowiedzi
    Wiadomo jakie, dobra zmiana, tylko w górę. PZU już podniosło stawki bo go wydoili, za pieniądze państwowych firm robią co chcą, po ch... były im bankrutujące linie lotnicze, a no tak, zapomniałem, teraz dla nich wybudują lotnisko... a na lotnisku małe piwo za duże pieniądze.
    POkaż mi dane, ze LOT bankrutuje? Bo muszę nie zmartwić ale ma zyski. dobrze, że kiedyś to była chociaż ciepła woda w kranie...dla swoich.
    Last edited by Warzywo; 08-04-2020, 09:15.

    Leave a comment:


  • Warzywo
    replied
    Przestań już gadać swoje głupoty. W czynie społecznym dokładali. Tylko, że kraft w krajach gdzie zarabia się o wiele więcej jakoś kosztuje podobnie. Ja w Londynie piłem piwa kraftowe po 2,7- 3 funty (żeby przykładu Czech nie ciągnąć). W najdroższym mieście Europy, tak więc przestań kibi sadzić bzdety.

    Leave a comment:


  • kibi
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
    dwóch kolegów prowadzi browar, z żonami lokal remontowali, kredyt splacają, nocami butelkują, na pracownika ich nie stać. Na festiwalach wystają i na tysiac durnych mlaskających debili musza patrzyć i ich mądrości o "krótkiej goryczce" wysłuchiwać.
    A teraz nie ma festiwali, to mają więcej czasu i mogą sobie w internecie poczytać, że jeśli nie będą sprzedawać piwa poniżej kosztów wytworzenia to zbankrutują.
    A oni głupi, do tej pory myśleli, że zbankrutują sprzedając piwo po kosztach.

    Leave a comment:


  • pizmak666
    replied

    Leave a comment:


  • Czachowo
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
    Fajnie byłoby, żeby państwo też zrozumiało problem i obniżyło odrobinę jedne z wyższych podatków związane z piwem w EU, właściciele nieruchomości (właściciele prywatni, samorządy i państwo) też zrozumiały, producenci słodu/chmielu też i na końcu klient Rozumiem intencje, ale to nie jest takie łatwe wszystko. Fajnie, żeby wszystkie to rozumiały Jakie będą rozwiązania - to się okaże.

    Nowa inicjatywa:

    https://wolnykraft.org/akcja-wspieram-kraft/
    Wiadomo jakie, dobra zmiana, tylko w górę. PZU już podniosło stawki bo go wydoili, za pieniądze państwowych firm robią co chcą, po ch... były im bankrutujące linie lotnicze, a no tak, zapomniałem, teraz dla nich wybudują lotnisko... a na lotnisku małe piwo za duże pieniądze.

    Leave a comment:


  • darekd
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika xenon75 Wyświetlenie odpowiedzi
    Moim skromnym zdaniem niestety lub stety ale prawda jest taka że browary i puby będą musiały zejść odrobinę z cen piw bo poprostu padną.Ogrom ludzi straciło lub straci pracę. Nie mówię tu o astronomicznych obniżkach piwa ale każdy musi coś od siebie dać a nie brać
    Fajnie byłoby, żeby państwo też zrozumiało problem i obniżyło odrobinę jedne z wyższych podatków związane z piwem w EU, właściciele nieruchomości (właściciele prywatni, samorządy i państwo) też zrozumiały, producenci słodu/chmielu też i na końcu klient Rozumiem intencje, ale to nie jest takie łatwe wszystko. Fajnie, żeby wszystkie to rozumiały Jakie będą rozwiązania - to się okaże.

    Nowa inicjatywa:

    #WspieramKraft? W świecie piwa prawdziwe piękno płynie z różnorodności. Przez ostatnie parę lat działy się niesamowite rzeczy – jak grzyby po deszczu powstawały browary, które warzyły setki zupełnie nowych piw … #WspieramKraft Read More »

    Leave a comment:


  • fidoangel
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
    A co to jest "zyla". To jakieś bitcoiny, czy co?

    Myśl głęboka na czole odcisnęła się, myślał, myślał...

    Leave a comment:


  • xenon75
    replied
    Moim skromnym zdaniem niestety lub stety ale prawda jest taka że browary i puby będą musiały zejść odrobinę z cen piw bo poprostu padną.Ogrom ludzi straciło lub straci pracę. Nie mówię tu o astronomicznych obniżkach piwa ale każdy musi coś od siebie dać a nie brać

    Leave a comment:


  • Prusak
    replied
    A co to jest "zyla". To jakieś bitcoiny, czy co?

    Leave a comment:


  • fidoangel
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
    Fido, pytam bez sarkazmu - a skąd wobec tego wyśrubowane ceny piwa w sklepach?
    Ba, w sklepikach, położonych często w miejscu, gdzie ptaki zawracają, a powierzchnia sklepu to jakieś max. 20 m.kw(...)
    Drogi kolego, w mojej, podwrocławskiej okolicy, można spokojnie nabyć piwa z całej Polski, mam na myśli "kraft" za około 7 zyla. Kilkadziesiąt piw w tej cenie, do tego fajnych porterów też za ludzkie pieniądze kilka, jakieś wynalazki też są.

    Widziałem ostatnio w intermarszu to wszystko.
    W maleńkich sklepikach to raczej sa one jako ciekawostka, nie rotują i dlatego cena wysoka.
    Zdrówka życzę

    Leave a comment:


  • Mason
    replied
    Jesteście niezawodni
    Tu jeden wyzywa puby od złodziei
    Tu drugi się spienił, że skoro można sprzedawać piwo za 5-6, to więcej to wyzysk!

    Chciałem coś tam napisać o kosztach prowadzenia pubu i marżach na piwie rzemieślniczym, w porównaniu z innymi gałęziami gastro. Albo o kosztach produkcji takiego piwa. Ale w sumie po co, temat był wałkowany już wielokrotnie i za każdym razem wraca do tego samego

    Piwo prawem, nie towarem!

    Leave a comment:


  • Czachowo
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
    Fido, pytam bez sarkazmu - a skąd wobec tego wyśrubowane ceny piwa w sklepach?
    Ba, w sklepikach, położonych często w miejscu, gdzie ptaki zawracają, a powierzchnia sklepu to jakieś max. 20 m.kw.?

    A co do kapsli i etykiet - były takie ety, Browar Spółdzielczy wypuścił, srebrną nicią haftowane...
    Za srebrną nicią haftowane sam bym zapłacił i piątaka, tu wystarczy czarodziejskie słowo "kraft":

    Leave a comment:


  • LESNICZYy
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Czachowo Wyświetlenie odpowiedzi
    To nie żart, to ceny na festiwalach piw, które płaciłem,
    Zobacz zresztą tu:

    https://allegro.pl/oferta/eta-61-9129115720
    Koszt produkcji et i kapsli do kraftowych to nie taki koszt . Kolekcjonerowi można wciskać dowolną cenę jak zapłaci . Wyjątkiem drogich etykiet są wymrażanki z Spółdzielczego .

    Leave a comment:


  • Czachowo
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
    Te koszta etykiety i kapsla to chyba żart.
    To nie żart, to ceny na festiwalach piw, które płaciłem,
    Zobacz zresztą tu:

    Leave a comment:


  • abernacka
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
    (…)Na festiwalach wystają i na tysiac durnych mlaskających debili musza patrzyć i ich mądrości o "krótkiej goryczce" wysłuchiwać.
    (…)
    Ująłeś mnie

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎