Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

SARS-CoV-2 - pomoc browarom

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • becik
    replied
    Chełmża sprzedaje wszystkie po 5 zł + wysyłka (łącznie z porterem bałtyckim)

    Leave a comment:


  • Łapa
    replied
    Ciężko się nie zgodzić z tym co napisaliście wyżej.
    Niektóre browary przeginały. Z drugiej strony pytanie ile w cenie piwa było marży sklepów albo pubów.
    Wracając do tematu. Odebrałem dziś 20 piw za 100 zł z Końskiej Grzywy. Kasztanka, całkiem całkiem.

    Leave a comment:


  • jacekwerner
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shedao Wyświetlenie odpowiedzi
    Dobre piwo - tak, kraftowe piwo - NIE!
    Powiedziałbym : dobre kraftowe piwo - zawsze TAK
    Niestety - szczególnie z kraftowymi butelkami (bo w knajpie zawsze można spróbować) jest jak z tym pudełkiem czekoladek u Forresta G.

    Leave a comment:


  • Shedao
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika heckler Wyświetlenie odpowiedzi
    Postanowiłem troszkę rozruszać tą dyskusję i dobitnie napiszę, że osobiście to ja mam w dupie nasze browary kraftowe . Przez tyle lat srali ogniem z kosmicznymi cenami, a taraz okazuje się, że to samo piwo można sprzedawać np. o 50% taniej i jeszcze klientowi je do domu dostarczyć . Da się??Ano da. Pandemii im do takiej decyzji brakowało?
    Czyli co jak trwoga to do Boga, czyli w tym przypadku do klienta, którego wcześniej wyciskało się jak gąbkę?? Oczywiście zdaję sobie sprawę z powagę zaistniałej sytuacji i jak najbardziej rozumiem, że każdy ratuje się jak może, ale tym samym udowodnili, że takie piwo wcale nie musi być bardzo drogie.
    Zapewne ktoś napisze, że sprzedają zapasy i dla tego cena jest taka niska. Bo po kosztach ble, ble, ale ja zapytam co dalej jak je wyprzedadzą?? Nie będą warzyć?? Będą, bo muszą opłacać czynsz, kredyty itd. Tylko być może w końcu ktoś się opamięta i cena wróci do normalności.
    Jak to mawiają... Amen, brother! Nie wypowiadałem się w tym wątku, bo nie chciałem dowalać do pieca, ale skoro trafiła się bratnia dusza... Głosuję portfelem - nie wspieram kraftu, szczególnie w tych czasach, gdzie istnieje możliwość, że część (browarów, pubów) się wykraczy. Czas na korektę rynku, zarówno cenową jak i mentalnościową (w rzadkich momentach, kiedy zagłębiam się w piwną blogosferę i inne branżowe fanpejdże, widzę czasem teksty o tym, że piwo jest za... tanie! ). Beer geeki odleciały już tak daleko, że równie dobrze mogłyby mieszkać w świecie alternatywnym, na Ziemi-2.

    Nie chcę tu wyjść na zawistnego polaczka, który cieszy się z czyjegoś nieszczęścia, ale ta branża potrzebuje jakiegoś tąpnięcia, i o ile współczuję wszystkim, których to trzepnie po kieszeni, to... tąpniecie, nadchodź! Dobre piwo - tak, kraftowe piwo - NIE!

    Leave a comment:


  • heckler
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
    I jeszcze Panie zbieraja na puby które też żerowały na piwoszach
    Aż trudno taką głupotę skomentować.
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
    heckler

    przede wszystkim koniec końców warzący DOBRE PIWO.
    I tymi mądrymi słowami tenże wątek moglibyśmy zakończyć

    Leave a comment:


  • pizmak666
    replied
    heckler

    Wiem, że sytuacja za chwilę będzie dramatyczna, ale dziękuję koledze za powyższy post.
    Jak się sprzedawało kanał w cenie kilkanaście PLN/0,4l to było ok. Sytuacja się troszkę zmieniła. Teraz hasło, że każdy głosuje swoim portfelem nabiera innej mocy i znaczenia. I wcale jakoś mnie nie ucieszy, że padnie pewnie kilkadziesiąt browarów do końca roku. Teraz jeden z drugim usiądzie i może dojdzie do tego, że warto było warzyć dobrze, że w tych czasach wszystkiego oczojebną etykietą nie sprzedasz.Że ludzie będą teraz kupowali tylko to co znają i to na czym się nie zawiedli. Cóż, przetrwają pewnie najwięksi (koncerny), najlepiej zorganizowani i przede wszystkim koniec końców warzący DOBRE PIWO.

    Leave a comment:


  • anteks
    replied
    I jeszcze Panie zbieraja na puby które też żerowały na piwoszach

    Leave a comment:


  • heckler
    replied
    Postanowiłem troszkę rozruszać tą dyskusję i dobitnie napiszę, że osobiście to ja mam w dupie nasze browary kraftowe . Przez tyle lat srali ogniem z kosmicznymi cenami, a taraz okazuje się, że to samo piwo można sprzedawać np. o 50% taniej i jeszcze klientowi je do domu dostarczyć . Da się??Ano da. Pandemii im do takiej decyzji brakowało?
    Czyli co jak trwoga to do Boga, czyli w tym przypadku do klienta, którego wcześniej wyciskało się jak gąbkę?? Oczywiście zdaję sobie sprawę z powagę zaistniałej sytuacji i jak najbardziej rozumiem, że każdy ratuje się jak może, ale tym samym udowodnili, że takie piwo wcale nie musi być bardzo drogie.
    Zapewne ktoś napisze, że sprzedają zapasy i dla tego cena jest taka niska. Bo po kosztach ble, ble, ale ja zapytam co dalej jak je wyprzedadzą?? Nie będą warzyć?? Będą, bo muszą opłacać czynsz, kredyty itd. Tylko być może w końcu ktoś się opamięta i cena wróci do normalności.

    Leave a comment:


  • anteks
    replied
    mapa z takimi akcjami

    Mapa inicjatyw na rzecz polskiego kraftu. Stowarzyszenie na rzecz Polskiego Kunsztu Rzemieślniczego Wolny Kraft. Znajdź / dodaj/ wesprzyj inicjatywę!

    Leave a comment:


  • kibi
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Warzywo Wyświetlenie odpowiedzi
    W Warszawie z beczki leje Piwny Kolektyw, White Whale, butelki są w Stanie Umysłu, Piwomaniaku, może nie kraft ale Bierhalle wyprzedaje całkiem porządne piwo w dobrych cenach więc i w Wawie można wspomagać
    Ja wczoraj zakupiłem i wypiłem pyszne Manolo z Dwóch Braci i Atak Chmielu - kupione w Kolektywie, a wcześniej zakupiłem w promocji Funky Fluid i normalnie Łańcut w Stanie.
    Kupujmy piwo rzemieślnicze i regionalne w tym ciężkim czasie,
    W Warszawie Berhub na Powstańców Śląskich sprzedaje butelki i nalewa do Petów.
    Wczoraj podpięte cztery beczki.

    Leave a comment:


  • dyczkin
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo Wyświetlenie odpowiedzi
    Ale masakra się zrobiła. Jak to się skończy ten syf to wszystkie restauracyjne zanim coś uwarzą i przeleżakują to chyba Tyskie będą sprzedawać.
    Koncenry rządzą

    Leave a comment:


  • LESNICZYy
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo Wyświetlenie odpowiedzi
    Ale masakra się zrobiła. Jak to się skończy ten syf to wszystkie restauracyjne zanim coś uwarzą i przeleżakują to chyba Tyskie będą sprzedawać.
    Najpierw muszą sprzedać co mają na tankach . I to jest problem ...

    Leave a comment:


  • Gringo
    replied
    Ale masakra się zrobiła. Jak to się skończy ten syf to wszystkie restauracyjne zanim coś uwarzą i przeleżakują to chyba Tyskie będą sprzedawać.

    Leave a comment:


  • fuliano
    replied
    Tleń też wysyła. Min 8 butelek. Przesyłka 15 zł

    Leave a comment:


  • concerto
    replied
    We Wrocławiu Chmielownia sprzedaje na wynos piwa z knajp- leją w pety.

    Profesja uruchomiła dowóz przy minimalnym zamówieniu 100 zł.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎