Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2003.06.14 - Festiwal Piwowarów 2003

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23794

    #16
    no i ma! tyle że ze względów bezpieczeństwa zainteresowanych, nie mogę podać kto to jest
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • marcopolok
      Senior
      • 10-2001
      • 2334

      #17
      to może tak na uszko? jakieś Pw lub emilek.....
      bez brody...

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        #18
        Marco, jutro z niego to wyciągniemy, zastosujemy jakies torturki, w końcu dużo nas będzie na jednego Admina
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • wiciu_w
          Member
          • 10-2001
          • 60

          #19
          Mam pytanie, czy ja mogę się zgłosić na konkurs skoro swojego piwka nie produkuję w domu tylko na uczelni? Czy to jest piwowarstwo domowe czy naukowe? Było by miło zamieścić w pracy dodatkową profesjonalną ocenę degustacyjną produkowanych piw. Trzeba pomyśleć i napisać maila.

          Comment

          • pawcio1
            Senior
            • 03-2003
            • 363

            #20
            wiciu_w napisał(a)
            Mam pytanie, czy ja mogę się zgłosić na konkurs skoro swojego piwka nie produkuję w domu tylko na uczelni? Czy to jest piwowarstwo domowe czy naukowe? Było by miło zamieścić w pracy dodatkową profesjonalną ocenę degustacyjną produkowanych piw. Trzeba pomyśleć i napisać maila.

            A czy praca nie bywa naszym drugim domem

            Comment

            • wiciu_w
              Member
              • 10-2001
              • 60

              #21
              HEHE mogę się zgłosić, wysłałem maila a oto co napisali:
              "Festiwal Piwowarów jest otwarty dla wszystkich piw, które nie zostały przygotowane z wykorzystaniem przemysłowego sprzętu. Nie widzimy przeszkód, żeby zgłosić do konkursu piwa warzonego w ramach pracy magisterskiej - pod warunkiem że nie maczał w nim palców żaden browar - ani duży, ani mały.
              W sprawie kwestii technicznych, prosze śledzić informacje na www.browamator.pl, niedługo pojawią się nowe szczegóły dot. Festiwalu."
              Piwowarzy drżyjcie, nadchodzę.

              Comment

              • pawcio1
                Senior
                • 03-2003
                • 363

                #22
                wiciu_w napisał(a)
                HEHE mogę się zgłosić, wysłałem maila a oto co napisali:
                "Festiwal Piwowarów jest otwarty dla wszystkich piw, które nie zostały przygotowane z wykorzystaniem przemysłowego sprzętu. Nie widzimy przeszkód, żeby zgłosić do konkursu piwa warzonego w ramach pracy magisterskiej - pod warunkiem że nie maczał w nim palców żaden browar - ani duży, ani mały.
                W sprawie kwestii technicznych, prosze śledzić informacje na www.browamator.pl, niedługo pojawią się nowe szczegóły dot. Festiwalu."
                Piwowarzy drżyjcie, nadchodzę.
                DRŻYMY!!!

                Comment

                • wiciu_w
                  Member
                  • 10-2001
                  • 60

                  #23
                  Już czas.

                  Chętni do Festiwalu wystąp czas najwyższy składać oferty. Tylko z maila jaki dostałem od browamatora nie mogę doczytać do kiedy można składać hm.

                  Comment

                  • pawcio1
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 363

                    #24
                    Odp: Już czas.

                    wiciu_w napisał(a)
                    Chętni do Festiwalu wystąp czas najwyższy składać oferty. Tylko z maila jaki dostałem od browamatora nie mogę doczytać do kiedy można składać hm.
                    A co starym polskim zwyczajem czekasz na ostatnią chwilę??

                    Comment

                    • Zdrój
                      Senior
                      • 05-2001
                      • 284

                      #25
                      Czołem Piwowarzy !

                      Zapraszam wszystkich, którzy chcą poddać ocenie swoje piwa podczas czerwcowego Festiwalu w Żywcu, o zgłaszanie uczestnictwa do biura organizacyjnego.

                      Zgodnie z tym, co pisałem w pierwszej informacji, w konkursie będą mogli wziąć udział wszyscy, którzy przyjadą do Żywca ze swoim piwem i zgłoszą się z nim o ustalonej godzinie.

                      Ponieważ jednak zainteresowanie jest większe niż przypuszczaliśmy, prosimy wszystkich o wcześniejsze zgłoszenie udziału. Jest nam to niezbędne do bezproblemowego przeprowadzenia konkursu.

                      Poza tym, w konkursie można wziąć udział korespondencyjnie - wystarczy przesłać swoje piwa (i/lub etykiety - wraz z formularzem) do Browamatora.

                      Szczegóły dotyczące konkursu oraz formularze zgłoszenia znajdują się tutaj:
                      http://www.browamator.pl/szczegoly.p...cur=&grupa_rek[7]=&przedm=415324

                      Zgłoszenia udziału korespondencyjnego przyjmujemy do 6 czerwca.

                      Pozdrawiam
                      Ziemek Fałat
                      Browamator Piwowar PINTA Festiwal Birofilia

                      Comment

                      • Zdrój
                        Senior
                        • 05-2001
                        • 284

                        #26
                        Podany wyżej link połamał się i nie działa.

                        W każdym razie bardziej szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.browamator.pl w informacji na stronie głównej pod tytułem "Festiwal Piwowarów - nowe szczegóły".
                        Browamator Piwowar PINTA Festiwal Birofilia

                        Comment

                        • Czes
                          PremiumUżytkownik
                          • 06-2001
                          • 752

                          #27
                          Konkurs Piw Domowych - Żywiec, 14.06.: potrzebna pomoc ?

                          W sobotę 14 czerwca, jako impreza towarzysząca VIII Międzynarodowej Giełdzie Birofiliów w Żywcu, odbędzie się "Festiwal Piwowarów" organizowany m. innymi przez f-mę Browamator.
                          Częscią festiwalu jest Konkurs Piw Domowych.
                          Na 10 dni przed konkursem zgłoszonych było 41 piw ale w praktyce, w sobotę rano, może się okazać że jest ich dwa razy więcej (albo dwa razy mniej).
                          Więcej piw oznaczałoby koniecznosc powołania dodatkowego panelu degustatorów.Chcąc być przygotowanymi na wszelką ewentualnosć, organizatorzy z wdzięcznoscią przyjmą deklarację pomocy ze strony forumowych znawców smaków i zapachów piwa. Mogą być potrzebni zarówno degustatorzy jak i stewardzi - osoby obsługujące komisje degustacyjne.
                          Warunek wstępny dla degustatorów to "zdrowe i wyostrzone zmysły" od rana w sobotę (konkurs zacznie się najpóźniej o 10:00). Nie można również oceniać własnego piwa, o ile takie zostało zgłoszone do konkursu.
                          Deklaracji pomocy organizatorzy będą oczekiwać w piątek wieczorem w piwiarni żywieckiej.
                          O!Nanobrowar Domowy "PiwU"

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23794

                            #28
                            do konkursu stanęły 42 piwa, z czego 15 (+1 pozakonkursowe, kat. D + B) miałem okazję degustować razem z szanownym jury, składającym się w sumie z 18 osób, podzielonym na trzy grupy, pod szczególnym nadzorem Andrzeja Sadownika

                            podział jury na trzy a nie cztery grupy wynikał z tego iż w kat. B - były zgłoszone tylko dwa piwa, co spowodowało połączenie jej z kat. otwartą.

                            takie były zatem kategorie:

                            A) piwo Jasne Pełne
                            C) piwo Prawdziwe Ciemne
                            D) kategoria otwarta + B) piwo Prawdziwe Ale

                            muszę powiedzieć że nie było łatwo ani dla jurorów ani dla piwowarów. dla mnie był to pierwszy udział w tego typu imprezie jako oceniający, więc bez stresu się nie obyło. wiele jeszcze przede mną do nauki, więc muszę brać się ostro do roboty

                            kat. D była najbardziej różnorodna ze względu na swój charakter, były m.in. 2 pszeniczne (+1) i kilka ciemnych a najwięcej jasnych. wszystkie próbki były zakodowane, więc nie był nam znany również i styl piwa wg którego dany piwowar starał się uwarzyć swoje piwo. wśród jasnych piw (pomijając pszeniczne) można było wyczuć pewną tendencję - często korzystano z tego samego brew-kitu, czyli gotowca jak kto woli (prawdopodobnie Coopers).

                            jury pracowało niezmordowanie przez ponad 2 godziny sumiennie i surowo oceniając każde zgłoszone piwo.

                            pod koniec odbył się jeszcze konkurs etykiet, wśród zgłaszających był m.in. kol. May i Krzysiu.

                            wyniki konkursu piwowarów zostały ogłoszone po intensywnym sumowaniu tuż po 13. wśród laureatów, byli oczywiście również Forumowicze!

                            w kat. A - na pierwszym miejscu stanął May ze swym kompanem
                            i w kat. C - na pierwszym miejsu Pama, na drugim Wiciu_w, na trzecim kol. Mapajak (jeśli dobrze kojarzę)

                            wymieniłem tylko osoby związane z naszym Forum, mam nadzieję że nikogo nie pominąłem.

                            -----------------------------

                            należą się zatem gratulacje dla organizatorów a przede wszystkim dla laureatów konkursu i wszystkich zgłaszających! do zobaczenia za rok!
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎