Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2003.09.20 - 2003.10.05 - Oktoberfest 2003 (Monachium)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zythum
    Kot Makawity
    • 08-2001
    • 8305

    #16
    Ja tam wolę Wieżycę
    To inaczej miało być, przyjaciele,
    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

    Rządzący światem samowładnie
    Królowie banków, fabryk, hut
    Tym mocni są, że każdy kradnie
    Bogactwa, które stwarza lud.

    Comment

    • naczelnik
      Senior
      • 08-2003
      • 1884

      #17
      w zeszlym roku udalo mi sie dojechac na Oktoberfest.W tym niestety sesja brata sie przedluzyla i postanowilem nie zwalac mu sie na glowe.Nie chce mu zycia komplikowac jeszcze swoim przyjazdem.Poza tym ten semestr zaczyna mi sie troszke szybciej niz rok temu i niebradzo mam czas na wyjazd.Ale do rzeczy...
      W zyciu nie bylem wczesniej na tej imprezie.Kilka miesiecy wczesniej browary zaczynaja budowac swoje olbrzymie namioty,mogace pomiescic po kilka tys piwoszy.Kazdy browar ma swoj namiot,do kotrego naprawde bardzo ciezko sie dostac.Mi udalo sie tylko dlatego,bo ojciec kolegi akurat zaprosil swoich pracownikow(to taka stara tradycja.jeszcze z pocztakow lotnictwa ) wlasnie na to swieto.Mieli tam zarezerwowanych kilka stolow, a piwo lalo sie bez przerwy.
      Nie sadzilem rowniez,ze mloda kobieta moze uniesc tyle piw w jednej rece.Swietny klimat, na srodku orkiestra, dookola stoly, wszyscy w bawarskich strojach,ludzi tyle, ze jak poszlismy obejsc ten namiot, to przecisnac sie nie mozna bylo.
      A ten Augustiner prosto z beczki...pychota
      Popieram domowe browary!

      Polakom gratulujemy naczelnika

      Zamykam browar.
      Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

      gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

      Comment

      • mwa
        Senior
        • 01-2003
        • 5071

        #18
        Takiemu to dobrze.

        Czy ktoś również może jeszcze coś dopisać-przynajmniej sobie trochę pomarze.
        Pozdrawiam Cię !!!!

        Comment

        • Artur25
          Junior
          • 04-2003
          • 2

          #19
          A ja właśnie tam jade w niedziele. nOrmalnie jestem szczęśliwy jak diabli, bo wiem że taka impreza nigdy w życiu mi się nie trafi.
          Dziękuję mojemu pracodawcy, że zrobił taką miłą niespodzienkę.

          Comment

          • mwa
            Senior
            • 01-2003
            • 5071

            #20
            Artur25 napisał(a)
            A ja właśnie tam jade w niedziele.
            Liczę na małe sprawozdanie.
            Pozdrawiam Cię !!!!

            Comment

            • Wallles
              Junior
              • 07-2003
              • 25

              #21
              mwa napisał(a)
              Takiemu to dobrze.

              Czy ktoś również może jeszcze coś dopisać-przynajmniej sobie trochę pomarze.
              Na Targach i Oktoberfescie byłem chyba w roku 1998, klimat niezapomniany, mnóstwo ludzi, karuzeli w zasadzie tylko dla dorosłych, bo większość była zakazana nawet w USA no i oczywiście Birsztuby w których pełno ludzi, że ciężko się przecisnąć. Największą Birsztubą był Lowenbrau mieścił podobno 10 tys. osób, Paulaner 6 tys.,a reszta troche mniejsza. Piwo niestety bardzo drogie, wtedy 1 kufel litrowy kosztował 10 DM, wychodziło to ok 10-11 zł.(o ile się nie mylę). kobiety nosiły nawet po 10 do 12 kufli litrowych. Niesamowite jak one to uniosły.
              Naprawdę warto tam jechać, choćby raz w życiu.

              Comment

              • mwa
                Senior
                • 01-2003
                • 5071

                #22
                Z tego co się dowiedziałem to teraz piwko kosztuje 6 EURO za kufelek litrowy.
                Pozdrawiam Cię !!!!

                Comment

                • kangurpl
                  Senior
                  • 03-2002
                  • 2660

                  #23
                  EFES1 napisał(a)
                  dlaczego nie zorganizowano wyjazdu do Monachium????????
                  Ależ zorganizuj, chętnie pojedziemy
                  Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                  "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                  "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎