Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2003.12.13 - I Dolnośląskie Spotkanie Piwowarów Domowych

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    2003.12.13 - I Dolnośląskie Spotkanie Piwowarów Domowych

    Mam taki pomysł, żeby spotkać się jeszcze w tym roku w składzie dolnośląskim - jest nas już chyba kilkudziesięciu. Oczywiście jak ktoś chce przyjechać z drugiego końca Polski, to też go przyjmę z otwartymi ramionami. Warunek - przywiezienie własnego piwa do degustacji.

    Wstępnie:
    termin: sobota, 13 grudnia, godz. 10.00 - 13.00
    miejsce: Świdnica, lodowisko, ul. Śląska 35
    program: zapoznanie obecnych, debata na tematy organizacyjno - zaopatrzeniowe, degustacja przywiezionych piw, jakiś konkursik (będą nagrody). Może uda się zorganizować jakąś dodatkową atrakcję.

    Jeśli ktoś ma jakiś pomysł godny realizacji przy tej okazji, bądź chciałby w czymś pomóc, proszę o kontakt krzysiu@browar.biz.
  • muciek
    Member
    • 06-2001
    • 50

    #2
    Chętnie bym przyjechał, ale nie mam na składzie ani butelki piwa a obawaim się że do tego czasu nic nie zrobię.
    Więc chyba się nikomu nie przydam.

    Comment

    • slado
      Gość
      • 07-2003
      • 1072

      #3
      Krzysiu, napisz parę słów zachęty dla przyjezdnych.
      Czy i gdzie mogą liczyć na nocleg, ewentualnie parę godzin na dojście do siebie ?
      Czy impreza odbędzie się w ciepłym lokalu czy też na wolnym powietrzu ? Po prostu garść szczegółów...
      Za piwowarstwo domowe !

      Comment

      • Krzysiu
        Krzysiu
        • 02-2001
        • 14936

        #4
        Noclegi da się załatwić, ale mój pomysł był taki, żeby to nie była dwudniowa balanga, tylko niewielkie spotkanie zapoznawczo - organizacyjne, co oczywiście można zmienić.

        Impreza na wolnym powietrzu w połowie grudnia to dość ryzykowne przedsięwzięcie, ale lokalizacja, jaką oferuję, daje taką możliwość, gdyby przyszła nam fantazja.

        Planowałem tak - ze dwie godziny pogadania, potem jakaś nieduża wycieczka (mam pewien pomysł, ale może być trudny do realizacji). Potem - kto chce lub musi - do domu, a kto chce dłużej zabawić, to też będzie możliwość.

        Dlatego określiłem spotkanie jako lokalne i adresowane głównie do dolnoślązaków, żeby nie zmuszać ludzi z całej Polski do tłuczenia setek kilometrów i zarywania całego kolejnego dnia, a może i pół nocy. Większe spotkanie planuję dwudziestego marca przy okazji giełdy.

        Sam nie wiem, co z tego wyjdzie, odzew póki co jest nie za duży.

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          #5
          Odp: I Dolnośląskie Spotkanie Piwowarów Domowych

          Krzysiu napisał(a)
          Może uda się zorganizować jakąś dodatkową atrakcję.
          No dobra, dobra, mogę przyjechać
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • pjenknik
            • 08-2001
            • 3388

            #6
            Nie odzywałem się bo myslałem, ze dogadaliśmy przez telefon wszystko. Ja piwa nie mam ale przywiozę trochę Mętnego Syfu
            Tylko jak ja i Slado się tam pojawimy to już będzie zlot z Dolnego Śląska i Opolszczyzny
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Comment

            • Krzysiu
              Krzysiu
              • 02-2001
              • 14936

              #7
              Może być i tak, zaproszenia wystosowałem także w kierunku Wielkopolski, to też niedaleko, ale spotkanie jest otwarte dla wszystkich chętnych.

              Comment

              • anteks
                maruda
                • 08-2003
                • 10738

                #8
                jako początkujący piwowar własnego piwa jeszcze nie mam[warki jeszcze leżakują]co do przyjazdu to myśle intensywnie
                Mniej książków więcej piwa

                Comment

                • Tabletka
                  Senior
                  • 11-2003
                  • 194

                  #9
                  Krzysiu napisał:
                  ....Może uda się zorganizować jakąś dodatkową atrakcję


                  patrząc na mojego nicka przybędę z pewnością .... żeby ulżyć potrzebującym

                  Comment

                  • slado
                    Gość
                    • 07-2003
                    • 1072

                    #10
                    Pomimo szczerych chęci nie będę mógł się pojawić osobiście.
                    Bawcie się dobrze i smakujcie tylko dobre piwka!
                    Za udaną imprezkę !

                    Comment

                    • Yossarian
                      Member
                      • 07-2003
                      • 51

                      #11
                      Ja i tak bede w pracy. Wypijcie tj. zdegustujcie za moje zdrowie .
                      A tak jestem ciekawy opini fachowców na temat mego ostatniego (czyt. drugiego) produktu.
                      Pozdrowienia od zapracowanego
                      Howgh !!!!!!!!!!!

                      Comment

                      • naczelnik
                        Senior
                        • 08-2003
                        • 1884

                        #12
                        a ja , panie krzysiu, zgodnie z tym , co juz pisalem w mailu jest za.jemu-temu pomyslu mowie stanowcze i zdecydowane: TAK!

                        pozdrawiam
                        michal kowalczyk
                        Popieram domowe browary!

                        Polakom gratulujemy naczelnika

                        Zamykam browar.
                        Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

                        gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

                        Comment

                        • crizz
                          ...
                          • 02-2003
                          • 1255

                          #13
                          Dziękuję za zaproszenie, ale nie tym razem. Nie miałbym czego przywieźć do degustacji - jedno piwo, z którego do końca nie jestem zadowolony. Do marcowego spotkania będę miał uwarzone i wyleżakowane kilka rodzajów piwa.
                          Oczywiście, żeby nie było tak łatwo, to 20 marca przypadają urodziny mojej żony... eeeh...

                          Comment

                          • pieczarek
                            zwykle cham i prostak
                            • 06-2001
                            • 5011

                            #14
                            crizz napisał(a)
                            Oczywiście, żeby nie było tak łatwo, to 20 marca przypadają urodziny mojej żony... eeeh...
                            Do 20 marca można:
                            1. wykształcić żonę na domowego piwowara,
                            2. zmienić kalendarz, a nawet
                            3. zmienić żonę.
                            Giełda w Świdnicy (niegdyś w Świebodzicach), to jedna z tych imprez, na których forumowicze MUSZĄ być. Tu nie ma zmiłuj. I trzeba, i warto.

                            Comment

                            • pjenknik
                              • 08-2001
                              • 3388

                              #15
                              Chyba crizz chciał odpowiedziec w temacie o imprezie okołogiełdowej w Świdnicy, a nie o zlocie
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎