Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2003.12.29 - Integracja wielkopolskich piwowarów domowych

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • albeertos
    Senior
    • 10-2001
    • 2313

    #31
    O kurcze! Wyście to wszystko spamiętali? Z nadmiaru wrażeń (dla mnie to pierwsze tak duże doświadczenie z piwem domowym) nie zapamiętałem wszystkich nazw piw i z jakich składników były robione. Niemniej największe wrażenie zrobiły na mnie: Porter Crizza, Warzone w Domu brewa, Hopegaarden Browaru Bratniego no i grzybowe rzecz jasna . Cóż, nie ma się co zastanawiać, tylko przyłączyć do braci piwowarskiej i samemu coś zmajstrować.

    Co do organizacji - dajcie spokój. To żaden wysiłek, a i tak "potwierdzone i zarezerowowane" okazało się nie do końca prawdziwe. Mam nadzieje że następnym razem będzie już bez zgrzytów. No i miejsce jest jakby co przyjazne, nie ma przeszkó do wnoszenia domowego piwka na degustacje.

    Pozdrawiam wszystkich uczestników
    (_)>
    Nigdy się nie poddawaj!!!
    Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
    Lech jest tam gdzie jego wiara
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Comment

    • Petrax
      Senior
      • 12-2001
      • 662

      #32
      Ja również bardzo dziękuję organizatorom i piwowarom za niepowtarzalne doznania smakowe. Wszystkie piwa zasługują na uwagę, zwłaszcza Bratnie pszeniczniaki. Następnym razem postaram się wnieźć i coś od siebie.
      In cervisia veritas
      http://www.ptxc.de.vu
      Пиво - вот мое экотопливо

      Comment

      • brew
        Senior
        • 12-2003
        • 159

        #33
        bylo super

        Jeszcze troche w glowie szumi ale wrazenia ze spotkania jak najlepsze. Dzieki za inicjatywe i organizacje.
        Tez jestem pelen podziwu dla crizza, ze spamietal wszystkie nazwy - a moze notowales pod stolem? I podzielem zdanie na temat barmanki.
        Dzieki wszystkim za mile slowa pod adresem mojego "w domu warzonego".
        A z tych 14 degustowanych oddaje moj glos na Paulinge.
        Wszystkich pozdrawiam.

        Comment

        • michalh
          Senior
          • 12-2002
          • 284

          #34
          Crizz pewnie notował skrupulatnie wszystko w telefonie.

          Comment

          • crizz
            ...
            • 02-2003
            • 1255

            #35
            michalh napisał
            Crizz pewnie notował skrupulatnie wszystko w telefonie.
            Usiłowałem, to prawda, ale zapisałem tam tylko Fortune Jasną . Tyle było "polewań", że nie wypuszczałbym telefonu z ręki, gdybym chciał wszystko zapisać. A pamięć, jak widać, prawie niezawodna. Chociaż kolejności polewania nie jestem w stanie odtworzyć... . Na następne spotkanie zabiorę kajecik i ołóweczek.

            Comment

            • brew
              Senior
              • 12-2003
              • 159

              #36
              kto by spamietal

              "Crizz pewnie notował skrupulatnie wszystko w telefonie"
              Tego sie spodziewalem, bo jesliby crizz mial taka pamiec to znaczy, ze za malo wypil

              Comment

              • maciejh
                Junior
                • 11-2003
                • 17

                #37
                W końcu dorwałem się do internetu. Myślę, że koledzy dosyć już napisali, nic dodać nic ująć. Chcę podnieść na duchu Crizza, który zbytnio się przejął swoim pszenicznym, porter był wyśmienity i niczym nie należy się więcej martwić. Pozdrawiam wszystkich uczestników tego "minidecemberfest". Narka.

                Comment

                • brew
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 159

                  #38
                  korekta

                  maciejh! świetna nazwa ALE ponieważ na forum jest zwyczaj wytykania sobie błędów w pisowni itp. więc - Minidezemberfest. A najlepiej by wziął się za to słowo nasz germann, czyli biermann.
                  Hej!

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎