Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2004.08.06 - 2004.08.08 - 8. Międzynarodowy Berliński Festiwal Piwny

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • brzeczka
    Senior
    • 12-2003
    • 373

    #16
    ja się nie zagubię ponownie, bo jednak nie jadę, w sobotę żona kupiła córce meble, za które ja płaciłem i wszystkie imprezy na najbliższe 2 miesiące są odwieszone na kołek, przykra sprawa, bo może to spęd z przytupem (od kilku osób-bywalców słyszałem, że Oktoberfest to przereklamowany ochlaj, wyżerka i buractwo na maksa), ale zawsze coś można nowego podpatrzeć, posmakować, z 200 wafli przywieźć, no i pociągiem raptem 2 godziny z hakiem, jak do Świnoujścia

    Comment

    • clarq
      Senior
      • 09-2003
      • 187

      #17
      a więc byliśmy z Izusiem na Festiwalu Piwnym.

      jechaliśmy ze Szczecina pociągiem RB 9:03 do Angermunde (dojazd do Angermunde 10:20), a potem pociągiem RE do Berlin Ostbahnhof (10:45 - 11:51). bilet Wochenende Ticket za 30,40 euro (upoważnia do jazdy przez cały weekend po terenie niemiec oraz do pierwszej stacji za granicą w pociągach regionalnych od 1 do 5 osób oraz w komunikacji miejskiej na terenie większości miast niemnieckich). kontrola paszportowa w Szczecin Gumieńce (Polska) oraz w Tantow (Niemiecka). niemiecka służba graniczna sprawiała wrażenie, że pierwszy raz widzą Polski dowód osobisty. w Berlinie aby nie chodzić dużo pieszo podjechaliśmy z dworca linią S5 (S-Bahn) do Alexander Platz, a później linią U5 (Metro) do Frankfurter Tor i już byliśmy na Karl-Marx-Alee.

      na samym Festiwalu byliśmy w godzinach 15:00 - 20:00. Festiwal był większy niż w roku 2003 (aż 3 stacje metra). było wiele dobrych piw, niestety także Polska masówka (Żywiec, Okocim i Warka). to trzeba zobaczyć. najciekawsze piwa wymienie niedługo (musze odszukać mój zeszyt z piwami).

      tyle piw chciałem spróbować, że spóźniliśmy się na pociąg bezpośredni do Szczecina o 20:05 i musieliśmy jechać tym o 21:05. wiedzieliśmy tylko, że ma 1 przesiadke, ale nie wiedzieliśmy gdzie. dojechaliśmy do dworca tak jak poprzednio liniami U5 i S5 i wsiedziśmy w jedyny RE jaki był o 21:05. jechał on do Pasewalk'u. wysiedliśmy w Angermunde i na szczęście stał tam pociag RE relacji Angermunde - Szczecin - Angermunde. w Szczecinie jeszcze TYLKO 2 autobusy nocne i już spowrotem w domciu. na wszystkich przesiadkach mieliśmy czas na dojście do pociągu 3-5 min, a był to ostatni pociąg wczoraj do Szczecina.

      Podsumowując impreza była udana, ciekawa. I warto było pojechać, aby spróbować specjałów piwnych niedostępnych w Polsce
      Last edited by clarq; 08-08-2004, 08:22.
      -------------------
      Grupie Żywiec mówie stanowcze NIE!
      Guinnessowi i innym ALE mówie stanowczo TAK!
      Smacznym piwom (także jasnym) mówie TAK.

      Comment

      • clarq
        Senior
        • 09-2003
        • 187

        #18
        a oto piwa, które szczególnie mi smakowały na Festiwalu:
        1. St. James´s Gate Dublin - Guinness Extra Stout
        2. Grimbergen - Optimo Bruno
        3. Gasthof zur Schore - Dunkel
        4. Warsteiner - Hilight Cola
        5. Amstel
        -------------------
        Grupie Żywiec mówie stanowcze NIE!
        Guinnessowi i innym ALE mówie stanowczo TAK!
        Smacznym piwom (także jasnym) mówie TAK.

        Comment

        • Andi
          Senior
          • 07-2001
          • 1915

          #19
          clarq napisał(a)
          a oto piwa, które szczególnie mi smakowały na Festiwalu:
          1. St. James´s Gate Dublin - Guinness Extra Stout
          2. Grimbergen - Optimo Bruno
          3. Gasthof zur Schore - Dunkel
          4. Warsteiner - Hilight Cola
          5. Amstel
          Zer sie tak spytam ile dales na festivalu za Warsteinera z Cola ?
          w Sklepach mozna go dostac za ok 50-70 €centöw
          Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

          http://www.andreas-kronkorken.de

          Comment

          • clarq
            Senior
            • 09-2003
            • 187

            #20
            2,50 euro + 2 euro kaucja za szklanke
            -------------------
            Grupie Żywiec mówie stanowcze NIE!
            Guinnessowi i innym ALE mówie stanowczo TAK!
            Smacznym piwom (także jasnym) mówie TAK.

            Comment

            • Andi
              Senior
              • 07-2001
              • 1915

              #21
              Tak tez myslalem
              Na wszelkich rodzajach Bierfestival albo Bierbörsw sa normalne piwa do kupienia po 4 krotnym przebiciu.
              W nastepnym tygodniu tz od 13 -16 08 odbedzie sie najwieksza w Niemczech Bierbörse w Leverkusen.
              Ze mam tylko 65 km to sie chetnie tam wybiore tym bardziej ze bedzie wiele atrakcji typu Wystep zespolu Smouke na zywo i wiele innych
              Najlepiej wszystko przeczytac pod haslem www. bierbörse.com
              Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

              http://www.andreas-kronkorken.de

              Comment

              • Czes
                PremiumUżytkownik
                • 06-2001
                • 752

                #22
                Wybrałem się głównie po to by spróbować lokalnej specjalności: Berliner Weisse - stylu piwa , który w każdej chwili może zaniknąć
                Bodajże tylko trzy browary berlińskie jeszcze warzą to lekkie (ok 3 % obj. alkoholu) i kwaskowe (kwas mlekowy) piwo: Berliner Kindl, Schultheiss i Berliner Buergerbreau.
                Kwaśność piwa zwyczajowo jest niwelowana dodatkiem syropu malinowego, albo zielonego z marzanny (?)[ niem. waldmeister].
                Piłem na miejscu produkt Berliner Kindl bez dodatku syropu i w ten upalny dzień było to przyjemne doświadczenie. Butelkowane/puszkowane próbki wszystkich dostępnych wersji czekają na degustację.
                Berliner Weisse jest sprzedawany w postaci gotowych, kolorowych miksów, czym stara sie upodobnić do popularnych alkoholowych wynalazków popularnych wśród pokolenia wyrosłego na Coca-Coli. Być może to ostatnia szansa na przetrwanie stylu.
                Próbowałem także z przyjemnością tradycyjnego piwa dla cyklistów - Radlera, który jest mieszaniną piwa z sokiem jabłkowym. Nie brakowało na Karl Marx Alee piw pszenicznych...
                jednak najlepszym piwem próbowanym owego dnia był produkt browaru restauracyjnego Radigk's - Rogenbier (piwo żytnie).

                Festiwal na tle naszych piwnych imprez, jak np. Chmielaki, jest wzorowo zorganizowany.
                Jest to zdanie nie tylko moje ale i naszego psa Hopsa, który w Krasnymstawie w obawie o życie nie opuszcza samochodu.
                O!Nanobrowar Domowy "PiwU"

                Comment

                • Krzych15
                  Senior
                  • 10-2002
                  • 596

                  #23
                  Eibauer z "buta" też całkiem niezły.
                  Attached Files
                  krzych
                  Dzień bez piwa to stracony dzień.

                  Comment

                  • Krzych15
                    Senior
                    • 10-2002
                    • 596

                    #24
                    No i dobry na lato weisbier Hirsch-a
                    Attached Files
                    krzych
                    Dzień bez piwa to stracony dzień.

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎