Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2004.08.14 - Zwiedzanie: Siemianowice

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • celt_birofil
    † 2017 Piwosz w Raju
    • 09-2001
    • 4469

    #31
    mwa napisał(a)
    Kurcze, ja znów robię.
    Chu....w d.... z tą robotą
    To ją zmień, skoro tak Cię wkurza
    Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

    Comment

    • adam16
      Senior
      • 02-2001
      • 9865

      #32
      Dobra - kto będzie najprędzej w Katowicach, żebym wiedział kiedy mam się wybrać po pierwszą osobę?
      Aha
      Najlepszym miejscem spotkania będzie fontanna tzw. "Żaba" na ul. Stawowej. Tam bliziutko można się napić Strzelca (jeżeli będzie już knajpa otwarta).
      Browar Hajduki.
      adam16@browar.biz
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

      Comment

      • pwolak
        Senior
        • 11-2002
        • 176

        #33
        Jako że mieszkam w Katowicach też mogę być o którejkolwiek, a żaba też ok miejsce

        Comment

        • Krzych15
          Senior
          • 10-2002
          • 596

          #34
          Ja też się wstawię tym razem z Chorzowa
          krzych
          Dzień bez piwa to stracony dzień.

          Comment

          • Diablak
            Gość
            • 12-2003
            • 4

            #35
            Mnie również interesuje zwiedzenie tego browaru, czy będzie możliwość również w innym terminie. Teraz wyjeżdżam i nie mogę, ale np. 28.08 lub w drugiej połowie września w weekend bardzo chętnie bym się załapał. Ewentualnie proszę o cynk jak się mogę skontaktować z obecnym właścicielem browaru Siemianowice. Piszę na temat tego browaru tekst dla "Krajoznawcy Górnośląskiego" i szukam nowych źródeł informacji. Z góry dzięki za pomoc.

            Comment

            • celt_birofil
              † 2017 Piwosz w Raju
              • 09-2001
              • 4469

              #36
              adam16 napisał(a)
              Dobra - kto będzie najprędzej w Katowicach, żebym wiedział kiedy mam się wybrać po pierwszą osobę?
              Aha
              Najlepszym miejscem spotkania będzie fontanna tzw. "Żaba" na ul. Stawowej. Tam bliziutko można się napić Strzelca (jeżeli będzie już knajpa otwarta).
              Czy możemy ustalić ostateczny termin zbiórki obok Żaby na godz. 9.oo ? Czy aby nie jest to punkt orientacyjny dla jakiegoś "środowska"?
              Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

              Comment

              • adam16
                Senior
                • 02-2001
                • 9865

                #37
                celt_birofil napisał(a)
                Czy możemy ustalić ostateczny termin zbiórki obok Żaby na godz. 9.oo ? Czy aby nie jest to punkt orientacyjny dla jakiegoś "środowska"?
                To jest ogólnie przyjęty punkt orientacyjny, wszelakich środowisk.
                Niech będzie 9.00.
                Browar Hajduki.
                adam16@browar.biz
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                Comment

                • adam16
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 9865

                  #38
                  Diablak napisał(a)
                  Mnie również interesuje zwiedzenie tego browaru, czy będzie możliwość również w innym terminie. Teraz wyjeżdżam i nie mogę, ale np. 28.08 lub w drugiej połowie września w weekend bardzo chętnie bym się załapał. Ewentualnie proszę o cynk jak się mogę skontaktować z obecnym właścicielem browaru Siemianowice. Piszę na temat tego browaru tekst dla "Krajoznawcy Górnośląskiego" i szukam nowych źródeł informacji. Z góry dzięki za pomoc.
                  A to chyba już rozmawialiśmyu w tej sprawie telefonicznie. Pewnie będzie możliwe zorganizowanie zwiedzania w innych terminach. Proponuję jednak rozmowę z właścicielem.
                  Browar Hajduki.
                  adam16@browar.biz
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                  Comment

                  • adam16
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 9865

                    #39
                    adam16 napisał(a)
                    To jest ogólnie przyjęty punkt orientacyjny, wszelakich środowisk.
                    Niech będzie 9.00.
                    Choć chyba lepiej będzie ustalić 8.45. Zgłaszajcie jak wam pociągi/autobusy docierają do Katowic. Zmotoryzowani nie mają tego problemu.
                    Browar Hajduki.
                    adam16@browar.biz
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                    Comment

                    • celt_birofil
                      † 2017 Piwosz w Raju
                      • 09-2001
                      • 4469

                      #40
                      To może lista obecności?
                      1. Adam16
                      2. Celcik
                      Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                      Comment

                      • pwolak
                        Senior
                        • 11-2002
                        • 176

                        #41
                        Lista obecności:
                        1. Adam16
                        2. Celcik
                        3. pwolak

                        Comment

                        • Warek
                          Senior
                          • 12-2003
                          • 127

                          #42
                          Lista obecności:
                          1. Adam16
                          2. Celcik
                          3. pwolak
                          4. Warek (ja będę czekał przed browarem w Siemianowicach)
                          http://www.mafoto.pl/

                          Comment

                          • iommi
                            Senior
                            • 07-2003
                            • 1522

                            #43
                            A ja tym razem wpisuję się na listę nieobecnych. Niestety...
                            *****************************

                            Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                            *****************************

                            Comment

                            • adam16
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 9865

                              #44
                              Warek napisał(a)
                              Lista obecności:
                              1. Adam16
                              2. Celcik
                              3. pwolak
                              4. Warek (ja będę czekał przed browarem w Siemianowicach)
                              Mam nadzieję, że to nie koniec listy obecności
                              Browar Hajduki.
                              adam16@browar.biz
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                              Comment

                              • celt_birofil
                                † 2017 Piwosz w Raju
                                • 09-2001
                                • 4469

                                #45
                                Zgodnie z PKP-owskim planem, powinienem dojechać o 8.40. Proszę więc o wyrozumiałość osoby nadpunktualne
                                Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎