Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2004.08.14 - Zwiedzanie: Siemianowice

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23798

    #46
    ja się też dopisuję, ale nie wiem jeszcze czy sam czy też nie.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • Małażonka
      Senior
      • 03-2003
      • 4602

      #47
      Jak również pozostaje zagadką - czy budzik zadziała

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23798

        #48
        z budzikami nie miewam problemu. gorzej z osobą, która ma zostać przez ów budzik obudzona
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • celt_birofil
          † 2017 Piwosz w Raju
          • 09-2001
          • 4469

          #49
          "I do południa, budzikom śmierć!!!"
          Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

          Comment

          • celt_birofil
            † 2017 Piwosz w Raju
            • 09-2001
            • 4469

            #50
            Jeszcze jeden pytajnik: czy ktoś ze zwiedzaczy życzy sobie butelczynę Cieszyńskiego portera?
            Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23798

              #51
              Art by sobie zażyczył 3 sztuki, jeśli Celta pleców to nie wykończy oczywiście

              aha 1, jeśli ktoś ma ochotę na Namysłowy albo Głubczyce, niechaj daje znać na PW.

              aha 2, czy w okolicy gdzieś można zakupić portera strzeleckiego?

              Aha 3, przejedzim najprawdopodobniej samochodzikiem najprawdopodobniej w trójkę.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • celt_birofil
                † 2017 Piwosz w Raju
                • 09-2001
                • 4469

                #52
                ART napisał(a)
                Aha 3, przejedzim najprawdopodobniej samochodzikiem najprawdopodobniej w trójkę.
                Admin Wielki Browarny z Osobą Towarzyszącą i któż jeszcze??
                Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                Comment

                • adam16
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 9865

                  #53
                  ART napisał(a)
                  ...Aha 3, przejedzim najprawdopodobniej samochodzikiem najprawdopodobniej w trójkę.
                  To będzie trójka murarska?
                  Browar Hajduki.
                  adam16@browar.biz
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                  Comment

                  • celt_birofil
                    † 2017 Piwosz w Raju
                    • 09-2001
                    • 4469

                    #54
                    Art Samochodzik i Łowcy Birofiliów
                    Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                    Comment

                    • celt_birofil
                      † 2017 Piwosz w Raju
                      • 09-2001
                      • 4469

                      #55
                      ART napisał(a)
                      Art by sobie zażyczył 3 sztuki, jeśli Celta pleców to nie wykończy oczywiście
                      Lista zamówień zostaje zamknieta - portery 3. Dam radę
                      Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                      Comment

                      • adam16
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 9865

                        #56
                        celt_birofil napisał(a)
                        Lista zamówień zostaje zamknieta - portery 3. Dam radę
                        Mam nadzieję, że wśród tych trzech porterków będzie i ten, który zamówiłem przez GG.
                        Last edited by adam16; 13-08-2004, 15:34.
                        Browar Hajduki.
                        adam16@browar.biz
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                        Comment

                        • celt_birofil
                          † 2017 Piwosz w Raju
                          • 09-2001
                          • 4469

                          #57
                          Jednym słowem Cztery Portery i Celt
                          Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                          Comment

                          • adam16
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 9865

                            #58
                            No i dokonało się. Już po wycieczce. Browarowicze wraz z grupą z tyskiego Kufelka, siedzą zapewne na kanapach i oglądają na DVD niespodziewane bonusy po zwiedzaniu browaru w Siemianowicach. Szczegóły i fotki pewnie wkrótce się pojawią. Ja mam tylko małą prośbę do wycieczkowiczów - Kto był niech prześle do mnie info na PW bo się trochę gubię kto zacz.
                            A kto nie był, chyba ma czego żałować.
                            Browar Hajduki.
                            adam16@browar.biz
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                            Comment

                            • adam16
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 9865

                              #59
                              adam16 napisał(a)
                              ...
                              A kto nie był, chyba ma czego żałować.
                              A najbardziej niech żałuje Pjęknik. Jak będą fotki, Art. zamieści i Pjęknik zobaczy czego. Taka fajna była ta kołyska piwowara.
                              Browar Hajduki.
                              adam16@browar.biz
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                              Comment

                              • adam16
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 9865

                                #60
                                Podziękowanie

                                A teraz trochę oficjalniej. Otóż należą się wielkie słowa podziękowania panu Jerzemu Łazarczykowi, za możliwość zwiedzenia najpierw browaru w Raciborzu, teraz browaru w Siemianowicach i za zaproszenie na przyszłość. Myślę, że go nie zawiedziemy.
                                I jeszcze podziękowania za Jego cierpliwość do nas w czasie, kiedy porozłaziliśmy się po browarze w poszukiwaniu gadżetów, nie koniecznie piwnych.
                                Browar Hajduki.
                                adam16@browar.biz
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎