Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2004.09.10-12 - Krasnystaw, 34. Chmielaki Krasnostawskie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • druhboruch
    Junior
    • 03-2003
    • 24

    #16
    Uzupełnienie informacji o programie Chmielaków

    Witam pięknie!

    Chcę otóż czem prędzej donieść, iż z dobrze poinformowanych żródeł wiem, że w ramach koncertu "Wieczór z Folklorem Zjednoczonej Europy"
    wystąpi zespół THE CELTIC FOLK. Jedna z niewielu (jeśli nie jedyna)polskich kapel grająca folk celtycki tradycyjnie.

    Pozdrawiam

    Comment

    • peter_1000
      Senior
      • 05-2003
      • 583

      #17
      Ja by się wybrał. To chyba jedyna piwna impreza na którą z Przemyśla nie mam bardzo daleko
      Przemyski Browar Forteczny oraz wędzarnia

      Comment

      • kiszot
        Senior
        • 08-2001
        • 8081

        #18
        Czy to aby nie termin zlotu
        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
        So von Natur, Natur in alter Weise,
        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

        Comment

        • adam16
          Senior
          • 02-2001
          • 9865

          #19
          kiszot napisał(a)
          Czy to aby nie termin zlotu
          No popatrz - nie ustalili tego z forumowiczami...
          Browar Hajduki.
          adam16@browar.biz
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

          Comment

          • bury_wilk
            Senior
            • 01-2004
            • 2655

            #20
            A czy coś wiadomo, jakie browary będą się wystawiać? Na zlot nie jadę, to może choć na Chmielaki i koncert Kultu bym się pofatygował. Tylko nie do końca jestem przekonany, czy warto...

            Last edited by bury_wilk; 04-09-2004, 11:32.
            Lubię kiedy się zieleni
            Lubię jak się piwo pieni...

            ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

            Comment

            • kishar
              Senior
              • 10-2003
              • 1691

              #21
              We wczorajszych loklnych gazetach były dodatki o chmielakach ale nie było nic w nich ciekawego, ani nie było określone jakie się browary pojawią,a napewno będzie Perła.

              Comment

              • peter_1000
                Senior
                • 05-2003
                • 583

                #22
                Miałem potworną ochotę wybrać się do Krasnegostawu na Chmielaki. Namówiłem kumpla,fana Kultu i postanowione, jedziemy. Jako że jechałbym na wieczór a blisko nie mieszkam, chciałem wynając jakiś pokój na noc. Okazało się że w całym Krasnymstawie są dwa hotele:

                - Barbara 30 miejsc noclegowych; 150 zł za noc od osoby
                - Rapa 18 miejsc noclegowych, wolnych żadnych więc o cenę nie pytałem

                Myślę sobie niemożliwe. Znalazłem więc numer tamtejszej informacji PTTK.Dzwonię. Nie ma takiego numeru. Widocznie PTTK padł. Dzwonię więc do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, pani owszem odebrała ale stwierdziła że oprócz wyżej wymienionych żadnej bazy noclegowej Krasnystaw nie posiada.
                Ha myślę sobie, tak łatwo się nie poddam, ciut pod krasnymstawem istnieje sobie stadnina ogierów która ogłasza się w internecie że wynajmuje domki kempingowe. Dzwonię na pierwszy numer; nie odpowiada. Dzwonię na drugi zgłasza się labolatorium medyczne, miła pani powiedziała że to owszem był numer do stadniny, ale to było dawno. Podała mi nawet numer aktualny. Dzwonie, odebrała też pani, tym razem mniej miła, która powiedziała owszem mają domki, 15 zł od osoby, ale poprosiła abym zadzwonił za godzinę, to będzie jej koleżanka zajmująca się tymi sprawami. Zadzwoniłem, rozmowa trwała krótko: w tym terminie nie są zainteresowani wynajmem. I rzuciła słuchawką. Widocznie dla 30 zł nie ma co strzępić języka.

                I tak drodzy forumowicze dochodzę do konkluzji, w której stwierdzam że jeśli jakieś miasto (powiatowe) porywa się na imprezę mającą ambicje ponad regionalne, oraz ogłasza się z nią w internecie powinno bardziej dbać o turystów. 48 miejsc hotelowych (w tym 30 za półtorej stówy) to znacznie za mało. Na równie niskim poziomie jest poziom informowania oraz obsługi turysty.
                Chmielaki Chmielakami , Kult Kultem nad Wieprzem w namiocie spać nie zamierzam (bo kempingu Krasnystaw nie posiada)
                Przemyski Browar Forteczny oraz wędzarnia

                Comment

                • bury_wilk
                  Senior
                  • 01-2004
                  • 2655

                  #23
                  My planowaliśmy spać w samochodzie, ale plany się schrzaniły i nie pojechaliśmy wcale. Minus - impreza w plecy. Plus - wyspałem się...

                  Lubię kiedy się zieleni
                  Lubię jak się piwo pieni...

                  ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                  Comment

                  • peter_1000
                    Senior
                    • 05-2003
                    • 583

                    #24
                    Czy był ktoś na chmielakach? Może parę słów o wrażeniach oraz jakie browary tam były obecne??
                    Przemyski Browar Forteczny oraz wędzarnia

                    Comment

                    • sklep-piwowar
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 559

                      #25
                      Koledzy byli ,podobno z roku na rok coraz gorzej ,Tylko Browary Lubelskie miały profesjonalnie przygotowane stoisko ,reszta słabo ,zero gratisów.Na stoisku GŻ kogel-mogel róznych marek piw.Nie było Lwówka Śląskiego ,ale jest i dobra nowina podobno Browar Hetman odbił się od dna

                      Comment

                      • Mistrzu
                        Senior
                        • 08-2003
                        • 750

                        #26
                        peter_1000 napisał:
                        ...I tak drodzy forumowicze dochodzę do konkluzji, w której stwierdzam że jeśli jakieś miasto (powiatowe) porywa się na imprezę mającą ambicje ponad regionalne, oraz ogłasza się z nią w internecie powinno bardziej dbać o turystów...
                        Byłem na Chmielakach trzy razy w latach 1995-97 i nigdy nie udało mi się znaleźć noclegu bliżej niż 30 kilometrów od miasta. Nawet próbowałem rezerwować pokoje parę miesięcy przed imprezą. I tak nie było wolnych miejsc. Za każdym razem musiałem dojeżdżać do Krasnegostawu z Chełma i to w każdy dzień imprezy. Dojazd taki nie był problemem w dzień, ale wrócić późną nocą to było dopiero wyzwanie. Kończyło się zazwyczaj na tym, że trzeba było wynająć taxi. Co oczywiście niemało kosztowało. Raz z duszą na ramieniu wracałem do hotelu w Chełmie własnym samochodem nie będąc pewnym czy już całkowicie pozbyłem się alkoholu z organizmu. Wszystkie te niewygody w tamtych latach były wynagradzane z nawiązką: ponad 20 browarów prześcigających się w uatrakcyjnianiu klientom pobytu, masa gadżetów darmowych i odpłatnych, wiele innych atrakcji.
                        Last edited by Mistrzu; 14-09-2004, 11:40.

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎