Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2007.06.23 - I Jarmark Zdrowej Żywności i Trunków Domowych

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • huanghua
    Senior
    • 10-2005
    • 1910

    2007.06.23 - I Jarmark Zdrowej Żywności i Trunków Domowych

    I Jarmark Zdrowej Żywności i Trunków Domowych

    Impreza mająca na celu promowanie małych, regionalnych wytwórców zdrowej żywności i różnorodnych domowych napitków. Jarmark to całodzienne spotkanie z konkursami, prelekcjami i możliwością degustacji potraw, napojów i trunków wytwarzanych według tradycyjnych receptur. Kilkudziesięciu wystawców - nie tylko z Pomorza - zaprezentuje swoje produkty.

    Winiarze, miodosytnicy, zielarze, wytwórcy serów i wędlin będą opowiadać o swoich wyrobach i ich zaletach. Nie zabraknie też pokazów, w tym na przykład pokazowej warki piwa domowego. Nad właściwym poziomem wystawianych napitków będzie zresztą czuwać Oddział Pomorski Stowarzyszenia Winiarzy i Miodosytników Polskich, który aktywnie uczestniczy w przygotowywaniu przedsięwzięcia.

    Miejsce: Pensjonat "Pod Abażurem" w Nicponii koło Gniewu (pikne miejsce... pikne )
    Termin: 23 czerwca 2007

    Linki:
    http://www.podabazurem.pl/imprezy/ja...unkow-domowych
    http://www.gniew.pl/index.php?page=25

    P.S. W końcu na Pomorzu pojawia się okazja zobaczenia na żywo jak wygląda proces warzenia piwa domowego. Niezdecydowanych do tej pory serdecznie zapraszam. Howgh!
    Last edited by huanghua; 23-05-2007, 20:49.
    W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8962

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika huanghua Wyświetlenie odpowiedzi
    Winiarze, miodosytnicy, zielarze, wytwórcy serów i wędlin będą opowiadać o swoich wyrobach i ich zaletach. Nie zabraknie też pokazów, w tym na przykład pokazowej warki piwa domowego. Nad właściwym poziomem wystawianych napitków będzie zresztą czuwać Oddział Pomorski Stowarzyszenia Winiarzy i Miodosytników Polskich, który aktywnie uczestniczy w przygotowywaniu przedsięwzięcia.
    No dobrze, napitki serwować będą miodosytnicy i winiarze. Ciekawe kto będzie warzył piwo zapewne serowarzy
    Last edited by Ahumba; 23-05-2007, 21:11.
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

    Comment

    • huanghua
      Senior
      • 10-2005
      • 1910

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
      No dobrze, napitki serwować będą miodosytnicy i winiarze. Ciekawe kto będzie warzył piwo zapewne serowarzy
      To zależy kto będzie po napitkach i jadle zdolny do sterczenia przy garach
      W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

      Comment

      • huanghua
        Senior
        • 10-2005
        • 1910

        #4
        Zapytuje tu oficjalnie, ile osób będzie zainteresowanych pokazem warzenia?
        Pytam, bo chcę przygotować odpowiednią ilość atrakcji towarzyszących... no i piwa do degustacji
        W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

        Comment

        • huanghua
          Senior
          • 10-2005
          • 1910

          #5
          I jeszcze jedno zaproszenie na waŻenie : http://nowydworgdanski.naszemiasto.p...ia/740706.html
          Last edited by huanghua; 19-06-2007, 08:13.
          W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

          Comment

          • huanghua
            Senior
            • 10-2005
            • 1910

            #6
            Dziś, ewentualnie jutro zamieszczę relację z jarmarku.
            W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

            Comment

            • huanghua
              Senior
              • 10-2005
              • 1910

              #7
              Pierwsza krótka relacja z waŻenia w Nicponii
              W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

              Comment

              • huanghua
                Senior
                • 10-2005
                • 1910

                #8
                Krótka Relacyja

                Dzień Jarmarku w Nicponii zaczął się deszczowo i takim pozostał właściwie do samego końca. To z pewnością wpłynęło na frekwencję osób zainteresowanych, którą i tak oceniam na wiele obiecująca w latach następnych.
                Pokaz warzenia piwa rozpoczęliśmy ok. godz. 9:30, a międzyczasie odbywały się równolegle prelekcja dotyczące: właściwości leczniczych miodów, uprawy i wykorzystania ziół, wędzenia oraz produktów lokalnych pochodzących z Doliny Dolnej Wisły (np. wyśmienite powidła i miody Lokalnej Grupy Działania)
                A nasza warką wciąż się warzyła...
                Kilka fotek:

                Click image for larger version

Name:	DSC00014.JPG
Views:	1
Size:	55,5 KB
ID:	2023611
                Śrutowanie z czynnym udziałem Zbyszka - pszczelarza

                Click image for larger version

Name:	DSC00025.JPG
Views:	1
Size:	46,5 KB
ID:	2023612
                Ja i Drugi Oficer pokładu

                Click image for larger version

Name:	DSCN02137.JPG
Views:	1
Size:	33,6 KB
ID:	2023613
                TVP3 O/Gdańsk

                Click image for larger version

Name:	DSCN02136.JPG
Views:	1
Size:	36,8 KB
ID:	2023614
                Pierwsze pytania

                Click image for larger version

Name:	DSCN02160.JPG
Views:	1
Size:	34,7 KB
ID:	2023615
                ... i kolejne pytania.

                Relacja z głupot które wygadywałem ma się pojawić 15 lipca w telewizji regionalnej, ale godziny nie pamiętam

                Aaaaa, bym zapomniał że swym radiowym głosem (buhehe) zasiliłem audycję Radia Głos - Katolickiej Rozgłośni Diecezji Pelplińskiej

                Podziękowania dla sklepu: Piwowar.biz za fundnięcie surowców do pokazu


                W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

                Comment

                • jacer
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 9875

                  #9
                  Powiem tylko tyle: pieknie
                  Milicki Browar Rynkowy
                  Grupa STYRIAN

                  (1+sqrt5)/2
                  "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                  "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                  No Hops, no Glory :)

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎