Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2002.09.07 - Grodzisk Wielkopolski

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    #31
    Giełda i wystawa modeli samolotów wojskowych i innego sprzętu wojskowego. A to też moja dziedzina. Dlaczego nie mogę tam być
    Last edited by adam16; 06-09-2002, 17:32.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • pieczarek
      zwykle cham i prostak
      • 06-2001
      • 5011

      #32
      Wiem, że to nie na temat ale mam pilną sprawę do jakiegoś poznaniaka (z samego Poznania). Potrzebuję jutrzejszy "Głos Wielkopolski" z wkładką o wynajmie mieszkań. Nie chcę jakiejś mutacji z Piły, czy Leszna ale właśnie o mieszkaniach w Poznaniu. Jeśli któryś forumowicz wybiera się do Grodziska i zdąży rano z zakupami to proszę o jeden egzemplarz "Głosu".

      Comment

      • albeertos
        Senior
        • 10-2001
        • 2313

        #33
        Na giełdę zajechaliśmy (tzn. ja + moja piękniejsza połowa) ok. godz. 7. Byłem lekko zaskooczony, gdyż na innych giełdach ruch o tej porze juz spory, natomiast w Grodzisku tak dosyć sennie i jeszcze sporo wolnych miejsc było. Tak gdzieś, pół godziny później pojawił się kolega Prezes w obstawie młodzieży i zaprzyjaźnionego Bronka, sąsiada z południa. Ok. godz. 8 zawitała reszta forumowiczów: Marusia, Slavoy, StaryKocur i Marcopolok. Byli również Pieczarek i Pivaria, jeżeli kogoś pominąłem to bardzo przepraszam i żałuję.
        Niestety handel szedł dosyć mizernie, najlepiej jeszcze było w gronie forumowiczów, gdzie kilka transakcji zostało zawartych (dla mnie zresztą bardzo udanych) przy wspólnym . Cieszę się szczególnie ze szkła, które kupiłem o Marcopoloka. Piękne Leffe.
        O 10 Prezes dał sygnał do odwrotu i ruszyliśmy na miasto, gdzie zobaczyliśmy 4 (chyba dobrze zapamiętałem) budynki po grodziskich browarach. Niestety w żadnym z nich piwo się już nie warzy . Pogoda była piękna i sprzyjała ku tego typu eskapadom. W międzyczasie Kocur próbował zmajstrować od barmana (szumne określenie) w pewnym lokalu rekalmę Berlinera Kindla udając francuza, ale nic z tego nie wyszło. Niestety ok. 12 Prezes musiał już uciekać z Grodziska, natomiast reszta przeniosła się w okolice dworca i upajała się (z wyjątkiem taxi-drivera Marco) do późnych godzin popołudniowych beczkowym Kasztelanem.
        (_)>
        Nigdy się nie poddawaj!!!
        Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
        Lech jest tam gdzie jego wiara
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Comment

        • StaryKocur
          Senior
          • 01-2002
          • 1521

          #34
          .... w cenie 2,50 za 0,5 l.
          Więc kto nie był, niech żałuje.

          SK
          Piwo pite z umiarem
          nie szkodzi w żadnych ilościach.

          Comment

          • pivaria
            Senior
            • 03-2001
            • 1538

            #35
            Po giełdzie w Grodzisku

            Też tam byłem i piwo piłem. Do Grodziska Wlkp. ze Szczecina wybrała się 4-osobowa ekipa: Zbyszek Spunda, Waldek (kierowca) oraz niżej podpisany z Alexandrem, pacholęciem jak najbardziej ślubnym.
            Giełda raczej z tych bardziej kameralnych choć międzynarodowa, bo i bracia pepiki zjechali zza Olzy oraz fryce zza Odry.
            Było nieźle. Jak zwykle była to świetna okazja do towarzyskiego spotkania. Przyznać muszę , że za niektórymi buziami już się stęskniłem, a widziałem je ostatnio w Żywcu.
            Skoro o Żywcu mowa to Marcopolakowi urosła bródka. Wygląda teraz jak skrzyżowanie lewackiego extremisty z wietnaskim przywódcą Ho Shi-Minhem (czytaj: Ho Szi-Minem) - były w tym też elementy grangu...
            Na giełdę, oprócz akcesoriów stosownych przywiozłem też mój najnowszy nabytek czyli aparat cyfrowy, który testowałem na ludziach bez skrupółów. Jeśli się uda to załączam obrazki.
            Pozdrawiam i do miłego!
            PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
            www.pivaria.pl
            https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23782

              #36
              fotki naszego Pivariusza.

              1. na pierwszy rzut wszystkie ludki razem
              Attached Files
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23782

                #37
                2. Stoisko przyjaciół zza Oderki.
                Attached Files
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23782

                  #38
                  3. Dwóch bliźniaków, jeden starszy jeden młodszy

                  dobra dobra żarty na bok podobieństwo koszulkowe to na pewno tylko zbieg okoliczności. a więc patrząc od lewej Zbyszek Spunda, główny Pivariusz oraz kawałek ręki (Marusi??? ).
                  Attached Files
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23782

                    #39
                    proszę zwrócić uwagę na ten przepełniony sarkazmem wskazujący palec

                    oki oki, jeszcze jedna fotka, ale ta już powędrowała do Galerii:
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • albeertos
                      Senior
                      • 10-2001
                      • 2313

                      #40
                      ART napisal/a
                      fotki naszego Pivariusza.

                      1. na pierwszy rzut wszystkie ludki razem
                      A teraz pytanie konkursowe: gdzie się schował Stary Kocur na załączonym powyżej obrazku?
                      (_)>
                      Nigdy się nie poddawaj!!!
                      Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                      Lech jest tam gdzie jego wiara
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        #41
                        ART napisal/a
                        a więc patrząc od lewej Zbyszek Spunda, główny Pivariusz oraz kawałek ręki (Marusi??? ).
                        No, jeśli damska ręka ze szklanką lub kuflem, to ani chybi moja
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • pivaria
                          Senior
                          • 03-2001
                          • 1538

                          #42
                          Palec Marusi
                          W geście Marusi nie dopatrzyłem się sarkazmu.
                          Ów palec Marusi ma rangę symboliczną : on oskarżycielsko wskazuje na tego, kto zabrał jej browar ze szklanki, która przecież jest pusta...
                          Jeśli chodzi o mnie i Zbyszka to pewnie patrzymy z podziwem na śmiałka, który nie bacząc na silną obsatwę Marusi z FORUM wypił jej piwko, ale też i niewiasta sama sobie winna bo niepotrzebnie się odwraca i dyskutuje o wyższości piwa "Karmi" nad "Piastem".

                          PS - Nie chcę być niedyskretny, ale na foto widać też fragment owłosienia Marusi...
                          PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
                          www.pivaria.pl
                          https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

                          Comment

                          • Żywiec
                            Senior
                            • 12-2001
                            • 1571

                            #43
                            albeertos napisal/a

                            ruszyliśmy na miasto, gdzie zobaczyliśmy 4 (chyba dobrze zapamiętałem) budynki po grodziskich browarach. Niestety w żadnym z nich piwo się już nie warzy
                            Oto jeden z tych browarów (patrz w lewo), w stanie sprzed II wojny światowej.
                            Attached Files

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎