Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Tydzień brytyjski w Lidl

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dzemek
    Senior
    • 12-2010
    • 448

    #61
    Byłem dzisiaj w Lidlu na zakupach i anglików jest sporo, chyba wszystkie po 4 zł. Z tego co pamiętam to w tygodniu brytyjskim był Guinness - on akurat był już wykupiony. Łowczy w promocji, bodajże po 2,29 zł.

    Comment

    • Petitpierre
      Senior
      • 01-2014
      • 2560

      #62
      Ginger Beard wykupili, również Tennent's i Spitfire, jest Hen's Tooth, Late Red, Bishop Finger, Ruddles i Golden, ceny na razie bz.
      Mały porterek-przyjaciel nerek

      Comment

      • forra6
        Senior
        • 11-2008
        • 413

        #63
        U mnie z kolei 2/3 pozostałości stanowi Late Red - w mojej opinii najciekawsze piwo tegoroczne. No ale póki cena 4zł zapasów robił nie będę za to kartonik Łomży Wybornej czy jak jej tam zakupiłem
        Don't trust nobody, It will cost you much too much
        Beware of the dagger, It caress you at first touch
        O, all small creatures, It is the twilight if the gods

        Comment

        • marqqq
          Senior
          • 12-2014
          • 659

          #64
          U mnie nadal jeszcze większość jest. Nawet Late red sporo. Ipa gold końcówka, tej drugiej brak, podobnie jak Ginga.
          Dziś wziąłem na warsztat Hensa i Bishopa.
          Argusy zniknęły.

          Comment

          • Prusak
            Senior
            • 07-2005
            • 4305

            #65
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
            Sezon ogórkowy więc znowu możemy hamletyzować czy wybrać polski kraft z trocinami, warzony w stolicy diacetylu przez speców od marketingu i kosztujący 7,90 zł czy brytolski/belgijski/czeski koncerniak za 3,90 zł
            Za 3,99, za tyle wczoraj widziałem w Lidlu, choć rzadko bywam.

            Comment

            • Petitpierre
              Senior
              • 01-2014
              • 2560

              #66
              Late Red, Abbot Ale, Ruddles, po 3,49 za sztukę. Do cierpliwych świat należy.
              Mały porterek-przyjaciel nerek

              Comment

              • birek03
                Member
                • 01-2015
                • 40

                #67
                Tylko szkoda że w mniejszych miejscowościach, a w takiej przebywam dawno już ich nie ma lub było ich tak mało, że ktoś wykupił wszystko

                Comment

                • Prusak
                  Senior
                  • 07-2005
                  • 4305

                  #68
                  Hm, ciekawe, ja własnie w mniejszej miejscowości kupiłem bez kłopotu, jeszcze dość dużo stało.

                  Comment

                  • Shedao
                    Senior
                    • 09-2007
                    • 900

                    #69
                    Kupiłem po jednym z każdego piwa dostępnego w ofercie tygodnia brytyjskiego, wczoraj skończyłem je pić. Wniosek mam jeden: same przeciętniaki, tylko ciut lepsze od polskich koncernówek. Jedynie Belhaven Stout był piwem, które z jako takim smakiem wypiłem, reszta to takie: no ok, wypiję, zapomnę, nie wrócę.

                    Lubię te tygodnie tematyczne w Lidlu, spróbuję sobie zawsze jakichś piw które inaczej bym ominął, wpadną jakieś kapsle, a to wszystko przy okazji zakupów na które i tak jeżdżę co tydzień - Lidla mam najbliżej, i do tego zawsze w niedzielę wykładają już na półki rzeczy, które mają być dostępne w następnym tygodniu

                    Comment

                    • Admirador
                      Senior
                      • 03-2015
                      • 431

                      #70
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shedao Wyświetlenie odpowiedzi
                      Kupiłem po jednym z każdego piwa dostępnego w ofercie tygodnia brytyjskiego, wczoraj skończyłem je pić. Wniosek mam jeden: same przeciętniaki, tylko ciut lepsze od polskich koncernówek. Jedynie Belhaven Stout był piwem, które z jako takim smakiem wypiłem, reszta to takie: no ok, wypiję, zapomnę, nie wrócę.
                      Że piwa szału nie robią, to się oczywiście zgadzam (nie piłem jeszcze Ruddles County i w rzucie lidlowym Abbot Ale, ale to piwo akurat znam). I prawdę mówiąc niczego innego się nie należało spodziewać. To w końcu tylko promocja w dyskoncie.
                      Ale, że oferowane "brytole" były "tylko ciut lepsze od polskich koncernówek", to bym jednak polemizował. Przynajmniej w odniesieniu do takich piw jak Bishops Finger i Late Red, a może także Spitfire powiedziałbym, że można je wypić z przyjemnością. Bez efektu "wow", ale z przyjemnością. Ciekawy, choć nie dla mnie, był Ginger Beard.
                      Które polskie koncernowe da się wypić z przyjemnością? Może coś z Cieszyna, ale raczej nie za 4 zł, może Okocim Porter (dawno nie próbowałem), coś jeszcze?
                      Typowy koncernowy "smak" to jest akurat to portugalskie piwo z Lidla, które właśnie piję. Super Bock Na szczęście tylko 0.33 l i kapsel do kolekcji.

                      Comment

                      • Petitpierre
                        Senior
                        • 01-2014
                        • 2560

                        #71
                        Aktualnie 1-2 zgrzewki Late Red, cena 3,49 (dane z wczoraj).
                        Mały porterek-przyjaciel nerek

                        Comment

                        • Blackbeard
                          Senior
                          • 12-2011
                          • 209

                          #72
                          W olkuskim Lidlu cena Late Red spadła do 1,99 zł.
                          Mors ultima linea rerum.

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎