Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe [KOMENTARZE]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ukasus
    Junior
    • 11-2017
    • 1

    W Słupsku w Auchan 24,99 zestaw Komesa ze szkłem(dla mnie samo szkło warte jakieś 15-20zł): Ris , Bw, Porter Bałtycki , PB z płatkami dębowymi

    Comment

    • rafalek21
      Senior
      • 04-2015
      • 1407

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ukasus Wyświetlenie odpowiedzi
      W Słupsku w Auchan 24,99 zestaw Komesa ze szkłem(dla mnie samo szkło warte jakieś 15-20zł): Ris , Bw, Porter Bałtycki , PB z płatkami dębowymi
      Szkło mi się niespecjalnie podoba, ale oferta jest przyzwoita. 4xBW albo 2BW/2dębowe wziąłbym z miejsca.

      Comment

      • robox
        = kapslarz =
        • 11-2002
        • 8188

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
        ... dwupak Doktorów, dodatkowo w zestawie para skarpet
        Firmowych ?

        Comment

        • dyczkin
          Serce w kolorze blaugrana
          • 05-2011
          • 3657

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AndrewZG Wyświetlenie odpowiedzi
          Muszę sprawdzić w moim IM - też mi się urodziła córka! Co prawda ponad 24 lata temu, ale wiecie - dziecko jest dziecko.
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Lhunbleidd Wyświetlenie odpowiedzi
          Gratulacje!
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
          Dyczkin, w takim razie gratulacje
          Dziękuje panowie.
          Takie rzeczy zawsze na końcu mi przychodzą na myśl, jestem trochę na bakier z inteligencją emocjonalną
          Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

          Moje warzenie // Piwny Wojownik

          Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

          Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

          Comment

          • KobiNalewka
            Senior
            • 05-2012
            • 286

            Odnośnie kraftów w Lidlu

            kraftów nikt tam nie będzie przeceniał, przeważnie stoi 6-12 butelek i koniec
            zawsze się ktoś znajdzie i wykupi,


            W lidlach, których bywam stoi odpowiednio 22 i 14 sztuk Lagera z Miami. O ile pamiętam, jest on w ofercie już spokojnie 2-3 tygodnie. Myśle, że lada dzień można spodziewać się przecen, na co gorąco liczę

            Comment

            • AndrewZG
              Senior
              • 08-2009
              • 261

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KobiNalewka Wyświetlenie odpowiedzi
              Myśle, że lada dzień można spodziewać się przecen, na co gorąco liczę
              Tylko nie wykup wszystkich! Zostaw coś dla kolegów z forum.

              Comment

              • KobiNalewka
                Senior
                • 05-2012
                • 286

                Obiecuję, że wezmę max 5 sztuk.

                Comment

                • KobiNalewka
                  Senior
                  • 05-2012
                  • 286

                  Andrew, w Lidlu na Sienkiewicza zostawiłem z 30-40 sztuk Pedegree Amber Ale za 1,99 zł

                  Comment

                  • Petitpierre
                    Senior
                    • 01-2014
                    • 2560

                    To u nas przecen brak, musimy się organizować na bieżąco.
                    Mały porterek-przyjaciel nerek

                    Comment

                    • AndrewZG
                      Senior
                      • 08-2009
                      • 261

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KobiNalewka Wyświetlenie odpowiedzi
                      Andrew, w Lidlu na Sienkiewicza zostawiłem z 30-40 sztuk Pedegree Amber Ale za 1,99 zł
                      Dzięki - wziąłem 4 sztuki, ale szczerze mówiąc to piwo nie jest warte nawet tych dwóch złociszy - nuda straszna.

                      Z innej beczki: wczoraj przejeżdżając przez Grodzisk zatrzymałem się w tamtejszym IM - APA, IPA, Grodziskie po 3,50 + kaucja, porter 6,00 + kaucja. Były też b. ładne zestawy w kartoniku ze szkłem (5 piw) po 30 zyla.

                      Comment

                      • kosher
                        Senior
                        • 04-2005
                        • 2291

                        O taki chodzi?
                        Wczoraj dorwałem za 28,59 tutaj: https://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=119921
                        Attached Files

                        Comment

                        • KobiNalewka
                          Senior
                          • 05-2012
                          • 286

                          Taki, taki. Ja kupiłem w Cerfie za 22,99 zł tuż po premierze Porteru.

                          Comment

                          • sredstvom
                            Senior
                            • 10-2015
                            • 362

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                            Dziękuje panowie.
                            Takie rzeczy zawsze na końcu mi przychodzą na myśl, jestem trochę na bakier z inteligencją emocjonalną
                            Dyczkin, spoznione najserdeczniejsze! Rzadko zagladam w inne watki niz te w piaskownicy (bom niegodzien ), stad ta obsuwa, ale "serce roscie patrzac na te czasy", kiedy przybywa na naszym zaglebiu miedziowym kolejnych blaugranistek

                            Zdrowie malej!
                            Czy napija sie panowie piweczka?

                            Comment

                            • leona
                              PremiumUżytkownik
                              • 07-2009
                              • 5853

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wiaterek Wyświetlenie odpowiedzi
                              Ciekawa okazja dla Krakowiaków i piwoszy wizytujących gród z zimnym lechem: znamienita lokalna sieć Kocyk wyprzedaje piwa Hofbäu i Löwenbräu z Oktoberfest w cenie 2,39 i 2,49!
                              I dzięki temu widziałem piękny widok w jednym ze zwierzynieckich zaułków. Pozostałości biesiady, pusta butelka po żołądkowej i 4 butelki Löwenbräu. Co ciekawe kaucja za te butelki pozwoliłaby kupić jedną butelkę Hofa ale pewnie nie wystarczyłoby na kaucję do niego

                              Comment

                              • Petitpierre
                                Senior
                                • 01-2014
                                • 2560

                                W tym rozrachunku czymś trzeba było przepić tę ciecz, bo rozumiem, że żołądkowa czysta, nie ta prawdziwsza?
                                Mały porterek-przyjaciel nerek

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎