Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:
http://www.browar.biz/c.php?do=re
który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.

Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - nowy wątek

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Petitpierre
    replied
    Ładny goblet, choć współczesny. Mnie na targu staroci udało się wyhaczyć 2 goblety z lat 70tych i to Rochefort'a! Cenę przemilczę, bo to normalnie jak Boże Narodzenie w lipcu.
    Last edited by Petitpierre; 31-08-2021, 13:39.

Leave a comment:

• dadek
    replied
    W Leclerc Ursynów wczoraj kupiłem zestawy belgijskiego browaru St. Feuillien 3x0,33 l + zajebisty kielich przecenione z 56,99 na 19,99. Są 2 rodzaje. Nie znam tego browaru, nigdy nie piłem ale mam nadzieję, że się nie zawiodę. Na półce jeszcze trochę zostało.

Click image for larger version  Name:	20210829_162809.jpg Views:	0 Size:	30,0 KB ID:	2320290
    Last edited by dadek; 30-08-2021, 02:18.

Leave a comment:

• kosher
    replied
    Sieć Duży Ben wkroczyła do Warszawy.
    Na otwarcie sklepu róg Jana Pawła II i Miłej przez najbliższy miesiąc można trafić m.in. na promocyjne Pinty- Bawarka 4.99, A Ja Pale Ale i Atak Chmielu po 5.99 zł.
    na Siedmiogrodzkiej róg Karolkowej identyczne ceny, ale przez ostatnie kilka dni.

Leave a comment:

• kosher
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krakus Wyświetlenie odpowiedzi
    Nie wiem, jak w innych Żabkach, ale na warszawskim Bemowie były dzisiaj Miłosławy: Pilzner i Niefiltrowane po 2,70 zł za butelkę plus kaucja przy zakupie 3 sztuk.
    Do 31 sierpnia ta promocja w całym kraju, działa tylko z aplikacją Żabki.

Leave a comment:

• Krakus
    replied
    Nie wiem, jak w innych Żabkach, ale na warszawskim Bemowie były dzisiaj Miłosławy: Pilzner i Niefiltrowane po 2,70 zł za butelkę plus kaucja przy zakupie 3 sztuk.

Leave a comment:

• golden_boy
    replied
    Nie wiem czy to promocja lokalna czy ogólno sieciowa, ale w sklepach sieci TOPAZ (tych dużych z piwami z brofaktury) Pils z browaru Trzech Kumpli jest w cenie 3 zł. Kupione dzisiaj w Topazie w Mińsku Mazowieckim, terminy do końca roku.

Leave a comment:

• kosher
    replied
    W Żabkach tam gdzie zostały- Kormorany APA oraz ZULA przecenione na 4.99 zł.

Leave a comment:

• Petitpierre
    replied
    Nabyłem Obibocka, 2 x Weizenbocki, Ein Minister-Lesniczyy poleca, 2 x Butterfly, Schops i Pils (z browaru Stu Mostów). Każda butelka w cenie adekwatnej, ale już rano było mocno przebrane-stąd wybierać ciężko. Szkoda, że nigdzie nie zostały komesy czy portery.

Leave a comment:

• LESNICZYy
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
    A jutro 4 + 4 w Lidlu.
    Warto się podchmielić przed meczem poniżej poziomu przyzwoitości

Leave a comment:

• kiszot
    replied
    A jutro 4 + 4 w Lidlu.

Leave a comment:

• Petitpierre
    replied
    Mikkellery o dziwo wystawili już wczoraj, dwa pudełka. Zainteresowanie zero, mimo że kłuje w oczy, bo pudełko różowe. Cena 12zł za puszeczkę to i tak taniej (normalnie chodzą po 35zł, a w przeliczeniu na złotówki w Skandynawii, to kwota nawet 65zł).

Leave a comment:

• ART
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
    ale nie widzę wątku, żebym go mógł ocenić.
    możesz założyć wątek

Leave a comment:

• LESNICZYy
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
    Niestety jedna to jakaś ciecz spod znaku "gelato", drugie to tylko berliner weisse, tutaj mogliby się postarać. Tydzień temu był Lervig Konrad's Stout, ale nie widzę wątku, żebym go mógł ocenić. Również pojemność mikro, a cena makro.
    W moim dali 80 szt małych puszek i z każdego kartonu tylko trochę ubyło . Funky Fluid i Lervig ze względu na moc coś tam zejdą ze stanu , słaby Mikkeller z 3,7% to bydzie ciężko i do tego w takim stylu . Puszczą promocję na 99.9% .
    Last edited by LESNICZYy; 17-06-2021, 19:28.

Leave a comment:

• Petitpierre
    replied
    Może tak być. Do winnicy Lidl'a też wrzucili trunki trzycyfrowe, a później pojawiła się taka półka w sklepie, idzie gorzej niż średnio, ale pojedyńcze butle znikają; może i z piwem ma być tak samo?

Leave a comment:

• pizmak666
    replied
    Ja myślę, że to badanie rynku. I za moment będziemy mieli taki piwny ryneczek Lidla z prawdziwego zdarzenia. Z taką dystrybucją mogę ładnie zamieszać.
    Last edited by pizmak666; 17-06-2021, 20:31.

Leave a comment:

Working...
X