Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocja królewskiego carrefour

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Dudlik
    Senior
    • 11-2002
    • 269

    Promocja królewskiego carrefour

    Dzisiaj to znaczy 14 XII 2002r. byłem w carrefourze i była promocja królewskiego. Można bylo dostać kufel przy czym były dwa rodzaje mniejszy i większy. Na kuflach wizerunek zamku królewskiego i podpis królewskie albo podstawkę chyba korkową Piwo trzeba było kupić puszkowe za 1.90 sztuka.
    Piana jak śmietana smak szesnastoletniej dziewczyny! To jest piwko!
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    #2
    Ale kufel (tudzież podstawkę - podstawki) dostawało się za jedno piwo czy za zgrzewkę ?????? To deko istotne . Myślę że raczej za zgrzewę...
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • Petrax
      Senior
      • 12-2001
      • 662

      #3
      Jakby ktoś miał dokładniejsze informacje co do tej podstawki/podstawek to niech uchyli rąbka tajemnicy. Byłbym gotów się poświęcić
      In cervisia veritas
      http://www.ptxc.de.vu
      Пиво - вот мое экотопливо

      Comment

      • roman-n
        Senior
        • 10-2001
        • 183

        #4
        puszki ??????

        ale czemu w puszkach ?!?!?!?!?!?!?!?!!?
        Пиво не чай, стакана не хватит ;-)

        Comment

        • Ahumba
          Senior
          • 05-2001
          • 8962

          #5
          ja dziś kupiłem 4 butelki i dostałem te2 podstawki.
          za 8 butelek lub puszek mały kufel za 12 - duży
          Attached Files
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

          Comment

          • bahtol
            słomiany zapał
            • 10-2002
            • 331

            #6
            W krakowskim Carrefourze(zakopianka) nie ma tej promocji
            Może jeszcze dotrze.
            =bahtol=

            Comment

            • And69
              Senior
              • 06-2002
              • 1487

              #7
              bahtol napisał(a)
              W krakowskim Carrefourze(zakopianka) nie ma tej promocji
              Może jeszcze dotrze.
              I raczej nie będzie , z tego co wiem miało to być skierowane do mieszkańców Warszawy .

              Comment

              • Petrax
                Senior
                • 12-2001
                • 662

                #8
                Gdyby ktoś miał nadwyżkę tychże wafli byłbym wdzięczny gdyby mi je odstąpił (oczywiście w zamian za coś innego). W Poznaniu Cerrefour niestety jest nieosiągalny
                In cervisia veritas
                http://www.ptxc.de.vu
                Пиво - вот мое экотопливо

                Comment

                • And69
                  Senior
                  • 06-2002
                  • 1487

                  #9
                  Mam obiecane kilka kompletów tych wafli , więc w razie czego wyślę ci PW .

                  Comment

                  • Ahumba
                    Senior
                    • 05-2001
                    • 8962

                    #10
                    dzisiaj chciałem troszki piwka kupić w Carrefourze na Bemowie, aby zdobyć podstawki na wymianę. niestety śladu po promocji nie było
                    mam dostac znać jakby wróciła
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                    Comment

                    • And69
                      Senior
                      • 06-2002
                      • 1487

                      #11
                      Ahumba napisał(a)
                      dzisiaj chciałem troszki piwka kupić w Carrefourze na Bemowie, aby zdobyć podstawki na wymianę. niestety śladu po promocji nie było
                      mam dostac znać jakby wróciła
                      Źle się wybrałeś , promocje takie odbywają się tylko w łykendy . W innym terminie się nie kalkuluje . Spróbuje się dowiedzieć czy akcja będzie powtarzana w tą sobotę i niedziele .

                      Comment

                      • Ahumba
                        Senior
                        • 05-2001
                        • 8962

                        #12
                        przed chwilą rozmawiałem telefonicznie z miłą panią z marketingu browaru warszawskiego.

                        w najbliższy weekend TYLKO w warszawskich byłych hitach, carrefourach, auchanach i geantach będzie dalszy ciąg promocji
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                        Comment

                        • And69
                          Senior
                          • 06-2002
                          • 1487

                          #13
                          Dzisiaj w czasie wspólnej wycieczki z Żą odwiedziliśmy Carrefour i odwiedziny te zakończyły się kilkoma wafelkami w kieszeni .

                          Petrax byłeś chętny na takie cuś , jak dalej chcesz to dawaj znać na PW .

                          Comment

                          • Cooper
                            Senior
                            • 11-2002
                            • 6055

                            #14
                            Warszawa , Geant sobota 21.12.2002 około 10:30 (rekonstrukcja zdarzeń)
                            Cooper -"Podobno jest jakaś promocja Królewskiego ?"
                            baba na drabinie na stoisku z browarem -"A , Krolewskie ! Tam jest" (pokazuje łapą)
                            Cooper - "To wiem, bo tam byłem przed chwilą. Chodzi mi o promocję. Jakieś kufle , podstawki , te rzeczy - miały być..."
                            baba na drabinie na stoisku z browarem - "eeeeee... promocja... To nie wiem ! Trzeba by się kierowniczki zapytać"
                            Cooper - "Taaaa....Dziękuję..." (odchodzi , w międzyczasie nagabywany przy promocjach płynu do czyszczenia kibli i konkurencyjnego browaru z krainy Andersena)

                            Autor następnie przemieszcza się do wspomnianego wcześniej (acz oddalonego bardziej - w 100sunku do miejca zamieszkania autora - sklepu Carrefour , gdzie bez większych ceregieli nabywa drogą kupna tzw. "zgrzewę" za co dostaje gratis friko i w dodatku darmo - 2 wafle i 2 kufle.
                            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                            Comment

                            • paveuek
                              Senior
                              • 09-2001
                              • 410

                              #15
                              Muszę w końcu wbić się któregoś dnia na tą wieże od Świętej Anny...
                              Przechodzę tamtedy codziennie po dwa razy, a widok zaiste piękny!
                              Katalog polskich kapsli od piwa: www.kapsle.xon.pl
                              Polskie forum kolekcjonerów kapsli: www.forum.kapsle.xon.pl

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎