Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Coś dla miłośników pszenicznych .

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • And69
    Senior
    • 06-2002
    • 1487

    #16
    Nie pytaj się o pszeniczne a o czteropak Franziskanera , wrazie czego jutro podam ci numer artykułu . Jak to im podasz to nie będą cię mogli tak łatwo spławić .

    Comment

    • Piecia
      Senior
      • 02-2002
      • 3307

      #17
      byłbym wdzięczny a Franziskanera cenię sobie wysoko i będę ich męczył do skutku
      Koniec i bomba,
      Kto nie pije ten trąba !!!
      __________________________
      piję bo lubię!

      Comment

      • And69
        Senior
        • 06-2002
        • 1487

        #18
        Nie ma problemu bo nawet jutro wybieram sie z Żą do makro po niego , więc przy okazji spiszę ci ten numer .

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          #19
          And69 napisał(a)


          A co ja handlarz jestem , każdy może sam sobie kupić . Makro jest teraz w większości dużych miast .
          Z handlem to był żart. A co do "każdy sam sobie może" - to dziękuję za uprzejmość Akurat makro mam na dokładnie drugim końcu miasta, poza tym nie mam samochodu ani karty do makro, więc raczej trudno mi się tam dostać, więc nie bądź taki cwaniak.
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • And69
            Senior
            • 06-2002
            • 1487

            #20
            Nie jestem cwaniak , ale zawsze można to jakoś zorganizować . Rzuciłem hasło że takową kartę posiadam i mogę udostępnić . Odezwał się Żą i dziś wieczorem będzie pił franka lub któreś z piwek które kupił w czasie wycieczki . Więc nie mów mi że w dużym mieście nie można złapać osoby która taką kartę posiada .

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              #21
              Pewnie, że można, ale kwestia logistyki - skoro i tak tam jechaliście, to nie było chyba problemu, żeby mi kupić parę sztuk i przekazać mi na giełdzie za zwrotem kosztów?
              Ale nic to, Ty nie paniał aluzji, więc nie chowam urazy, bo tak to uznałabym to za nieuprzejmość.
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • And69
                Senior
                • 06-2002
                • 1487

                #22
                Marusia napisał(a)
                Pewnie, że można, ale kwestia logistyki - skoro i tak tam jechaliście, to nie było chyba problemu, żeby mi kupić parę sztuk i przekazać mi na giełdzie za zwrotem kosztów?
                W tym nie ma żadnego problemu zwłaszcza że w makro jestem prawie codziennie . Z tych luźnych uwag ciężko było się zorientować że chcesz żeby ci go kupić . Zresztą dziś i tak by był problem bo Żą wykupił wszystko co było na półce .

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  #23
                  And69 napisał(a)
                  Żą wykupił wszystko co było na półce .
                  Jak to się mówi - zostało wykupione na pniu.

                  Napotkaliśmy jakieś żałosne ostatki, więc półka została wyczyszczona, ale z tego, co słyszeliśmy, wynika że Franek jeszcze się w Makro pojawi, więc nie ma bólu.

                  A wycieczka była owocna - do tego stopnia, że wydałem również nie swoje pieniądze. Ale same się do mojego portfela wepchały, więc...

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    #24
                    No to ja proszę drukowanymi literami o dwa czteropaki franka, odbiór na najbliższej giełdzie
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • bahtol
                      słomiany zapał
                      • 10-2002
                      • 331

                      #25
                      Zakupiłem w Makro-Kraków już sie kończy
                      =bahtol=

                      Comment

                      • Piecia
                        Senior
                        • 02-2002
                        • 3307

                        #26
                        dziś pofatygowałem się nawet do kierownika działu Alkoholi z pustą butlką po Franku..i stwierdził że takiego piwa nie mieli u siebie i nie wie czy wogóle będzie......tak to jest na za..piu Polski
                        Koniec i bomba,
                        Kto nie pije ten trąba !!!
                        __________________________
                        piję bo lubię!

                        Comment

                        • Krzysiu
                          Krzysiu
                          • 02-2001
                          • 14936

                          #27
                          We Wrocławiu jakoś tego nie zaobserwowałem, a byłem trzy razy. Szkoda, ze nie wyczytałem wcześniej, zapytałbym się.

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎